58
  • 58 57:09
    6:11

Sklo Bohemia Světlá n/S - SK Jihlava 6:11
branky: 6. Aneta Tichá, 23. Kateřina Poláková, 23. Petra Němcová, 35. Andrea Doležalová, 35. Andrea Doležalová, 45. Kateřina Poláková - 2. Michaela Boháčková, 5. Věra Soukupová, 6. Anna Korešová, 6. Kateřina Bednářová, 24. Kateřina Bednářová, 41. Tereza Sedláčková, 42. Kateřina Bednářová, 44. Anna Korešová, 52. Tereza Sedláčková, 55. Kateřina Bednářová, 58. Michaela Boháčková; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Halousek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 37 - Anna Kratochvílová 31; po třetinách: 1:4, 4:1, 1:6
57:09 GÓL SK Jihlava! 6:11
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #18 Michaela Boháčková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (6:11)
56:24 Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil #7 Kateřina Bednářová.
54:26 GÓL SK Jihlava! 6:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová bez asistence (6:10)
51:38 GÓL SK Jihlava! 6:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #23 Aneta Kastnerová (6:9)
50:20 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale více ze hry mají hosté.
47:19 Zazvonila tyčka světelské branky.
44:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kateřina Poláková bez asistence (6:8)
43:48 Právě jsme viděli ukázkový příklad nedáš, dostaneš.
43:47 GÓL SK Jihlava! 5:8
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Anna Korešová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (5:8)
42:00 Rychlý průnik po pravé straně, střela zápěstím a Jihlava vede o dva góly.
41:59 GÓL SK Jihlava! 5:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #10 Iva Váňová (5:7)
40:26 GÓL SK Jihlava! 5:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (5:6)
38:08 Vyloučen hráč #16 Tereza Sedláčková družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
37:18 Vyloučen hráč #8 Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
34:31 Dva rychlé góly Doležalové a je vyrovnáno.
34:30 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová bez asistence (5:5)
34:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #20 Kateřina Poláková (4:5)
31:45 Poláková v brejku, gólmanka ji však kličku vychytala.
31:12 Velká šance domácích, střela však jen o kousek minula branku.
27:40 Hráči Světlé nám teď padají jako ve válce, zdravotnice má plné ruce práce.
26:12 Dobrý zákrok Sadílkové.
24:40 Kombinace mezi Polákovou a Doležalovou na první dotek, obrana hostů na poslední chvíli zasáhla.
23:07 Ovšem hosté odpovídají střelou téměř od půlky a mají náskok dvou gólů.
23:06 GÓL SK Jihlava! 3:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #9 Anna Korešová (3:5)
22:40 Dva slepené góly a rázem je Světlá zpět v zápase.
22:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #21 Aneta Tichá (3:4)
22:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kateřina Poláková, asistoval #8 Andrea Doležalová (2:4)
20:42 První příležitost hostů, střela sražená vysoko nad.
19:40 Skvělá kombinace hostů, jen střela letěla nad.
19:00 Teď jsme měli možnost vidět break Jihlavaček a jejich tři nebezpečné střely.
16:30 Domácí se probudili a na chvíli se usadila na půlce soupeře.
14:30 Domácí hráčka teď nahrála protihráčce před bránu, ta šancí pohrdla.
11:40 Poláková s Doležalovou se teď snaží v útoku něco vymyslet.
09:07 Hosté v plném počtu, Světlá si vytvořila dvě šance.
07:07 Vyloučen hráč #8 Daniela Součková družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:23 O góly tady nouzi rozhodně nemáme, poté co se střelecky probudili domácí, hosté rychle odpověděli.
05:22 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
05:22 GÓL SK Jihlava! 1:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová bez asistence (1:4)
05:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Aneta Tichá, asistoval #7 Nikola Slavíková (1:3)
05:04 GÓL SK Jihlava! 0:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Anna Korešová bez asistence (0:3)
04:21 Domácí gólmanka si na střelu sáhla, gólu však nedokázala zabránit.
04:20 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #6 Věra Soukupová, asistoval #8 Daniela Součková (0:2)
03:40 Tyčka i na světelské straně.
02:30 Kombinace Jihlavy na útočné polovině.
01:53 GÓL SK Jihlava! 0:1
01:30 Zazvonila tyčka na jihlavské straně.
00:30 Domácí u míčku a prověřily pozornost gólmanky.