• 28 27:47
    2
    Matěj SOKOL

Zlínský kraj U17 - Moravskoslezský kraj U17 1:10
branky: 4. Ondřej Malý - 1. Martin Šulc, 5. Matěj Sokol, 10. Martin Šulc, 11. Matěj Matoška, 13. Adam Choma, 14. Jakub Češek, 22. Adam Choma, 22. Adam Choma, 26. Adam Gábor, 28. Jan Vojáček; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 0 - Tomáš Petr 4; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:4
30:00 Ukončení 3. části
27:47 Vyloučen hráč #5 Matěj Sokol družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za sekání
27:28 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #7 Jan Vojáček, asistoval #15 Matyáš Gryz (1:10)
25:28 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:9
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #12 Adam Gábor, asistoval #4 Matěj Matoška (1:9)
25:18 Zápas se spíše už jen dohrává 'z povinnosti'.
22:23 Gryz to pojal trochu lehkovážně, pro 'pobavení' svých spoluhráčů.
22:22 Trestné střílení družstva Moravskoslezský kraj U17 neproměnil #15 Matyáš Gryz.
21:55 Není to chyba zápisu, na posledních dvou brankách hostů se podíleli stejní dva hráči.
21:54 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:8
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #2 Adam Choma, asistoval #7 Jan Vojáček (1:8)
21:37 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:7
20:40 Velká šance Zlínského kraje. Zastavil jí pohotový blok bránícího hráče.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:49 Nejprve hráč domácích promáchnul,a věnoval se pak nastavení čepele vzhledem k ploše. Jenže hra pokračovala bez něj, a Moravskoslezský výběr mohl dát další gól.
17:16 Hosté hrají většinu času na polovině Zlínského výběru.
13:10 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:6
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #10 Jakub Češek, asistoval #13 Jakub Seibert (1:6)
12:19 A přichází trest, hosté šli v oslabení do protiútoku 2 na jednoho. 1:5.
12:18 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:5
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #2 Adam Choma, asistoval #3 Martin Šulc (1:5)
11:45 Zlínský výběr si nedokáže připravit zakončení.
10:54 Vyloučen hráč #11 Ondřej Svoboda družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi
10:37 Moravskoslezský výběr odskakuje. Hezká kombinace byla zakončena střelou do rohu branky.
10:36 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:4
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #4 Matěj Matoška, asistoval #12 Adam Gábor (1:4)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:27 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:3
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #3 Martin Šulc, asistoval #5 Matěj Sokol (1:3)
08:47 Hosté promarnili už několik šancí na zvýšení vedení.
04:29 Sokol z Moravskoslezského kraje prostřelil vše, co stálo mezi míčkem a sítí branky.
04:28 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:2
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #5 Matěj Sokol, asistoval #12 Adam Gábor (1:2)
03:17 GÓL Zlínský kraj U17! 1:1
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #2 Ondřej Malý, asistoval #14 Petr Pšenčík (1:1)
02:00 Zápas poražených čtvtfinalistů rychle začal. Gól, vyloučení.
00:13 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 0:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #3 Martin Šulc, asistoval #7 Jan Vojáček (0:1)