1:3
    Jiří DĚDIČ
    (Morávek)

Plzeňský kraj U17 - Jihočeský kraj U17 1:3
branky: 26. David Kozelka - 9. Lukáš Trojáček, 20. Tomáš Hanák, 29. Jiří Dědič; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1
30:00 Komentář trenéra hostí: Po včerejšku úplně nový tým. Konečně jsme ukázali co umíme. Výborně zvládnutý zápas. Děkuji klukům za odmakaný zápas!
30:00 Komentář trenéra domácích V. Michálka: Zápas nám nevyšel především směrem dopředu. Bohužel jsem si nepřipravili dost střeleckých příležitostí, které bychom využili. Děkuji fanouškům za podporu. Musíme se připravit na poslední zápas.
30:00 Střely po 3.třetině 6:5, celkem pak 14:13.
30:00 Ukončení 3. části
28:33 GÓL Jihočeský kraj U17! 1:3
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil #13 Jiří Dědič, asistoval #14 Jan Morávek (1:3)
28:33 Schodlbauer se ještě stihl vrátit do brány, alle rozběhnutého Dědiče už nestihl zastavit.
28:22 Plzeňští hráči to po timeoutu zkouší v šesti hráčích v poli.
27:39 Timeout Plzeňský kraj U17
27:06 Po střetu Bešta:Míchal za Rytířovou brankou rozehrávají Jihočeští.
25:02 GÓL Plzeňský kraj U17! 1:2
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #12 David Kozelka, asistoval #4 Filip Blažek (1:2)
25:02 Druhá přesilovka Jihočeských končí gólem Kozelky v oslabení.
24:39 Vyloučen hráč #6 Dominik Dolejš družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:02 Morávek si výborně poradil se dvěma soupeři a položil tak základy slibného protiútoku.
22:36 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, brankáři obou týmů jsou dnes však ve výborné formě.
21:23 Po střele Dolejše zkoušel dorážet ještě Dědič, Schodlbauer je však připraven.
20:01 Úvodní bule pro hostí.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině 3:5.
20:00 Ukončení 2. části
19:42 GÓL Jihočeský kraj U17! 0:2
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil #17 Tomáš Hanák, asistoval #19 David Camrda (0:2)
19:42 Nepřesnost Plzeňských trestá Hanák a navyšuje skóre na 0:2.
16:52 Dolejš rychlým protiútokem připravil gólovou situaci na Meda, ten však branku minul.
15:16 Morávek rozehrává Jihočeskou rozehrávku na půlící čáře.
12:18 Dolejš na středu prošel přes dva soupeře, na třetího už ale nestačil.
11:18 Jihočeští nevyužili přesilovou situaci, Plzeňští opět v pěti.
10:36 Koyzlar trefuje Plzeňského obránce.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině 5:3.
10:00 Ukončení 1. části
09:18 Vyloučen hráč #8 Jakub Holý družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za blokování florbalky
08:59 Jihočeští to teď zkouší v šesti hráčích po nedovoleném zákroku Holého.
08:01 GÓL Jihočeský kraj U17! 0:1
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil #10 Lukáš Trojáček bez asistence (0:1)
08:01 Rychlým protiútokem Jihočeských otevírá dnešní skóre Trojáček střelou na zadní tyč.
07:38 Blažek z půle hřiště trefuje soupeřova obránce.
06:12 Morávek odzbrojil Mikoláška, Jihočeští kombinují ve svém obranném pásmu.
04:58 Kozelka pálí do dobře postavené brány Rytíře.
04:03 Holý si počínal nedovoleně, rozehrávat z rohu hřiště budou Jihočeští.
02:52 Stejskal nenápadnou střelou trefuje připraveného rytíře.
01:27 Jihočeští několika střelami ohrozili Schodlbauerovo branku.
00:01 Úvodní bule pro hostí.