• 55 54:35
    1:8
    (Drápalová)

SK Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  1:8
branky: 51. Anna Korešová - 19. Tereza Lengálová, 28. Tereza Lengálová, 39. Klára Jahodová, 41. Martina Horáková, 42. Pavla Brysonová, 47. Veronika Muselíková, 48. Monika Jahodová, 55. Pavla Brysonová; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 - Tereza Harčárová 24; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:5
59:59 Komentář domácího trenéra Romana Komendy: Musíme zapracovat na hodně věcí. Máme před sebou hodně práce. Děkujeme soupeři
59:59 Komentář hostujícího trenéra Jana Komínka: Dnes musím holky moc pochválit, zodpovědný a trpělivý výkon odpovídá i výsledku. Díky všem zúčastněným.
59:59 Střely po třetí třetině Domácí: 6 Hosté: 9
57:19 Bártové se opět nepodařilo dostat ke střele.
55:10 Domácí hráčky začínají více faulovat, a tak hosté dostávají výhodu volných úderů
54:35 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:8
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #17 Pavla Brysonová, asistoval #29 Petra Drápalová (1:8)
53:59 Domácímu týmu se po vstřeleném gólu nedaří dostat k balónku.
50:13 GÓL SK Jihlava! 1:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Anna Korešová, asistoval #27 Simona Pálková (1:7)
50:13 Pálková se pokoušela vystřelit, ale její střelecký pokus vyrazila hostující gólmanka. K dorážce se dostala Korešová a ta se nemýlí.
49:15 Bártová se dostala k dorážce tu však gólmanka vyráží.
48:37 Domácí se snaží procpat k zakončení to se jim však nedaří.
47:19 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:7
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová bez asistence (0:7)
47:19 Opět jsme mohli vidět dva rychlé góly od hostujících hráček. Domácí hráčky nestíhají tempu hostujících hráček.
46:50 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:6
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #15 Veronika Muselíková, asistoval #29 Petra Drápalová (0:6)
42:23 Domácí hráčky ve třetí třetině poprvé na útočné polovině.
41:07 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:5
41:07 Hosté ve třetí třetině přidali ještě více na tempu a hned přidávají dvě branky.
40:21 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #69 Martina Horáková bez asistence (0:4)
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 9 Hosté: 8
38:37 V druhé polovině si více zahrály hráčky hostujícího týmu.
38:03 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #9 Monika Jahodová (0:3)
35:50 Od nic netušící gólmanky Miksové se balónek odráží těsně vedle branky.
34:08 Kastnerová teď zabránila soupeřkám přechod na útočnou polovinu.
31:57 Hra se v půlce druhé třetiny začíná přelévat ze strany na stranou.
29:15 Bártová se ocitla sama před hostující gólmankou před střelou jí však míček sklouzl z čepele a míček dojel pomalu k hostující gólmance.
27:55 Hosté jsou v druhé třetině více aktivní a více na balónku.
27:05 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #15 Veronika Muselíková (0:2)
26:42 Domácímu týmu nepodařilo využít přesilovou hru.
25:40 Hostujícímu týmu se podařilo vyhodit míček na obranou polovinu domácích
24:20 Vyloučen hráč #9 Monika Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání
24:10 Druhou třetinu mají lépe rozehranou hostující hráčky.
21:23 Korešová po ostrém souboji končí na zemi.
19:59 Střely po první třetině Domácí: 10 Hosté: 7
18:18 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #29 Petra Drápalová (0:1)
18:18 Baranová dostala dobrou nahrávku od Drápalové a obtáčí se kolem domácích hráček a mění skóre na tabuli.
17:35 Nedvědová vysílá nebezpečnou střelu bohužel pro ni vedle brány.
16:02 Miksová teď jen těsně vyráží balónek mimo branku.
14:40 Pálkové se teď ve výhodné pozici před bránou podařilo vystřelit, tento její pokus gólmanka zneškodnila.
13:58 Domácí obrana je oproti včerejšímu zápasu více důraznější.
12:54 Sedláčková se teď snažila sama projít po mantinelu, ale to se jí bohužel nepodařilo a dvojice hostujících hráček ji zastavuje.
11:38 Pálková teď blokuje střelu hostující hráčky.
10:05 Korešová se teď opět ocitla sama před hostující gólmankou a za vzduchu se snažila usměrnit míček za záda gólmanky. Tento pokus však končí mimo.
09:11 Korešová teď vyslala razantní střelu kterou hostující gólmanka chytá.
07:47 Střelecké pokusy hostujícího týmu končí mimo hřiště.
06:18 Domácí mají zatím hru pod kontrolou.
05:22 Hostujícímu týmu se nedaří dostat přes jihlavskou obranu na útočnou polovinu.
04:42 Domácí tým teď prověřil hostující gólmanku dvěma pokusy.
03:43 Mátlová zachycuje křižnou přihrávku Rozehnalové.
02:40 První zablokovaná střela domácího týmu.
01:47 Hosté se poprvé podívali na útočnou polovinu.
00:38 Domácí se zatím drží na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.