1:6
    Karolína STŮJOVÁ
    (Maříková)

Kanonýři Kladno - Ivanti Tigers Jižní Město B 1:6
branky: 12. Petra Klečková - 5. Monika Halamová, 18. Šárka Černá, 19. Lucie Tajčmanová, 22. Lucie Tajčmanová, 26. Eva Maříková, 29. Karolína Stůjová; rozhodčí: Marek Stojanović - Jana Lepičová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Suchánková ? - Markéta Sládková ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:3
30:00 Ukončení 3. části
28:51 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:6
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #15 Eva Maříková (1:6)
25:57 Timeout Kanonýři Kladno
25:15 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #15 Eva Maříková, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:5)
21:24 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #27 Lucie Tajčmanová bez asistence (1:4)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:11 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #27 Lucie Tajčmanová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:3)
17:09 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #50 Šárka Černá bez asistence (1:2)
17:09 Hráčka Tigers Šárka Černá se umí prosadit i v poli, přestože její hlavní pozicí je brankářka
15:54 Kladno nevyužilo svou přesilovou hru
13:54 Vyloučen hráč #32 Klára Němcová družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za vysoká florbalka
11:41 Standardní situaci proměnila hráčka Kladna a stav zápasu srovnán na 1:1
11:40 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Petra Klečková bez asistence (1:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:33 Nasazené tempo zůstává i ke konci první části
06:29 Po nahrávce Monči Halamové cinká od Káji Stůjové pouze tyčka brány
04:54 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 0:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #11 Karolína Stůjová (0:1)
04:54 Krásná spolupráce hráček Káji Stůjové a Monči Halamové skončila v brance Kladna
01:25 Zápas se nám rozeběhl v rychlém tempu
00:00 Vítáme Vás u druhého zápasu dnešního dne, ve kterém se utkají hráčky Kladna a pořádající Tigers