• 34 33:09
    1:2
    ()

Výběr OL+MS WU17 - Výběr US+LB WU17 1:2p
branky: 3. Michaela Kubečková - 20. Berenika Vrzalová, 34. Adriana Hýsková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 10 - Monika Benková 12; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 0:1
35:00 Komentář trenéra OLaMS výběru (Jiří Kajfosz): Vyrovnaný zápas, který vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři.
35:00 Komentář trenéra výběru USaLB (Petr Neumier): Pro všechny hráčky velmi pěkné utkání, které jim přineslo plno zkušeností. Úvod Zápas se pro nás vyvíjel postupnou tendencí, kdy nás soupeř nejdříve přehrával, poté se hra vyrovnávala a chvílemi jsme byly lepším týmem. Hlavně v bojovnosti. Jsme rádi, že to tam v prodloužení spadlo ale více jsme rádi, jakým způsobem jsme k výsledku došli. Hrajeme stále to co chceme od začátku. Děkuji soupeři za zápas.
35:00 Počet střel celkem: OLaMS - 13, USaLB - 12.
35:00 Počet střel v prodloužení: OLaMS - 2, USaLB - 3.
35:00 Ukončení prodloužení
33:09 GÓL Výběr US+LB WU17! 1:2
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil #6 Adriana Hýsková bez asistence (1:2)
30:01 Začíná nám 5ti minutové prodloužení.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 3, USaLB - 3.
30:00 Ukončení 3. části
27:45 Vyloučen hráč #16 Terezie Gálová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře
20:01 Začala třetí třetina, stav je 1:1, pokud by se nerozhodlo do konce třetiny, bude následovat 5ti minutové prodloužení končící případným vstřelením gólu, pokud ani to nerozhodne, tak o vítězi rozhodnout nájezdy. Na každé straně 3.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 4, USaLB - 4.
20:00 Ukončení 2. části
19:53 GÓL Výběr US+LB WU17! 1:1
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil #5 Berenika Vrzalová, asistoval #8 Klára Dvořáková (1:1)
19:53 Vrzalová 7 sekund před koncem druhé třetiny vyrovnává na 1:1.
15:01 Půlka zápasu za náma, OLaMS výběr stále o kousek lepší, vede 1:0.
11:50 Ani tato přesilová hra nevyužita, USaLB výběr v plném počtu.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 4, USaLB - 2.
10:00 Ukončení 1. části
09:49 Vyloučen hráč #6 Adriana Hýsková družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:49 Přesilovku uvidíme i na druhé straně, Hýsková byla moc blízko při rozehrávce soupeře a odsedí si trest na trestné lavici.
08:02 OLaMS výběr v plném počtu.
06:01 Vyloučen hráč #14 Andrea Palinková družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání
06:01 Palinková z OLaMS výběru vyloučena na dvě minuty za sekání, takže si USaLB zahraje početní výhodu.
02:35 Kubečková přesnou střelu ze středu hřiště nedala šanci gólmance USaLB výběru a dává první gól tohoto zápasu.
02:32 GÓL Výběr OL+MS WU17! 1:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #3 Nikola Liberdová (1:0)
00:54 Začalo druhé semifinále, vítěz se utká ve finále s výběrem Prahy a Středočeského kraje a poražený v utkání o bronz s výběrem Slovenska.