• 28 27:46
    7:2
    (Maroszová)

Výběr OL+MS WU17 - Výběr VY+JČ WU17 7:2
branky: 2. Nikola Liberdová, 2. Nikola Liberdová, 3. Viktorie Martináková, 9. Michaela Kubečková, 10. Michaela Středulová, 13. Vendula Maroszová, 28. Michaela Kubečková - 4. Barbora Šmahelová, 10. Karolína Judová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michaela Sajašová 4 - Natálie Vančurová 13; po třetinách: 5:2, 1:0, 1:0
30:00 Komentář trenéra OLaMS výběru (Jaromír Veselý) část 2: Slabší stránkou našeho herního projevu je velké množství faulů, které musíme zredukovat, naopak pozitivní je, že se konečně dostáváme do herní pohody a všechny hráčky našly svou potřebnou formu.
30:00 Komentář trenéra OLaMS výběru (Jaromír Veselý) část 1: Očekávali jsme těžký zápas do kterého jsme chtěli soupeře hned od startu zatlačit a získat dobrou počáteční pozici. Tento cíl se nám povedlo splnit a rychlým vedením jsme si zajistili relativně přesvědčivý průběh ve kterém jsme silného soupeře nepustili k ničemu zásadnímu.
30:00 Komentář trenéra VYaJČ výběru (Jakub Jung): Dostali jsme lekci produktivity, zkoušeli jsme se zápasem udělat všechno možné, nicméně na dobře hrajícího soupeře to nestačilo. V utkání jsme měli dobré pasáže, ale častěji ty hluché. Gratulujeme soupeři k zaslouženému postupu.
30:00 Počet střel celkem: OLaMS - 20, VYaJČ - 6.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 5, VYaJČ - 2.
30:00 Ukončení 3. části
27:46 GÓL Výběr OL+MS WU17! 7:2
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #17 Vendula Maroszová (7:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 5, VYaJČ - 1.
20:00 Ukončení 2. části
13:30 Vyloučen hráč #3 Nikola Liberdová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání
12:19 GÓL Výběr OL+MS WU17! 6:2
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #17 Vendula Maroszová bez asistence (6:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 10, VYaJČ - 2.
10:00 Ukončení 1. části
09:53 GÓL Výběr OL+MS WU17! 5:2
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #13 Michaela Středulová, asistoval #17 Vendula Maroszová (5:2)
09:00 GÓL Výběr VY+JČ WU17! 4:2
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil #8 Karolína Judová, asistoval #12 Klára Šulová (4:2)
08:32 Vyloučen hráč #8 Terezie Šešulková družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání
08:16 GÓL Výběr OL+MS WU17! 4:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #13 Michaela Středulová (4:1)
03:12 GÓL Výběr VY+JČ WU17! 3:1
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil #13 Barbora Šmahelová, asistoval #15 Tereza Kubešová (3:1)
02:19 Timeout Výběr VY+JČ WU17
02:19 GÓL Výběr OL+MS WU17! 3:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #6 Viktorie Martináková, asistoval #11 Vendula Schindlerová (3:0)
01:33 GÓL Výběr OL+MS WU17! 2:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #3 Nikola Liberdová, asistoval #17 Vendula Maroszová (2:0)
01:02 GÓL Výběr OL+MS WU17! 1:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #3 Nikola Liberdová, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:0)
01:02 Liberdová dorazila střelu Kubečkové za záda golmanky výběru VYaJČ a je to 1:0.