• 27 26:12
    2
    Kryštof BUCHTELA

Karlovarský kraj U17 - Kraj Vysočina U17 2:5
branky: 5. Matěj Korbel, 6. Jiří Šťovíček - 11. Tomáš Dibelka, 11. Pavel Rous, 18. Pavel Rous, 20. Tomáš Hrubý, 22. Pavel Rous; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Louda ? - Matyáš Kozák ?; po třetinách: 2:0, 0:4, 0:1
30:00 Komentář trenéra hostí: 'Slabší vstup do utkání, ale poté převaha od druhé třetiny. Dvěma rychlými góly jsme se dokázali dostat zpět do hry a poté si šli pro první výhru v turnaji. Děkujeme soupeři za utkání a teď se těšíme na derby s Jihočechy.'
30:00 Komentář trenéra domácích: 'Ztráta koncentrace ve 2. třetině a neproměňování šancí ve 3. části nás stáli zápas. Děkuji soupeři a přeji mu hodně štěstí v zápase o 5.místo.'
30:00 Střely po 3.třetině 6:5, celkem pak 13:18.
30:00 Ukončení 3. části
29:30 Poslední šance Karlovarských snížit stav 2:5.
27:01 Přesilovka Karlovarských v režii Vysočiny.
26:12 Timeout Karlovarský kraj U17
26:12 Vyloučen hráč #8 Kryštof Buchtela družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za sekání
25:04 Karlovarští se musí bránit, Vysočina je při chuti.
22:37 Smolka se snažil ,,beckhendovou' střelou překvapit Kozáka, ten jeho střelu chytá.
21:31 GÓL Kraj Vysočina U17! 2:5
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #7 Pavel Rous bez asistence (2:5)
21:16 Petrilák svůj dlouhým nahozením posílá svůj tým do útoku.
20:01 Úvodní bule pro Karlovarský kraj.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině 3:11.
20:00 Ukončení 2. části
19:25 GÓL Kraj Vysočina U17! 2:4
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #12 Tomáš Kuchyňa (2:4)
17:04 GÓL Kraj Vysočina U17! 2:3
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #7 Pavel Rous bez asistence (2:3)
17:04 Po zaváhání Ančince trestá jeho chybu Rous a jeho tým se tak ujímá vedení 2:3.
16:25 Hra je ve velmi vysokém tempu, šance můžeme vidět na obou stranách.
14:19 Zajíček čistě obral soupeře o balónek, Louda je však připraven a jeho střelu chytá.
13:03 Trestné střílení družstva Kraj Vysočina U17 neproměnil #9 Tomáš Dibelka.
13:03 Po nedovoleném zákroku rozhodčí nařídili trestné střílení pro kraj Vysočina.
12:03 Kraj Vysočina drží svého soupeře v jejich obranném pásmu.
10:44 GÓL Kraj Vysočina U17! 2:2
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #7 Pavel Rous, asistoval #14 Mojmír Mopils (2:2)
10:43 Rychlým obratem se Vysočina opět dostává do zápasu a vyrovnává na 2:2.
10:37 GÓL Kraj Vysočina U17! 2:1
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #9 Tomáš Dibelka, asistoval #12 Tomáš Kuchyňa (2:1)
10:01 Úvodní bule pro Vysočinu.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině 4:2.
10:00 Ukončení 1. části
09:15 Dibelka sám čaruje za Loudovou bankou.
07:56 Vysočina rozehrává z roku svého obranného pásma.
06:53 Rous to zkouší z půle hřiště, jeho střela však minula Loudovu branku.
05:07 GÓL Karlovarský kraj U17! 2:0
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil #7 Jiří Šťovíček bez asistence (2:0)
04:42 GÓL Karlovarský kraj U17! 1:0
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil #14 Matěj Korbel, asistoval #4 Štěpán Maaz (1:0)
04:42 Rychlým protiútokem po středu se prosazuje Korbel a otevírá svým gólem tento zápas.
03:42 Slibné šance vidíme i na druhé straně. Hráči Vysočiny se však trápí v koncovce.
02:16 Karlovarský obránce prudkou střelou orazítkoval Kozákovu branku.
00:01 Úvodní bule pro Karlovarský kraj.