10:5
    Vojtěch KUNC
    (Medek)

FBC Liberec - Florbal Ústí 10:5
branky: 2. Jakub Jaroš, 17. Vladimír Trčka, 18. Vladimír Trčka, 32. Jakub Mádlo, 32. Tomáš Ballaty, 34. Vojtěch Wiener, 40. Vladimír Trčka, 42. Jakub Mádlo, 50. Vladimír Trčka, 58. Vladimír Trčka - 7. Jakub Fuchsig, 26. Ondřej Kawulok, 45. Jan Peška, 52. Jakub Fuchsig, 59. Vojtěch Kunc; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Král 27 - Tadeáš Dittrich 27, Jan Štěpánek 5; po třetinách: 3:1, 4:1, 3:3
60:00 Vyjádření domácího trenéra P. Saláta: Utkání bylo po většinu času vyrovnané. Byli jsme určitě lepší v koncovce a v řešení brejkových situací. Na zítřek se zkusíme podobně kvalitně připravit. Klukům díky za zápas.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra L. Pekárka: Dnes rozhodla druhá třetina, kdy soupeř odskočil na rozdíl 5 branek. Dle mého byl dnešní výsledek vůči naší předvedené hře dost krutý. Určitě jsme byli Liberci rovnocenným soupeřem. Já osobně to v Liberci mám rád, takže doufám, že se sem ještě v této sérii podíváme.
60:00 Střely celkem: Liberec: 42 ; Ústí: 32
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 15 ; Ústí: 13
58:58 Střelu do šibenice chytá pravou rukou Král.
58:39 Ballaty trefuje tyč.
58:01 GÓL Florbal Ústí! 10:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #39 Jan Medek (10:5)
57:33 GÓL FBC Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #8 Šimon Stránský (10:4)
57:20 Hosté pořád bojují a doufají v lepší výsledek.
55:25 Ústí se snaží napadat rozehrávku Liberce.
53:30 Hra se malinko opět přiostřuje.
51:13 GÓL Florbal Ústí! 9:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Jakub Fuchsig, asistoval #11 Ondřej Kawulok (9:4)
49:41 GÓL FBC Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka bez asistence (9:3)
49:41 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jan Štěpánek družstva Florbal Ústí
49:41 Ústí vyměnilo brankáře a doufají v nějaký impulz, aby dokázali minimálně srovnat.
48:50 Timeout FBC Liberec
48:50 Vyloučen hráč #95 Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
46:57 Blažek trefil tyč.
45:59 Hosté se dokázali prosadit v oslabení.
45:38 Trčka předvedl pár koukatelných akcí, ale umístit mezi tři tyče nedokázal ani jednu.
44:36 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
44:36 Počet hráčů se srovná.
44:33 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #25 Filip Vybíral (8:3)
43:58 Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
43:58 Liberec může navýšit už tak vysoké skóre.
41:12 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #11 Jakub Jaroš (8:2)
41:12 Po skrumáži před brankou se míček dostal k Mádlovi a ten do prázdné brány navyšuje skóre.
40:01 Bule třetí třetiny patří Ústí.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 11 ; Ústí: 7
39:49 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #89 Vojtěch Blažek (7:2)
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:15 Král si hravě poradil s únikem hostí.
35:00 Dnešní utkání navštívilo 40 diváků.
33:35 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #15 Jakub Mádlo (6:2)
31:30 Timeout Florbal Ústí
31:30 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Tomáš Ballaty bez asistence (5:2)
31:30 Ballaty běžel přes půl hřiště a trefil to nad rameno hostujícího golmana.
31:11 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:2)
31:11 Nedáš dostaneš! Krále zachránila od inkasované branky tyčka a vzápětí Liberec valil útok na bránu hostí a Mádlo tento výpad potrestal brankou.
27:54 Šedivý svoji trefu umisťuje vysoko nad.
25:01 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok z trestného střílení (3:2)
25:01 Kawulok chladně proměnil svůj nájezd.
24:30 Liberec točí Ústí.
22:16 Ústí v plném počtu.
21:45 Janeček střílí gól, ale ten neplatí.
20:15 Vyloučen hráč #18 Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
20:15 Liberec hned na začátku třetiny bude mít výhodu jednoho hráče na hřišti.
20:01 Bule pro Liberec, Ústí ihned napadá.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 16 ; Ústí: 12
19:02 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:09 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka z trestného střílení (3:1)
17:09 Při nájezdu bylo v hale hromové ticho.
16:16 GÓL FBC Liberec! 2:1
16:16 Trčka nádherně vymetl vingl.
15:58 Trčka samostatný únik na Dittricha nevyřešil nejlíp.
13:52 Liberec měl pár pěkných gólových příležitostí, které bohužel nedokázal proměnit.
11:08 Liberci se nezdařila přesilová hra, stav zůstává nezměněn.
09:07 Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
09:07 Sattler se prohřešil proti pravidlům a daroval Liberci přesilovou hru.
07:45 Hra se nám malinko vyhrocuje.
06:36 Vyloučen hráč #8 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
06:36 Ústí může odskočit, Stránský neuhlídal svoji hokejku.
06:26 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Jakub Fuchsig, asistoval #62 Jan Peška (1:1)
05:03 Janeček bezprostřední blízkosti neprotlačil míček za záda Dittricha.
04:16 Hosté nedokázali využít početní výhodu.
02:30 Nebezpečně tečovaná střela vyděsila i Krále.
02:15 Vyloučen hráč #33 Filip Šedivý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:15 Hosté dostali možnost na srovnání skóre.
01:27 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #33 Filip Šedivý (1:0)
01:27 Z otočky Jaroš otvírá skóre dnešního zápasu.
01:20 První střelu Ústí Král zneškodnil.
00:42 Liberec na míčku, tlačí Ústí na jejich polovině.
00:01 Úvodní bule patří Ústí.