(Konrád)
  • 28 27:52
    Zlínský kraj U17

Jihomoravský kraj U17 - Zlínský kraj U17 7:1
branky: 6. Lukáš Punčochář, 19. Filip Antel, 20. Štěpán Kouřil, 22. Štěpán Kouřil, 26. Šimon Hronek, 27. Michal Valachovič, 28. Štěpán Kouřil - 27. Erik Kouřil; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 6 - Filip Doležal 9; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1
30:00 Ukončení 3. části
28:23 Powerplay ZliKU17.
27:52 Timeout Zlínský kraj U17
27:52 GÓL Jihomoravský kraj U17! 7:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #8 Štěpán Kouřil, asistoval #11 Michal Konrád (7:1)
27:52 Jihomoravský kraj dovedl další protiútok do úspěšného konce.
26:45 2 branky v rychlém sledu.
26:44 GÓL Jihomoravský kraj U17! 6:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #3 Michal Valachovič, asistoval #18 Filip Konstant (6:1)
26:22 GÓL Zlínský kraj U17! 5:1
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #10 Erik Kouřil, asistoval #9 Jaroslav David (5:1)
25:53 JihKU17 byl úspěšný v 'úklidu' míčku do branky.
25:52 GÓL Jihomoravský kraj U17! 5:0
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #4 Šimon Hronek, asistoval #15 Jan Benko (5:0)
23:04 Hráč ZliKU17 teď ztratil kontrolu i přehled na míčkem. Bohužel pro něj to bylo před ležícím brankářem.
21:19 Vedení JihKU17 se navyšuje. Kombinace od mantinelu křížem přes střed nebyla zachycena obranou Zlínského kraje.
21:18 GÓL Jihomoravský kraj U17! 4:0
20:10 3. třetina odstartovala zostra. JihKU17 se řítil do protiútoku, situaci 2 na 1 ovšem hráči nevyřešili dobře.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:54 Matoušek zkoušel 'Kyselovu' kličku, nevyšla mu. Jenže míček se ke Kouřilovi, a ten ho uklidil tam kam se má.
19:53 GÓL Jihomoravský kraj U17! 3:0
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #8 Štěpán Kouřil, asistoval #7 Lukáš Matoušek (3:0)
18:37 Filip Antel se s tím nemazal, nerozvíjel další kombinaci, natáhl ke střele, a je to 2:0.
18:36 GÓL Jihomoravský kraj U17! 2:0
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #2 Filip Antel, asistoval #10 Martin Sedláček (2:0)
17:54 Vyloučen hráč #10 Erik Kouřil družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi
17:02 ZliKU17 dlouho dobu pod tlakem první lajny Jihomoravského kraje.
16:00 Nacvičený signál rozehrávky výběru JihKU17, chybělo zakončení do branky.
15:11 Teď si několik zásahu připsal brankář JihKU17.
11:01 Prozatím nejvážnější šanci si vypracovali hráči týmu JihKU17.
10:01 Přestávku před druhou periodou využili koučové obou výběru k poradě. Uvidíme jak to jejich svěřenci zpracují, a převedou do úspěšné podoby na hřišti.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:47 Zlínský kraj na míčku, snaží se rozvinout postupný útok. Leč zatím neúspěšně.
07:01 No a málem bylo nejen vyrovnáno, ale dokonce otočeno ve prospěch ZliKU17. To vše v rozmezí 1 minuty.
05:35 Protiútok sice JihKU17 nevyšel, ale následná kombinace před brankou už byla zakončena gólovou střelou.
05:34 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:0
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #5 Lukáš Punčochář, asistoval #15 Jan Benko (1:0)
03:19 Rychlá kombinace Jihomoravanů zakončená střelou skončila na ruce brankáře ZliKU17.
01:10 Hráč Zlínského výběru (ZliKU17) ohrozil čepelí obličej svého protivníka, tzv. došvihem. Tím tak skončil jeden z prvních útoků Zlínského kraje.
00:01 Jihomoravský kraj (JihKU17) vyhrál úvodní vhazování prvního utkání dnešní části turnaje.