2:1
    Michaela KUBEČKOVÁ
    ()

Výběr OL+MS WU17 - Výběr Slovenska WU17 2:1
branky: 17. Michaela Středulová, 25. Michaela Kubečková - 21. Denisa Papierniková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 5 - Adriana Michalisková 5; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:1
30:00 Počet střel celkem: OLaMS - 7, Slovensko - 6.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 2, Slovensko - 1.
30:00 Komentář trenéra Slovenska (Milan Burdel): Ze zápasem jsem spokojený, vytvořili jsme si pár pěkných šancí, které jsme bohužel neproměnili. Prohráli jsme zápas po zlé rozehrávce zpoza brány a to byl ten klíčový zlom, ale celkově jsem spokojený. Těší mě, že si dokážeme vytvořit takové šance. Jinak je mám rád, jsou to dobré holky.
30:00 Komentář trenéra OLaMS výběru (Jiřího Kajfosz): 'Dvě třetiny jsme hráli více méně podle představ. Lehký výpadek na začátku 3. třetiny zápas zdramatizoval. Hezký urputný zápas. Děkujeme soupeři.'
30:00 Ukončení 3. části
29:36 Poslední půlminuta.
28:10 Opět sledujeme napínavý zápas, plný šancí na obou stranách, zbývají pouze 2 minuty a OLaMS výběr vede o gól.
26:50 Dobrý pokus Pudišové ze Slovenska od mantinelu jen těsně míjí bránu.
24:53 GÓL Výběr OL+MS WU17! 2:1
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #4 Michaela Kubečková bez asistence (2:1)
24:53 Kubečková z protiútoku posílá výběr OLaMS kraj proti Slovensku do vedení 2:1.
23:50 Velmi dramatický a vyrovnaný zápas, stále zatím 1:1.
20:43 GÓL Výběr Slovenska WU17! 1:1
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil #4 Denisa Papierniková, asistoval #25 Kristína Vyletelková (1:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 2, Slovensko - 3.
20:00 Ukončení 2. části
18:03 Vyloučen hráč #9 Anna Dobešová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře
16:40 GÓL Výběr OL+MS WU17! 1:0
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil #13 Michaela Středulová, asistoval #17 Vendula Maroszová (1:0)
15:49 Vyloučen hráč #9 Kristína Mlíchová družstva Výběr Slovenska WU17 na 2 minuty za sekání
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 3, Slovensko - 1.
10:00 Ukončení 1. části
06:00 Prozatím vyrovnaný zápas, moc šancí nám první půlka první třetiny nenabídla.