• 58 57:54
    8:2
    (Strnadová)

Florbal Vsetín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:2
branky: 11. Barbora Sedláčková, 24. Monika Mikšíková, 28. Nikol Šobáňová, 33. Marika Marečková, 33. Tereza Goláňová, 38. Kateřina Sedláčková, 57. Monika Mikšíková, 58. Nikol Šobáňová - 37. Lucie Krýslová, 50. Lucie Krýslová; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 20 - Kateřina Vyklická 39; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:1
59:59 Komentář trenéra hosti:Drželi jsme se soupeřem chvíli vyrovnané utkání, ale Vsetín byl více chtiví po gólu a proto si výsledek pohlídal na své straně. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí v play off.
59:59 Komentář trenéra domácích: 'pastva pro oči'...Na playoff budeme připraveni. Děkuji za zápas.
59:59 srřely po třecí třetine___13:7.
57:54 GÓL Florbal Vsetín! 8:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Nikol Šobáňová, asistoval #77 Michaela Strnadová (8:2)
56:57 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:57 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Monika Mikšíková, asistoval #55 Eva Gajdošová (7:2)
56:57 Mikšíková z půlky poslala míček za záda Vyklické.
55:10 Hra pokračuje a míček si berou domácí.
54:45 Hra se na pár minut zastaví. Hostující brankářce se udělalo nevolno.
52:45 Domácí drží hosty pod tlakem.
52:16 Vyloučen hráč #17 Lucie Krýslová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká florbalka
51:22 Vyloučen hráč #5 Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #23 Angelika Marie Sedláčková (6:2)
49:49 Ištvánková nedosáhla na střelu hostující hráčky.
48:07 Šobáňové chyběl kousek od vstřelení sedmého goolu domácích.
45:25 Dědková přestřelila.
43:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
39:59 Střely po druhé třetině__13:9.
38:44 Sedláčková střílí mimo.
37:48 GÓL Florbal Vsetín! 6:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #27 Kateřina Sedláčková, asistoval #19 Veronika Dědková (6:1)
36:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (5:1)
36:14 Po chybě domácích hosté snižují.
35:22 Sedláčková Kateřina přestřelila.
32:47 GÓL Florbal Vsetín! 5:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #55 Eva Gajdošová (5:0)
32:47 Goláňová po nádherné dorážce zvyšuje.
32:38 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #27 Kateřina Sedláčková (4:0)
32:38 Marečková zvyšuje.
30:25 Ištvánková ve formě.
27:02 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Nikol Šobáňová, asistoval #19 Veronika Dědková (3:0)
27:02 Šobáňová zvyšuje po krásné nahrávce Dědkové.
26:22 Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:36 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Monika Mikšíková, asistoval #5 Tereza Goláňová (2:0)
23:36 Mikšíková propálila všechno co jí stálo v cestě.
22:22 Ištvánková opět bez chyby.
21:12 Goláňová si z hostujících hráček udělala tréninkové kužely.
19:59 střely po první třetině___11:6.
19:59 Hosté byli kousek od vyrovnání.
17:13 Gajdošová ve výborné pozicii neuspěla.
16:04 Strnádová minula úplně prázdnou bránu.
14:48 Domácí přežili bez problémů oslabení.
12:48 Vyloučen hráč #27 Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:48 Hosté si zahrají přesilovku.
12:16 Sedláčková Barbora poslala k zemi jednu s hostujících hráček.
10:23 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #2 Barbora Sedláčková, asistoval #24 Eva Urbášková (1:0)
07:22 Strnádová byla kousek od prvního goolu zapasu.
06:10 Urbášková střílí těsně mimo.
05:10 Urbášková prověřila Vyklickou.
02:22 Ištvánková si připisuje první úspěšný zákrok.
00:01 Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1. ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a Orel Rtyně v Podkrkonoší