4:8
    Jana BOBEROVÁ
    (Garguláková)

SK Jihlava - Bulldogs Brno 4:8
branky: 7. Michaela Boháčková, 24. Aneta Kastnerová, 29. Denisa Bártová, 36. Kateřina Bednářová - 20. Simona Némethová, 21. Simona Némethová, 26. Michaela Žáková, 29. Michaela Žáková, 36. Simona Némethová, 42. Yvona Dostálová, 44. Tereza Sedláčková, 54. Jana Boberová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - David Podařil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Miksová 27 - Markéta Hošek Marková 15; po třetinách: 1:1, 3:4, 0:3
59:59 Komentář trenéra domácích: S průběhem prvních dvou třetin jsme vcelku spokojeni, dokázali jsme se soustředit na části hry, které jsme chtěli. Zlom nastal v třetí třetině, kterou jsme fyzicky nezvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostí: První třetina od nás odehraná velice solidně, držení míče 98% několik dobrých šancí, bohužel klasicky ze dvou střel soupeře na branku dostaneme gól. Druhá třetina byla naopak dost hrůzostrašná do obrany, soupeř nás i místy přehrával. Ve třetí třetině jsme se uklidnili a znovu začali hrát, ale proti první třetině jsme dali i nějaké branky. Děkujeme za kvalitní zápas a dobrou přípravu na play-off.
59:59 Střely po třetí třetině:5:12
53:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Jana Boberová, asistoval #32 Karolína Garguláková (4:8)
43:31 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková (4:7)
41:21 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #17 Gabriela Komínková (4:6)
39:59 Střely po druhé třetině: 7:14
35:40 GÓL SK Jihlava! 4:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #11 Kristýna Syslová (4:5)
35:04 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová bez asistence (3:5)
28:30 GÓL SK Jihlava! 3:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #92 Denisa Bártová, asistoval #18 Michaela Boháčková (3:4)
28:09 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #84 Monika Zamazalová (2:4)
25:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #89 Linda Detková (2:3)
23:12 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Aneta Kastnerová, asistoval #3 Martina Svobodová (2:2)
20:39 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová, asistoval #89 Linda Detková (1:2)
19:59 Střely: 7:9
19:53 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
06:10 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #18 Michaela Boháčková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:0)