• 25 24:19
    2
    Vojtěch BLAŽEK

Liberecký kraj U17 - Ústecký kraj U17 5:2
branky: 3. Daniel Sedláček, 3. Šimon Stránský, 5. Jakub Mádlo, 5. Lukáš Macháč, 23. Tomáš Pšenička - 9. Jiří Dolejší, 11. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Ondřej Volejník ? - Ondřej Šrámek ?, Tadeáš Dittrich ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:0
30:00 Komentář trenéra hostí: 'Mrzí mě, že jsme nezvládli začátek zápasu. Na druhou stranu chválím kluky za to, jak se dokázali ve zbytku utkání vrátit do hry. Díky všem za nasazení a přístup, kterým po celý turnaj reprezentovali náš kraj. Liberci blahopřeji ke třetímu místu.'
30:00 Komentář trenéra domácích: 'Z naší strany výborný vstup do zápasu, který rozhodl. Ve zbytku zápasu pohledný florbal z obou stran s velkým množstvím šancí. Děkujeme soupeři za zápas.'
30:00 Střely ve 3.třetině 7:5, celkově 22:16.
30:00 Ukončení 3. části
29:35 Trčka v dobré příležitosti minul.
28:40 Dobrá střela Sattlera ze středu gólově nekončí.
28:00 Probíhají poslední 2 minuty 3.třetiny.
25:45 Čermák ukázal šikovné ruce a prosmíkl se mezi čtyřmi soupeři, následně orazítkoval svou střelou tyč
24:19 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Blažek družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:56 GÓL Liberecký kraj U17! 5:2
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #9 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (5:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2.třetině 7:8.
20:00 Ukončení 2. části
19:23 Veliké zaváhání v liberecké obraně hráči Ústí nepotrestali a tak si hráči Libereckého celku mohou oddychnout.
17:35 Nebezpečná střela Ústeckých skončila pouze na těle libereckého Janečka.
15:50 Ústí ožilo a je vyrovnaným soupeřem Liberci .
14:15 Za zády libereckého gólmana zvoní tyč.
12:00 Dobré šance na obou stranách.
10:26 GÓL Ústecký kraj U17! 4:2
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #6 Ondřej Kawulok, asistoval #15 Jan Sattler (4:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1:třetině 8:3.
10:00 Ukončení 1. části
09:58 Táďa v akci a skóre zůstává beze změny.
08:27 GÓL Ústecký kraj U17! 4:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #3 Jiří Dolejší, asistoval #4 Matouš Dašek (4:1)
07:38 Vyloučen hráč #12 Daniel Sedláček družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za hra rukou
06:28 Ústí zatáhlo obranu a zastavilo smršť branek Liberce.
04:28 Timeout Liberecký kraj U17
04:28 GÓL Liberecký kraj U17! 4:0
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #16 Lukáš Macháč, asistoval #10 Vojtěch Blažek (4:0)
04:28 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Tadeáš Dittrich družstva Ústecký kraj U17
04:28 Táďa Dittrichů jde do branky a pokusí se zachránit toto utkání.
04:08 GÓL Liberecký kraj U17! 3:0
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #4 Martin Čermák (3:0)
03:42 Liberec góly povzbudili a opět tlačí soupeře na útočné polovině.
02:40 GÓL Liberecký kraj U17! 2:0
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #7 Antonín Stárek (2:0)
02:24 GÓL Liberecký kraj U17! 1:0
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #12 Daniel Sedláček, asistoval #6 Milan Sucharda (1:0)
02:24 Sedláček těsně za půlící čárou natáhl a vstřelil 1.gól zápasu.
01:31 Jaroš těsně míjí branku v 1.velké příležitosti.