5:13
    Michael KOČANDRLE
    (Duda)

Plzeňský kraj U17 - Praha U17 5:13
branky: 9. David Kozelka, 12. Dominik Dolejš, 15. Vojtěch Bistrý, 20. Jakub Kaplický, 21. Filip Blažek - 2. Petr Majer, 3. Filip Forman, 5. Jan Malič, 9. Filip Forman, 9. Jakub Dufek, 10. Matěj Čermák, 17. Vojtěch Klápa, 18. Matěj Čermák, 20. Jan Malič, 26. Petr Majer, 26. Vojtěch Klápa, 27. Bohumil Piskáček, 30. Michael Kočandrle; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Ondřej Benačan; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Štochl ?, Michal Schődlbauer ? - Karel Hodík ?, Ondřej Pelech ?; po třetinách: 1:6, 3:3, 1:4
30:00 Střely po 3.třetině 5:10, celkem pak 16:31.
30:00 Ukončení 3. části
29:57 GÓL Praha U17! 5:13
Branku družstva Praha U17 vstřelil #14 Michael Kočandrle, asistoval #16 Matěj Duda (5:13)
28:01 Šebkovu přihrávku na malé brankoviště promáchl Kozelka.
26:18 GÓL Praha U17! 5:12
Branku družstva Praha U17 vstřelil #15 Bohumil Piskáček, asistoval #3 Tomáš Otcovský (5:12)
25:47 GÓL Praha U17! 5:11
Branku družstva Praha U17 vstřelil #11 Vojtěch Klápa, asistoval #6 Jakub Dufek (5:11)
25:36 GÓL Praha U17! 5:10
Branku družstva Praha U17 vstřelil #17 Petr Majer, asistoval #16 Matěj Duda (5:10)
24:12 Schodlbauerův výhod mířený na Kozelku propadl až do obranného pásma Pražanů.
22:49 Dudovu zkaženou střelu zachycuje Plzeňský obránce.
20:33 GÓL Plzeňský kraj U17! 5:9
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #4 Filip Blažek bez asistence (5:9)
20:33 Nahodilou střelu z půlící čáry se prosazuje Blažek.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině 6:9.
20:00 Ukončení 2. části
19:42 GÓL Plzeňský kraj U17! 4:9
Vlastní branku družstva Praha U17 vstřelil #13 Jakub Kaplický (4:9)
19:30 GÓL Praha U17! 3:9
Branku družstva Praha U17 vstřelil #4 Jan Malič, asistoval #2 Filip Forman (3:9)
18:16 Kočandrle svou střelou trefuje pouze gólmana.
17:26 GÓL Praha U17! 3:8
Branku družstva Praha U17 vstřelil #5 Matěj Čermák, asistoval #2 Filip Forman (3:8)
16:51 Pelech excelentním zákrokem podržel svůj tým.
16:36 GÓL Praha U17! 3:7
Branku družstva Praha U17 vstřelil #11 Vojtěch Klápa, asistoval #12 Sebastian Rod (3:7)
16:24 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Ondřej Pelech družstva Praha U17
14:16 GÓL Plzeňský kraj U17! 3:6
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #3 Vojtěch Bistrý, asistoval #17 Matěj Šebek (3:6)
14:16 Překvapivým nahozením i pro samotného střelce, se prosazuje Bistrý a snižuje tak na 3:6.
11:25 GÓL Plzeňský kraj U17! 2:6
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #6 Dominik Dolejš z trestného střílení (2:6)
10:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Michal Schődlbauer družstva Plzeňský kraj U17
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině 5:12.
10:00 Ukončení 1. části
09:57 Blažek vysílá do útoku svého spoluhráče, ten však připraveného Hodíka nepřekonal.
09:26 GÓL Praha U17! 1:6
Branku družstva Praha U17 vstřelil #5 Matěj Čermák, asistoval #15 Bohumil Piskáček (1:6)
08:29 GÓL Plzeňský kraj U17! 1:5
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #12 David Kozelka, asistoval #17 Matěj Šebek (1:5)
08:18 GÓL Praha U17! 0:5
Branku družstva Praha U17 vstřelil #6 Jakub Dufek, asistoval #9 David Horký (0:5)
08:09 GÓL Praha U17! 0:4
Branku družstva Praha U17 vstřelil #2 Filip Forman, asistoval #4 Jan Malič (0:4)
07:41 Forman nebezpečnou střelou z půlicí čáry ohrozil soupeřovu branku, Štochl je však připraven.
06:15 Vyloučen hráč #13 Patrik Med družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za sekání
06:15 Nedovoleným zákrokem si pomohl Med, následuje tak jeho vyloučení.
04:53 GÓL Praha U17! 0:3
Branku družstva Praha U17 vstřelil #4 Jan Malič, asistoval #5 Matěj Čermák (0:3)
04:53 Čermák našel volného Maliče před soupeřovou brankou, druhý jmenovaný trefuje balónek do odkryté brány.
02:19 GÓL Praha U17! 0:2
Branku družstva Praha U17 vstřelil #2 Filip Forman, asistoval #5 Matěj Čermák (0:2)
02:19 Individuální akcí s úspěšným zakončením se prosazuje Forman.
01:45 GÓL Praha U17! 0:1
00:01 Úvodní bule pro Plzeňský kraj.