(Smutný)
  • 36 35:56
    2

Florbal Jesenice - FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:6
branky: 5. Patrick Smutný, 17. František Zub, 18. Patrick Smutný, 23. František Zub, 34. David Nedbal, 36. Adam Stibor - 9. Tomáš Bohumský, 16. Tomáš Bohumský, 26. Karel Schäfer, 29. Karel Schäfer, 33. Karel Schäfer, 35. Šimon Černý; rozhodčí: Václav Lauda - Tomáš Vacek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger ? - Jan Blaho ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:4
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Drama je u konce, ani nevim, co napsat...
35:58 GÓL Florbal Jesenice! 6:6
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #13 Adam Stibor, asistoval #66 Patrick Smutný (6:6)
35:56 Trestné střílení družstva Florbal Jesenice neproměnil #66 Patrick Smutný.
35:56 Vyloučen hráč #7 Tomáš Bohumský družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nesportovní chování
34:56 Vosy jdou do vedení, Jesenice hrají bez gólmana.
34:55 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
34:55 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 5:6
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #66 Jakub Hájek (5:6)
33:39 GÓL Florbal Jesenice! 5:5
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #55 David Nedbal, asistoval #13 Adam Stibor (5:5)
33:39 Nedbal skóruje, tohle bude ještě drama!
33:25 Nervy a emoce gradují!
33:24 Timeout Florbal Jesenice
33:24 Vyloučen hráč #26 Vilém Štech družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hrubost
33:24 Vyloučen hráč #12 Jiří Menger družstva Florbal Jesenice na 2 minuty za hrubost
32:16 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:5
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Karel Schäfer bez asistence (4:5)
32:16 Schäfer dokonal hattrick a Vosy jdou do vedení!
31:26 Zápas se blíží ke konci, začíná přituhovat.
30:22 Bohumský trefuje tyč!
28:48 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Karel Schäfer, asistoval #1 Jan Blaho (4:4)
28:48 Schäfer nahrál před bránu, brankář si ale míč nešťastně srazil za svá záda.
25:02 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Karel Schäfer, asistoval #66 Jakub Hájek (4:3)
25:02 Schäfer ve vzduchu zpracoval a ze vzduchu trefil kulatý nesmysl, který skončil v bráně.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:07 GÓL Florbal Jesenice! 4:2
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #48 František Zub bez asistence (4:2)
17:24 GÓL Florbal Jesenice! 3:2
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #66 Patrick Smutný, asistoval #2 Jindřich Kodad (3:2)
16:18 GÓL Florbal Jesenice! 2:2
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #48 František Zub, asistoval #55 David Nedbal (2:2)
16:18 Jesenice ale rychle odpověděla.
15:27 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #7 Tomáš Bohumský, asistoval #83 Šimon Černý (1:2)
15:27 Bohumský vybojoval balón a vstřelil svůj 2. gól v tomto zápase.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:55 Jesenice byla při rozehrávce Vos úplně rozhozená. Bohumský sám před bránou v klidu vyrovnal.
08:54 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
07:43 Hájek skvěle zastavil přečíslení 3 na 1.
06:51 Nedbal při svém výletu na bránu schytal dvojitou sekeru.
04:56 GÓL Florbal Jesenice! 1:0
04:56 Smutný sám za obranou Vos, neměl problém skórovat.