27
  • 27 26:51
    2

Výběr OL+MS WU15 - Výběr HK+PA WU15 8:2
branky: 6. Vendula Podsedníková, 7. Jana Horečková, 10. Tereza Hlaviznová, 10. Nela Kubalčíková, 14. Adéla Mozdřenová, 18. Andrea Luzarová, 19. Adriana Středulová, 20. Martina Maderová - 8. Simona Korbelářová, 26. Adéla Ficková; rozhodčí: Jan Duda - Petr Maláč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Joelle Hedvika Palásková ?, Klára Hodulíková ? - Lucie Melicharová ?; po třetinách: 4:1, 4:0, 0:1
30:00 Komentář trenéra domácích: Z počátku soupeř velmi presoval, což nám působilo problémy. Na našem výběru byla znatelná nervozita,, zvláště prvních 8 minut. O osudu utkání rozhdl 3 gol, utkání nám odhalilo i několik problému,které musíme do dalšího utkání odstranit. děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.
30:00 Komentář trenéra hostů: Holky byly z prvního zápasu nervózní a proto bylo k vidění tolik chyb.
30:00 Ukončení 3. části
29:54 Ještě poslední únik Fickové, ale gólmanka chytá.
28:31 Rozehrávka pro hostí.
27:52 Domácí kombinují, ale zatím se jim nedaří střílet.
26:51 Vyloučen hráč #13 Adéla Ficková družstva Výběr HK+PA WU15 na 2 minuty za sekání
25:37 GÓL Výběr HK+PA WU15! 8:2
Branku družstva Výběr HK+PA WU15 vstřelil #13 Adéla Ficková, asistoval #11 Adéla Kotvasová (8:2)
25:37 HKaPA využívají svou přesilovku.
25:16 Vyloučen hráč #6 Radka Niemczyková družstva Výběr OL+MS WU15 na 2 minuty za sekání
25:16 Niemczyková si půjde odpočinout a hosté si zahrají druhou přesilovku.
25:09 Luzarová fauluje.
24:49 Zerzánová dělá problém domácí obraně.
23:57 HKaPA se na chvilku zmocnily míčku, ale přes domácích je donutil k výhozu.
22:50 Matýsková si teď dvakrát pohrála s obranou hostů jako kočka s myší, nahrála na střed, ale Maderová střílí do rohu.
22:36 Hodulíková bez problémů chytá.
22:15 Další střela HKaPA.
21:47 Málem šly domácí do přečíslení, ale míček jim ujel.
21:23 Korbelářová trefuje spojnici.
21:11 OLaMS vyhazuje.
20:41 Vyloučen hráč #14 Karolína Bínová družstva Výběr OL+MS WU15 na 2 minuty za blokování florbalky
20:40 Bínová zablokovala hokejku a půjde si odpočinout.
20:01 Buly opět pro domácí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Klára Hodulíková družstva Výběr OL+MS WU15
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:40 Domácí kombinují a mají relativně zápas pod kontrolou.
19:14 GÓL Výběr OL+MS WU15! 8:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #11 Martina Maderová, asistoval #8 Tereza Matýsková (8:1)
19:14 Od mantinelu našla Matýsková osamocenou Maderovou, která se nemýlí.
18:37 GÓL Výběr OL+MS WU15! 7:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #14 Karolína Bínová (7:1)
18:37 Středulová se krásněuvolnila na středu a dává gól.
18:26 Hosté rozehrávají,ale nic z toho není.
17:03 GÓL Výběr OL+MS WU15! 6:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #10 Andrea Luzarová, asistoval #14 Karolína Bínová (6:1)
17:03 Andrea Luzarová po nabídce Bínové trefuje ze vzduchu a dává krásný gól.
16:55 Zerzánová předkládá krásnou nahrávku, spoluhráčka promachuje, brejk na druhou stranu.
16:43 Feiková střílí od mantinelu, Melicharová s problémy chytá.
16:12 Horečková krásná otočka a faul, rozehrávka domácích.
15:43 Hra ve středu hřiště.
14:10 Slet událostí,nejprve fatál na straně domácích, který nevyužívá Zerzánová, dále fatál na straně hostujících,který výborně chytá Melicharová.
13:32 GÓL Výběr OL+MS WU15! 5:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #7 Adéla Mozdřenová z trestného střílení (5:1)
13:32 Mozdřenová se trefuje z trestného střílení.
13:32 Domácí v úniku a sekera zezadu, uvidíme první nájezd.
13:23 Drží míček za domácí brankou, ti se ale osvobozují a jdou do protiútoku.
12:40 Teď Andrea Luzarová výborně vyjela před branku a Melicharová chytá.
12:11 Zašlápnutý míček, buly na středu.
11:48 Domácí mají rozehrávku z křížku po faulu hostů.
11:25 OLaMS kontrolují míček.
10:01 Buly opět pro OLaMS.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:58 GÓL Výběr OL+MS WU15! 4:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #18 Nela Kubalčíková, asistoval #4 Vendula Podsedníková (4:1)
09:54 A do kabiny další gól Kubalčíková po přihrávce Podsedníkové.
09:24 GÓL Výběr OL+MS WU15! 3:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #8 Tereza Matýsková (3:1)
09:24 Hlaviznová ze středu po nacvičené akci střílí a dává gól, Melicharová neměla šanci a tak OLaMS využívají svou přesilovku.
09:20 Vyloučen hráč #2 Victoria Bartošová družstva Výběr HK+PA WU15 na 2 minuty za sekání
09:20 Bínová si to namířila středem a hostující hráčka jí nastavila koleno a půjde si to odpykat.
08:50 Zatím sledujeme hru nahoru a dolů.
07:12 GÓL Výběr HK+PA WU15! 2:1
Branku družstva Výběr HK+PA WU15 vstřelil #10 Simona Korbelářová bez asistence (2:1)
07:12 A HKaPA se nechtějí nechat zahanbit a také přidávají gól po dorážce.
06:46 GÓL Výběr OL+MS WU15! 2:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #10 Andrea Luzarová (2:0)
06:46 Máme tadydalší branku OLaMS, kterou vsítila Horečková.
05:04 GÓL Výběr OL+MS WU15! 1:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU15 vstřelil #4 Vendula Podsedníková, asistoval #9 Adéla Feiková (1:0)
05:04 Zpoza brány šla přihrávka do předbrankového prostoru a Podsedníková s nemýlila.
04:40 HKaPA zakládaly útok, ale bohužel z toho nic nebylo.
04:10 HKaPA v obrovské šanci, Melicharová kryje.
03:42 Bínová s Blažkovou šly dva na jednoho, dobře zasáhla bránící hráčka.
02:54 Slibná rozehrávka před bránou HKaPA, ovšem do bloku.
02:30 Matýsková netrefuje prázdnou bránu.
02:06 Bínová zvolila nevhodné řešení, naštěstí faul hostů.
01:40 Blažková po krosu střílí, Pavlásková chytá.
01:20 Středulová rozjíždí akci.