2:1
    Štěpán ŠVEJDA
    (Vyhnánek)

Středočeský kraj U17 - Ústecký kraj U17 2:1p
branky: 22. Marek Korych, 34. Štěpán Švejda - 30. Jan Sattler; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Tadeáš Dittrich ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1, 1:0
35:00 Ukončení prodloužení
33:40 Komentář trenéra domácích: Zápas brankářů, kteří střelce deptali. Nakonec jsme byli šťastnější my.
33:40 Střely v prodloužení 4:2, celkem 22:17.
33:39 GÓL Středočeský kraj U17! 2:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #7 Štěpán Švejda, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:1)
33:39 Boleslaváci ukázali kdo je tady doma Vyhnánek krásně na Švejdu a ten vystřelil Středočechům finále turnaje.
32:46 Ústí rozvážně rozehrává.
31:22 Bachmaier prověřil Dittricha.
30:20 Téměř celo Boleslavská lajna rozjela svá kladiva a roztočila soupeře na obranné polovině.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Střely ve 3.třetině 7:6.
30:00 Ukončení 3. části
29:19 GÓL Ústecký kraj U17! 1:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #15 Jan Sattler, asistoval #17 Jakub Holovej (1:1)
29:19 Hosté využili převahu 6 na 4.
28:58 Rozšlápnutý balónek a následuje buly.
28:31 Timeout Ústecký kraj U17
28:31 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za hrubost
26:48 Středočeši už,už slavili, ale náhle se před míčkem zjevila Dittrichova noha a zastavila střelu.
25:39 Nejprve se Vyhnánek zamotal do své kličky a následně znovu vypálil Korych, stav zůstává stejný.
23:20 Emoce pracují a rozhodčí si sjednává respekt.
21:34 GÓL Středočeský kraj U17! 1:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #16 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:0)
21:34 Vyhnánkovi to ještě nevyšlo, ale Korych ho zastoupil a svou dorážkou otevírá skóre tohoto zápasu.
20:30 Hosté nastoupili do 3.části hladově a Tomšík hned musel předvést důležitý zákrok.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2.třetině 6:4.
20:00 Ukončení 2. části
19:41 Hosté v plném počtu.
19:10 Přesilová se Středočechům zatím nedaří podle představ.
17:41 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za opakované přestupky
16:27 Ústecký celek zatím vychází ze zajištěné obrany a každý obraný zákrok hlasitě oslaví.
15:41 I Švejda zkusil znovu své střelecké štěstí, skóre svým pokusem ale nezměnil.
15:00 Dobrá střela Vojtíška přes ruk z mantinelu mířila na zadní tyč, branku nevsítil.
12:00 Velký závar před brankou ústeckého celku.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině 5:5.
10:00 Ukončení 1. části
09:00 Nebezpečná střela vypuštěná na ústeckou branku z hole Nováka končí opět na skvěle chytajícím Dittrichovi.
07:20 Švejda ani na dvakrát Dittricha nepřekonal, stav beze změny.
05:33 Rozehrávka Ústí z nebezpečné vzdálenosti končí na bloku Korycha.
03:44 Ústečtí nevyužili přesilovou hru, Středočeši opět v pěti.
02:16 Zmatek před Tomšíkovou brankou uklidňuje obrana výhozem.
01:43 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za hrubost
01:43 Baichmaier si počínal nedovoleně, přesilovka pro Ústecký kraj.
00:01 Úvodní bule pro Středočeský kraj.