• 60 59:55
    4:9
    (Pešková)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 4:9
branky: 6. Markéta Vernerová, 17. Lucie Sokolová, 37. Lucie Krýslová, 54. Monika Macháčková - 21. Sabina Labudová, 22. Eliška Buchalová, 27. Jitka Romančáková, 28. Markéta Dohnalová, 31. Eliška Buchalová, 37. Zuzana Volejníková, 42. Anna Miholová, 59. Sabina Labudová, 60. Eliška Buchalová; rozhodčí: Marek Čížek - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Vyklická 25 - Jana Uhlířová 20; po třetinách: 2:0, 1:6, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme odehráli zodpovědně a nepouštěli jsme soupeře ke gólovým situacím a naopak jsme využili jejich chyby. Zbytek utkání už jsme nedokázali držet stejné tempo a proto 3 body veze soupeř domů. Děkujeme za pěkné utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:59 Komentář trenéra hostí: Houževnatý soupeř a my zkoušející nové věci, které ne úplně vždy fungovaly. Dominance ve hře však byla výrazná, rozdíl ve skóre měl být ještě větší. Díky soupeři za zápas a holkám za kvalitní výkon.
59:55 GÓL IBK Hradec Králové! 4:9
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #26 Monika Pešková (4:9)
58:48 GÓL IBK Hradec Králové! 4:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:8)
53:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #19 Monika Macháčková, asistoval #2 Veronika Vacková (4:7)
41:57 GÓL IBK Hradec Králové! 3:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #98 Eliška Buchalová (3:7)
36:34 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #79 Zuzana Volejníková, asistoval #87 Kristýna Šarounová (3:6)
36:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (3:5)
35:10 Vyloučen hráč #16 Denisa Kalousková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
34:29 Vyloučen hráč #79 Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:30 GÓL IBK Hradec Králové! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová z trestného střílení (2:5)
27:49 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #98 Eliška Buchalová (2:4)
26:45 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #14 Jitka Romančáková bez asistence (2:3)
25:40 Vyloučen hráč #88 Andrea Kašparová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
21:17 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #35 Anna Miholová (2:2)
20:44 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #14 Jitka Romančáková (2:1)
16:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Lucie Sokolová, asistoval #30 Lenka Blažeňáková (2:0)
05:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Markéta Vernerová, asistoval #17 Lucie Krýslová (1:0)