29
  • 29 28:39
    Výběr VY+JČ WU15

Výběr OL+MS WU15 - Výběr VY+JČ WU15 5:2
branky: 6. Tereza Matýsková, 8. Andrea Luzarová, 10. Adéla Feiková, 17. Andrea Luzarová, 23. Karolína Bínová - 9. Veronika Prokšová, 22. Denisa Čiháková; rozhodčí: Filip Plíhal - Marek Klečka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Joelle Hedvika Palásková ? - Nikola Kozáková ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1
30:00 Komentář trenéra OLaMS kraje, Martina Pejzla: Počáteční respekt se soupeře vystřídala naše kombinační hra která slavila úspěch. Myslíme si, že sew divákům musela naše hra líbit. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na další zápas nyní tedy semifinálový :-)
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Komentář trenéra MS kraje a OL kraje Martina Pejzla: Typicky po objední zápas, který se rozjížděl velmi pomalu. Soupeř z počátku vzdoroval svojí razancí a tvrdostí, vše v míře pravidel. Čím se utkání blížilo konci tím zápas začínal nabírat na obrátkách a holky začali hrát svoji hru. Myslím, že se zápas z naší strany musel líbit i divákům, jelikož o hezké akce nebylo nouze. Přejeme soupeři v dalším utkání více štěstí .
29:59 Komentář trenéra JČ kraje a KV Petra Jindry: Do cesty se nám postavil komplexně hrající a nesmírně kvalitní soupeř. Hráli jsme na hranici možností, soupeř nás přehrál především individuální kvalitou. Až na to naše závěrečné děsivé 'přeslabení' holky zaslouží pochvalu. Jsou to bojovnice.
29:23 Domácí tým v plném počtu.
29:22 Velmi špatná přesilovka hostujícího týmu.
28:39 Timeout Výběr VY+JČ WU15
28:20 Zatím vidíme držet míček spíš domácí hráčky, které i ohrožují branku Kozákové.
27:22 Vyloučen hráč #3 Nikol Pitáková družstva Výběr OL+MS WU15 na 2 minuty za nesportovní chování
27:22 Vyloučen hráč #19 Nela Blažková družstva Výběr OL+MS WU15 na 2 minuty za bránění ve hře
27:22 A uvidíme přesilovku 5na3. Blažková nepustila proti pravidlům soupeřku přes sebe a následně asi nějaké sprosté výroky spoluhráčky.
27:16 Kubalčíková nad.
26:46 Škoda, že Kubalčíková neposlala přihrávku po zemi, spoluhráčka mohla zakončovat do prázdné.
26:30 Zmrzlá se dobře uvolnila, ale opět do břicha Kozákové.
26:10 OLaMS mají tlak, ale VYaJČ dobře brání.
25:40 Bínová vyslala z posledního jedovku, Kozíková chytá.
24:26 Vyloučen hráč #4 Markéta Vlčková družstva Výběr VY+JČ WU15 na 2 minuty za sekání
24:26 Vlčková se provinila proti pravidlům a půjde si odpočinout.
24:07 VYaJČ špatně střídaly, ale OLaMS nevyužily.
23:21 Maderová do břicha.
22:23 GÓL Výběr OL+MS WU15! 5:2
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #14 Karolína Bínová, asistoval #19 Nela Blažková (5:2)
22:23 Bínová načerpala sílu a skóruje.
22:15 Luzarová útočí na hattrick. Mimo.
21:24 GÓL Výběr VY+JČ WU15! 4:2
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil #16 Denisa Čiháková bez asistence (4:2)
21:24 Čihákové teď pomohl odraz od gólmanky a prosazuje se.
21:10 Maderové odskočil míček za mantinel.
20:23 Matějková teď prověřila nervy trenérů a vydala se směr před vlastní bránu.
20:01 Do třetice bule pro domácí.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:45 2na1 hostů, Hráčka s balónkem volila střelu, Palásková chytá.
19:31 VYaJČ poměrně dobře brání. OLaMS sice má tlak, ale hostující hráčky dobře blokují.
18:52 Maderová v náběhu, Kozáková se stihla přesunout.
18:06 Několik hezkých akcí Niemczykové a Středulové, bohužel zatím bez gólu.
16:46 GÓL Výběr OL+MS WU15! 4:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #10 Andrea Luzarová, asistoval #6 Radka Niemczyková (4:1)
16:46 Bomby k tyčím v podání Luzarové.
16:40 Kubalčíková teď mohla dorážet do prázdné brány, ale nezorientovala se dost rychle.
15:45 A na druhé straně únik domácí hráčky, Kozáková chytá.
15:38 Vlčková trefuje břevno.
15:19 Další zákrok Kozákové.
15:05 Souboje v rohu, rozehrávka pro OLaMS.
14:46 Niemczyková teď rozjela krásnou individuální akci a pak i vystřelila, gólmanka pohotová.
13:40 Střela Horečkové, následná dorážka Kubalčíkové, ale nic z toho není.
13:02 Vlčková nastřelila Váňové čepel, nebezpečná situace před brankou OLaMS.
12:19 Středulová se vytočila na střed, trefuje se ale mimo.
11:35 Krčálová byla osekaná.
11:09 Podsedníková střílí ze středu, Kozáková chytá.
10:45 Spousta nepřesností od obou týmů.
10:01 Buly opět pro OLaMS.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:41 GÓL Výběr OL+MS WU15! 3:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #9 Adéla Feiková, asistoval #5 Jana Horečková (3:1)
09:41 OLaMS opět odskakují o dva góly.
08:53 GÓL Výběr VY+JČ WU15! 2:1
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil #15 Veronika Prokšová, asistoval #10 Dominika Dvořáková (2:1)
08:53 Bínová nepůjčila míček svým spoluhráčkám, ztratila a VYaJČ trestá.
07:56 Sprinterský souboj vyhrála Matýsková, přihrává na střed a branková konstrukce vyráží.
07:12 GÓL Výběr OL+MS WU15! 2:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #10 Andrea Luzarová, asistoval #13 Adriana Středulová (2:0)
07:12 Luzarová se vytočila na středu jako na ranním tréninku a skóruje.
06:46 VYa JČ drží míček.
05:59 GÓL Výběr OL+MS WU15! 1:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #8 Tereza Matýsková, asistoval #11 Martina Maderová (1:0)
05:59 Po přihrávce Maderové se prosazuje Matýsková.
05:30 Bínová šla sama z boku na Kozákovou, ale netrefila dobře.
04:58 Podsedníková s někým dorážely, gólmanka vychytala.
02:19 Rychlá rozehrávka, blok hostů.
01:58 Maderová čistě odebrala míček, následně Matýsková nedoběhla, míček končí v rohu.
01:19 Míchalová teď pomohla do obrany.
00:48 Váňová v dobré pozici střílela na bližší tyč, Palásková kryje.
00:15 Podsedníková se chtěla prorvat mezi dvě bránící hráčky z VYaJČ, marně. Odpískaný faul.
00:01 Bule pro OLaMS.