• 30 29:31
    6:7
    (Bajko)

Kraj Vysočina U15 - Jihomoravský kraj U15 6:7
branky: 2. Martin Sviták, 9. Martin Svatoň, 10. Vít Andrýsek, 20. Vít Andrýsek, 25. Martin Svatoň, 25. Viktor Křivánek - 4. Adam Zukal, 12. Milan Novák, 25. Lukáš Macháček, 26. Richard Kalousek, 27. František Blažek, 27. Jakub Čech, 30. Lukáš Macháček; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Kedroň 31 - Jakub Pechura 26; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:5
30:00 Komentář trenéra hostů p. Šťastníka: Dvě třetiny jsme zaostávali, třetí třetinu jsme otočili vůlí. Děkuji soupeři,
30:00 Komentář trenéra domácích p. Třískaly: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Utkání nabídlo špičkovou podívanou, diváci všem hráčům zaslouženě tleskají.
29:31 Timeout Kraj Vysočina U15
29:31 GÓL Jihomoravský kraj U15! 6:7
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #10 Lukáš Macháček, asistoval #13 Václav Bajko (6:7)
29:31 Zbývá necelá půlminuta, čeká nás důležité vhazování.
29:16 Timeout Jihomoravský kraj U15
29:00 Zbývá poslední minuta tohoto nervy drásajícího souboje.
28:40 Vysočinští si v přesilové hře nevytvořili téměř žádnou šanci.
28:00 Zbývá ještě minuta přesilové hry / oslabení.
26:59 Vyloučen hráč #7 Lukáš Suk družstva Jihomoravský kraj U15 na 2 minuty za sekání
26:41 GÓL Jihomoravský kraj U15! 6:6
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #9 Jakub Čech bez asistence (6:6)
26:41 To jsou věci. Moravané srovnávají skore na 6:6!
26:31 GÓL Jihomoravský kraj U15! 6:5
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #8 František Blažek, asistoval #12 Tadeáš Hoch (6:5)
26:31 Přesilovka je jihomoravskými velmi rychle využita. Po dalekonosné střele od poloviny hřiště se prosazuje hostující Blažek,
26:20 Vyloučen hráč #4 Viktor Křivánek družstva Kraj Vysočina U15 na 2 minuty za sekání
25:51 GÓL Jihomoravský kraj U15! 6:4
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #5 Richard Kalousek, asistoval #2 Alex Dokládal (6:4)
25:51 Zpoza branky se prosazují hostující hráči.
25:20 Branky Vysočiny nažhavily i domácí diváky. Stále častěji se z publika ozývá 'Vysočina, Vysočina...!'
24:49 GÓL Kraj Vysočina U15! 6:3
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #4 Viktor Křivánek, asistoval #14 Hynek Jirků (6:3)
24:49 A zápletka se rázem nekoná. Vysočina dvěma slepenými goly odskakuje již na rozdíl tří branek.
24:40 GÓL Kraj Vysočina U15! 5:3
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #7 Martin Svatoň, asistoval #13 Patrik Mynařík (5:3)
24:06 GÓL Jihomoravský kraj U15! 4:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #10 Lukáš Macháček, asistoval #17 Jan Skalník (4:3)
24:06 Hostující hráči si začínají rozumět. Po přihrávce Skalníka se prosazuje Macháček. O záplatku je postaráno!
23:56 Branka Vysočiny nebyla uznána. rozhodčí nekompromisně neuznávají branku Vysočiny
23:17 Střela z dálky nadělala domácímu Kedroňovi velké problémy.
22:38 Moravští hráči začínají otvírat obranu, Vysočině se nabízí časté přečíslení.
22:05 Opět se musíme opakovat. Jen díky koncentrované obranné fázi odolávají hráči Vysočiny tlaku soupeře.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Druhé dějství nabídlo parádní florbalovou podívanou. Hra se přelévala ze strany na stranu. Hráči Vysočiny odolali tlaku jihomoravskýc, navíc před koncem třetiny zvýšili na 4:2.
19:07 GÓL Kraj Vysočina U15! 4:2
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #15 Vít Andrýsek, asistoval #12 František Jílek (4:2)
19:07 Gooooooool Vysočiny!
18:20 Na balonku se více drží jihomoravští, hráči Vysočiny spoléhají na rychlé protiútoky. Utkání se musí opravdu zamlouvat, více divákům, méně trenérům.
17:55 Důrazný obranný zákrok předvedli reprezentanti Vysočiny
17:18 Hostující trenér Jan Šťastník nabádá hráče k aktivitě při napadání.
16:40 Vysočinsští bojovníci sehráli akci, na jejímž konci byl Martin Svatoň. hostující brankář se znovu vyznamenal.
16:32 Jeden útok střídá druhý.
15:10 Utkání se hraje ve svižném tempu, diváci ve skoro vyprodané novoveselské aréně nestačí tleskat.
14:36 Pohlednou kominační aci převedli jihomoravsští hráči. Branka z ní však nebyla.
11:52 GÓL Jihomoravský kraj U15! 3:2
Vlastní branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #10 Milan Novák (3:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:19 GÓL Kraj Vysočina U15! 3:1
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #15 Vít Andrýsek, asistoval #9 Maxmilián Škoda (3:1)
09:19 Přečíslení Vysočiny vyřešil hráči Vysočiny krásnou brankou do prázdné branky. Vysočiny vede 3:1.
08:30 GÓL Kraj Vysočina U15! 2:1
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #7 Martin Svatoň, asistoval #10 Milan Novák (2:1)
08:30 Vysočina se dostává do vedení.
03:36 GÓL Jihomoravský kraj U15! 1:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil #14 Adam Zukal bez asistence (1:1)
03:36 A je srovnáno! Dorážkou se prosazuje jihomoravský Adam Zukal.
01:51 GÓL Kraj Vysočina U15! 1:0
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #5 Martin Sviták bez asistence (1:0)
01:51 Vedoucí branku vstřelil Martin Sviták po samostatném úniku za jihomoraskou obranu.
01:10 Ze hry mají více hrči Jihomoravského kraje.
00:53 Skvělý zákrok domácího brakáře.
00:31 Utkání začalo taktickou vyčekávanou.
00:00 V prvním zahajovacím utkání regionálních výběru starších žáků se utkají týmy krajů Vysočiny a Jihomoraského.