59
  • 59 58:32
    Vysoké Mýto

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto 3:1
branky: 22. Kateřina Poláčková, 32. Jitka Fleglová, 52. Vanesa Bašová - 55. Lucie Buvalová; rozhodčí: Jan Buhr - Martin Preclík; vyloučení: 1 + Michaela Ulbrichová 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 14 - Anna Bartošová 25; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes utrápené vítězství a celý zápas do plných. Moc krásy jsme dnes na hřišti neviděli, škoda mraků tutovek, které jsme neproměnili a trefovali jen nabídnuté bloky hostů.
59:59 Komentář trenéra hostů A. Dejdara: Dnes jsme sehráli velmi slušné utkání po defenzivní stránce, většinu času jsme soupeře nepouštěli do vyložených šancí. My jsme šancemi bohužel pohrdli a proto jsme nebodovali.
58:32 Timeout FTC Vysoké Mýto
54:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Lucie Buvalová, asistoval #4 Tereza Češková (3:1)
51:45 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #7 Nikola Čížková (3:0)
31:14 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #23 Tereza Jirčíková (2:0)
31:11 Vyloučen hráč #23 Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
21:12 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #20 Jitka Fleglová (1:0)
10:58 Vyloučen hráč #10 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 5 minuty za hrubost
05:54 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vražení zády