4:3
    Adam STEJSKAL
    (Blažek)

Ústecký kraj U17 - Plzeňský kraj U17 4:3
branky: 12. Martin Schneider, 26. Filip Samuel Dušek, 26. Jan Peška, 30. Jakub Fuchsig - 22. Matouš Bešta, 30. Matěj Šebek, 30. Adam Stejskal; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Ondřej Benačan; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich ? - Michal Schődlbauer ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:3
30:00 Střely celkem 16:14.
30:00 Ukončení 3. části
29:48 GÓL Plzeňský kraj U17! 4:3
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #16 Adam Stejskal, asistoval #4 Filip Blažek (4:3)
29:30 GÓL Plzeňský kraj U17! 4:2
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #17 Matěj Šebek, asistoval #2 Matouš Bešta (4:2)
29:20 GÓL Ústecký kraj U17! 4:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #7 Jakub Fuchsig, asistoval #10 Daniel Kellermann (4:1)
28:50 Už letěl balónek do odkryté branky, ale brankář Plzně akrobaticky balónek zastavil.
27:57 Timeout Plzeňský kraj U17
25:58 GÓL Ústecký kraj U17! 3:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #2 Jan Peška, asistoval #24 Tadeáš Dittrich (3:1)
25:58 Peška tváří v tvář golmanovi uspěl.
25:45 GÓL Ústecký kraj U17! 2:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #11 Filip Samuel Dušek, asistoval #3 Jiří Dolejší (2:1)
24:03 Vyloučen hráč #6 Dominik Dolejš družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za sekání
24:00 Kellerman prošel sám mezi 4hráči a byl při tom faulován.
21:18 GÓL Plzeňský kraj U17! 1:1
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil #2 Matouš Bešta, asistoval #4 Filip Blažek (1:1)
20:08 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kawulok družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za sekání
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:24 Ústí sehrálo nacvičený signál, střela mířila nad branku.
12:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Zelinka družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za blokování florbalky
11:50 GÓL Ústecký kraj U17! 1:0
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #11 Filip Samuel Dušek (1:0)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:02 Plzeňský útok svou rychlou rozehrávkou ohrozili Dittrichovu branku.
06:58 Dittrich svým výhozem posílá spoluhráče do útoku, Schodlbauer je však připraven.
03:43 Plzeňští drží své protihráče v jejich obranném pásmu.
02:04 Hra se neustále přesouvá z jedné půle na druhou.
00:01 Úvodní bule pro Plzeňský kraj.