30
  • 30 29:39
    Liberecký kraj U17

Liberecký kraj U17 - Středočeský kraj U17 1:2
branky: 24. Šimon Stránský - 2. Marek Korych, 23. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Volejník ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:1
30:00 Komentář trenéra domácích: Trápení v koncovce se projevilo na výsledku zápasu, jinak výkon slušný.
30:00 Komentář trenéra hostí: Dobrá obrana a spolehlivý brankář nás dovedl k výhře. První třetina od nás byla nejkvalitnější a mohli jsme z ní získat víc.
30:00 Střely po 3.třetině 6:5, celkově pak 12:13.
30:00 Ukončení 3. části
29:39 Timeout Liberecký kraj U17
27:25 Jaroš ze vzduchu minul.
26:15 Liberecký kraj po vstřeleném gólu při chuti.
23:06 GÓL Liberecký kraj U17! 1:2
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #7 Antonín Stárek (1:2)
22:12 GÓL Středočeský kraj U17! 0:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #9 Jan Zoufalý, asistoval #7 Štěpán Švejda (0:2)
21:33 Ani středočeši přesilovku nevyužili.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině, 4:5.
20:00 Ukončení 2. části
19:33 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Janeček družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za hra rukou
18:42 Oslabení ubráněno.
17:15 Středočeši hrozí i v oslabení.
16:42 Vyloučen hráč #15 Ondřej Zika družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání
13:09 Liberec má na začátku části hodně na vrch.
11:35 Jaroš po křižné přihrávce z první, branka ale nepadla.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině, 2:3.
10:00 Ukončení 1. části
09:24 I Liberec nám ukazuje kvalitní přechod do brejku.
07:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, Švejda toho zkoušel využít rychlím kontrem.
05:40 Ondřej Tomšík, brankář středočechů, předvedl skvělý zákrok.
01:52 GÓL Středočeský kraj U17! 0:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #16 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:1)