29
  • 29 28:35
    2

Výběr JM+ZL WU15 - Výběr VY+JČ WU15 8:2
branky: 1. Ema Němcová, 2. Tereza Tkadlecová, 2. Veronika Stuchlíková, 5. Michaela Valášková, 6. Blanka Gajdošová, 8. Blanka Gajdošová, 20. Lucie Baldreichová, 28. Viktorie Hrazdírová - 12. Viktorie Váňová, 13. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Vojtěch Krhovják - Šimon Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lenka Richterová ? - Marie Bartošková ?; po třetinách: 6:0, 1:2, 1:0
30:00 Komentář trenéra JMaZL kraje, Martina Broučka: Konec dobrý, všechno dobrý. Páté místo s mladýma holkama je pěkný výsledek :)
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Komentář trenéra VYaJČ Petra Jindry: V prvním setu utkání s brazilskými kanárky jsme dostali kanára. Jako již tradičně, konkrétně potřetí na tomto turnaji, jsme začali hrát až od druhé třetiny. A náš minizápas tak skončil 2:2. Kdybychom i teď zazářili, byl by svět až moc růžový. Teď je zase v reálných konturách a nás čeká spousta tvrdé dřiny před olympiádou v Pchjongčangu. Žozé Muríňo zkusí něco vymyslet.
29:39 Brucháčková prokličkovala v oslabení celé hřiště a vybojovala míček pro domácí na útočné polovině.
29:00 Hosté mají možnost zkorigovat výsledek.
28:35 Vyloučen hráč #13 Veronika Stuchlíková družstva Výběr JM+ZL WU15 na 2 minuty za bránění ve hře
27:25 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 8:2
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #15 Viktorie Hrazdírová bez asistence (8:2)
27:25 Hrazdírová se hezky trefila a navyšuje skóre svého týmu.
26:44 Baldreichová se dostala na velké brankoviště, ale gól nevstřelila.
19:33 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 7:2
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #10 Lucie Baldreichová bez asistence (7:2)
19:33 Air floorball v podání Baldreichové.
19:21 Matějková zase výborně zasáhla v obraně a poslala spoluhráčky 3na2.
19:00 Stuchlíková vyhrála běžecký souboj a pak byla faulována.
18:27 Jiříková chtěla projít přes Klvačovou, ale vylámala si na ní zuby.
17:19 Obrana hostů velmi obětavá.
15:59 Matějková zabránila přihrávce do prázdné branky.
15:23 Domácí si z postupného útoku vytvořily hezkou šanci, střílela Brucháčková.
14:58 Dobrá střela Dvořáková, Richterová na poslední chvíli chytá.
13:39 Šloufová se proháněla kolem mantinelu, ale byla obrána.
12:15 GÓL Výběr VY+JČ WU15! 6:2
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil #10 Dominika Dvořáková, asistoval #8 Veronika Beránková (6:2)
12:15 Výkon hostů se zlepšil a přišly i góly.
11:21 GÓL Výběr VY+JČ WU15! 6:1
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil #9 Viktorie Váňová, asistoval #7 Darina Šloufová (6:1)
11:21 Hostující tým se dočkal podpory od dorostenek a hned jim to oplatil vstřeleným gólem.
10:59 Čiháková s Beránkouvou zahrozily.
10:20 Baldreichová šla středem, ale zamířila nad.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:45 Beránková mohla skórovat, střela jí však nevyšla.
09:30 Čiháková vypomohla do obrany, blýskla se skvělým blokem.
08:10 Dvořáková se ocitla sama před bránou, dorážela, ale Richterová vytěsnila.
07:46 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 6:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #9 Blanka Gajdošová, asistoval #17 Ema Němcová (6:0)
07:20 Bartošková zakročila proti Šebestové.
06:39 Dobré střídaní VYaJČ.
06:19 Beránková se uvolnila od mantinelu a vystřelila.
05:36 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 5:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #9 Blanka Gajdošová, asistoval #7 Anna Brucháčková (5:0)
05:36 Nabídku Brucháčkové využívá Gajdošová.
05:01 Brucháčková se hezky uvolnila, ale přestřelila.
04:07 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 4:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #11 Michaela Valášková, asistoval #13 Veronika Stuchlíková (4:0)
04:07 Domácí využívají přesilovku.
03:47 Hosté hrají lépe ve čtyřech.
02:19 Vyloučen hráč #14 Markéta Míchalová družstva Výběr VY+JČ WU15 na 2 minuty za hra bez florbalky
02:19 Míchalová nechala půlku zlomené hokejky na zemi a šla střídat, půjde si proto odpočinout.
01:41 Timeout Výběr VY+JČ WU15
01:41 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 3:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #13 Veronika Stuchlíková, asistoval #11 Michaela Valášková (3:0)
01:41 Vstup hostům do zápasu vůbec nevyšel. Už prohrávají 3:0.
01:31 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 2:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #2 Tereza Tkadlecová, asistoval #16 Adéla Šebestová (2:0)
01:21 Hrazdírová vypálila od levého mantinelu.
00:08 GÓL Výběr JM+ZL WU15! 1:0
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil #17 Ema Němcová, asistoval #9 Blanka Gajdošová (1:0)
00:08 Hned první útok domácích skončil gólem.