• 55 54:37
    0:8
    (Miholová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - IBK Hradec Králové 0:8
branky: 2. Markéta Dohnalová, 9. Eliška Buchalová, 17. Sabina Labudová, 17. Jitka Romančáková, 22. Anna Miholová, 24. Eliška Buchalová, 45. Denisa Drahokoupilová, 55. Eliška Buchalová; rozhodčí: Petr Kadlec - Vít Rosecký; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 29 - Jana Uhlířová 10; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:2
59:59 Komentář trenérky hostí: Dnes jsme z naší strany neodehrály příliš povedené utkání, míčky nám odskakovaly z hokejek a plýtvaly jsme silami na zbytečných situacích. Naše štěstí bylo, že byl soupeř v malém počtu a chodil pouze do brejkových situací, který výborně vychytala naše brankářka. Děkuji soupeřkám za férové utkání a přeji hodně štěstí do případného play off.
59:59 Komentář trenérky domácích: Těžko se hodnotí zápas na jednu branku. Dnes to nebyl náš den. Soupeři přejeme hodně štěstí do play-off.
54:38 Pravidlo nedáš dostaneš se opět ukázalo pravdivé
54:37 GÓL IBK Hradec Králové! 0:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #35 Anna Miholová (0:8)
54:05 Sadílková Adéla právě trefila břevno
50:38 Hradec v plném počtu
50:16 Hradec hraje ve čtyřech
48:38 Vyloučen hráč #60 Jitka Romančáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
48:16 Vyloučen hráč #95 Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
44:38 Opět musíme vyzdvihnout zákroky Sadílkové. Hradci se podařilo dobýt její branku snad až na šestý pokus
44:37 GÓL IBK Hradec Králové! 0:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #12 Sabina Labudová (0:7)
41:45 Světlá měla hodně štěstí! Dvě Hradecké hráčky promáchli a netrefili prázdnou bránu
40:01 Hned v začátku se Hradec tlačí na bránu
39:57 Hradec Králové se ještě zkoušel prosadit
38:37 Další ubráněné oslabení
38:00 Hradecké hráčky se teď nedokáží prosadit
36:38 Domácí teď chvíli dokázali podržet míček na straně protihráčů
36:37 Vyloučen hráč #14 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra na zemi
33:16 Další ubráněné oslabení Světlé
32:43 Kautská prověřila pozornost brankářky hostující brankářky
31:17 Máme tu další oslabení domácího celku
31:16 Vyloučen hráč #14 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
29:15 Brankářka domácích znova podržela svůj tým
27:08 Přesilovka hostí skončila, ale hra tomu neodpovídá. Hraje se většinu času na polovině domácich
26:37 Domácí v plném počtu
26:02 Domácí brání zodpovědně
24:37 Vyloučen hráč #14 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká florbalka
23:59 GÓL IBK Hradec Králové! 0:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #12 Sabina Labudová (0:6)
22:35 Ivana Kohoutová se dostala k střele avšak neproměnila
21:48 GÓL IBK Hradec Králové! 0:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (0:5)
19:35 Další brejk na straně domácích neproměněn
17:47 Právě jsme viděli nemožné!! Sadílková vychytala nechytatelné!
16:58 V chumlu před domácí brankou se dokázali hostí prosadit
16:57 GÓL IBK Hradec Králové! 0:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #60 Jitka Romančáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (0:4)
16:02 Labudová nekompromisně vymetla šibenici
16:01 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #79 Zuzana Volejníková (0:3)
15:02 Světlá dokázala ubránit oslabení
14:59 Domácí se dostali v oslabení do brejku, ale neproměnili
14:15 Tyčka domácích zacinkala na celou halu, Barbora Sadílková na poslední chvíli vytáhl míček z brány
13:03 Přísný trest rozhodčích, Světlá se musí bránit!
13:02 Vyloučen hráč #8 Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:02 Hradec sbírá všechny náhozy Světlé a k ničemu je nepustí
08:22 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
06:03 Andrea Doležalová vytvořila golovou situaci, bohužel se to domácím nepodařilo proměnit
04:50 Hradec Králové nenechá naše holky vydechnout
01:46 Hostí se dokázali po průniku na právě straně prosadit
01:45 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #93 Michaela Špulková (0:1)