7:2
    Tereza DUCHKOVÁ
    (Ciblová)

Výběr Slovenska WU15 - Výběr KV+PL WU15 7:2
branky: 5. Klára Hlávková, 9. Teréria Klementisová, 11. Daniela Hrabovská, 17. Patrícia Štefánková, 20. Daniela Hrabovská, 25. Katarína Talpašová, 30. Klára Hlávková - 20. Šárka Ježdíková, 30. Tereza Duchková; rozhodčí: Jan Duda - Petr Maláč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Diana Baňačkai ?, Ivana Žilová ? - Kristýna Bartošová ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1
30:00 Komentář trenéra hostí (Jan Hořký): Do zápasu jsme chtěli jít hlavně aktivně, bohužel se nám to úplně nedařilo plnit a bylo vidět, že nás svazovala nervozita. Ve třetí třetině jsme neměli co ztratit a najednou přišla aktivní hra a s ní plynoucí zlepšení. Škoda, že jsme takhle nehráli celý zápas, což bude téma do dalších zápasů. Soupeř byl florbalovější a výsledek tedy odpovídá. Děkujeme za zápas.
30:00 Ukončení 3. části
29:22 Nejdříve se prosazují domácí hráčky v přesilovce a následně Duchková upravuje skóre na straně hostů.
29:20 GÓL Výběr KV+PL WU15! 7:2
Branku družstva Výběr KV+PL WU15 vstřelil #6 Tereza Duchková, asistoval #13 Kateřina Ciblová (7:2)
29:02 GÓL Výběr Slovenska WU15! 7:1
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #19 Klára Hlávková, asistoval #12 Katarína Talpašová (7:1)
28:36 Vyloučen hráč #10 Pavlína Soukupová družstva Výběr KV+PL WU15 na 2 minuty za sekání
28:17 Benediktová z půlky vyslala jedovatou střelu, Žilová vyráží.
28:06 Slovensko 3na2 Langová se ale dobře vrátila.
26:53 Slovensko polevilo ve svém tlaku.
26:10 Hraje se na středu hřiště.
24:51 GÓL Výběr Slovenska WU15! 6:1
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #12 Katarína Talpašová, asistoval #24 Ivana Ella Kubačková (6:1)
24:51 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Ivana Žilová družstva Výběr Slovenska WU15
24:51 Talpašová se vytočila od mantinelu a dává gól nad nohu.
24:40 Únik Slovenska dobře vyřešila Benediktová.
23:59 Štefánková v dobré pozici, bohužel střílí mimo.
23:50 KVaPL začaly hrát.
23:20 Langová z otočky,mimo.
23:06 Ježdíková do břicha gólmanky.
22:20 Matoušková prověřuje z dálky, Baňačkai pozorná.
21:05 Kubačková do bloku.
20:12 Rozehrávka hostů z křížku, Soukupová se nevymotala.
20:01 Buly vyhrává Slovensko.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:54 GÓL Výběr KV+PL WU15! 5:1
Branku družstva Výběr KV+PL WU15 vstřelil #15 Šárka Ježdíková bez asistence (5:1)
19:54 I KVaPL se prosazuje. Ježdíková vymetla pavučinu na přední tyči a snižuje.
19:07 GÓL Výběr Slovenska WU15! 5:0
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #16 Daniela Hrabovská, asistoval #17 Patrícia Štefánková (5:0)
19:07 Gól jako z učebnice, Štefánková se vytočila zpoza brány a našla úplně volnou Hrabovskou na středu.
19:00 Na hřišti vidíme jen jeden celek a to tým Slovenska, který krásně kombinuje a hosty k ničemu nepouští.
16:42 GÓL Výběr Slovenska WU15! 4:0
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #17 Patrícia Štefánková, asistoval #20 Alica Brodňanová (4:0)
16:42 Brodňanová na Štefánkovou takzvaný air floorball, hezký gól.
16:42 Postupný útok Slovenska končí střelou do rohu hřiště. Nicméně akce to byla hezká.
15:50 Ciblová teď ve slibné šanci.
15:20 Kapitánka Slovenska se od své brány vydala na výlet přímo středem hřiště, střelu jí ale hostující hráčky zablokovaly.
14:30 Pres Drábelkové úspěšný, Slovensko se dostává k míčku.
13:09 Míček navštívil po zablokované střele i stolek pořadatelů
12:45 Další šance Slovenska.
12:40 Hrabovská vyslala Štefánkovou, ta to měla na dlouhou hůl, takže ani nevystřelila.
12:00 Ježdíková napadá rozehrávku.
11:20 Hostující na útočné polovině kombinují.
10:20 GÓL Výběr Slovenska WU15! 3:0
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #16 Daniela Hrabovská, asistoval #11 Nikol Drábeková (3:0)
10:20 Nádherná přihrávka z rohu od Drábelkové, která našla na zadní tyčce Hrabovskou, ta s nemýlila.
10:01 Bule pro hosty.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:52 Totožná situace jako před několika minutami v podání Slovenska, kros, střela z první a zase mimo.
09:25 Slovensko si vytváří tlak, kde můžeme vidět povedené akce, které ovšem končí mimo, nebo na gólmance.
08:39 GÓL Výběr Slovenska WU15! 2:0
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #10 Teréria Klementisová, asistoval #12 Katarína Talpašová (2:0)
08:39 Slovensko se dočkalo gólu, sice ne po tak krásné souhře jako před tím, ale je tam.
08:06 Kros, střela, branková konstrukce. Slovensko ne a ne se trefit.
07:33 Závar před brankou hostů.
07:10 Hostující hráčky zakládají útok.
06:03 Hostující hráčka namazala Talpašové do brejku, té bohužel míček sjel.
04:26 GÓL Výběr Slovenska WU15! 1:0
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil #19 Klára Hlávková, asistoval #10 Teréria Klementisová (1:0)
04:26 Následná souhra už skončila gólem.
04:20 Benediktová krásně zlikvidovala kros.
04:01 KVaPL presují Slovensko, ty se ale vymanily ze sevření.
03:15 Chyba Matouškové v rozehrávce, Slovensko střílí, Gólmanka chytá.
02:30 Drábeková se dobře uvolnila, poslala kros na druhou stranu, ale gólmanka jí do toho šáhla.
01:45 Slovensko v šanci, blok hostů.
00:59 Soukupová střílí, Baňačkai připravena.
00:30 Matoušková prošla obranou jak nůž máslem, ale trefuje nad.
00:01 Bule pro Slovensko.