58
  • 58 57:57
    2

FBC Ossiko Třinec - Sklo Bohemia Světlá n/S 15:1
branky: 3. Tereza Martynková, 3. Lucie Mišúnová, 4. Natálie Kawuloková, 8. Lucie Mišúnová, 12. Michaela Turoň, 17. Tereza Martynková, 27. Kateřina Havlová, 29. Kateřina Havlová, 30. Kateřina Havlová, 30. Natálie Kawuloková, 32. Sabina Zoubková, 36. Adéla Šibrová, 40. Sabina Zoubková, 43. Petra Bieleszová, 48. Radka Dembská - 18. Aneta Tichá; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 11 - Adéla Sadílková 35; po třetinách: 6:1, 7:0, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'S výsledkem zápasu, můžeme být spokojeni, s předvedenou hrou už méně. Jsem rád, že se gólově prosadily nové tváře a moc jim to přeji! Také jsem rád, že jsme mohli pošetřit síly na zítřejší zápas s Jihlavou, už se těšíme. Děkujeme soupeři za zápas a divákům, že stále na nás chodí.'
60:00 Komentář trenérky hostí Kateřiny Poláková: 'Dnešní utrápený zápas skončil 15ti góly v naší brance. Naprostou většinu z nich jsme soupeři dali zadarmo a z naší strany zbytečně. Z naší strany ovlivnily utkání i zranění některých hráček. Děkujeme soupeři za lekci v dnešním utkání, přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.'
57:57 Vyloučen hráč #15 Sabina Zoubková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:39 Vyloučen hráč #21 Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
51:30 Hostující hráčky šly samy ve dvou na gólmanku. Míček netrefgil ani zařízení.
49:00 Ve hře dochází i k ostřejším soubojům.
47:14 GÓL FBC Ossiko Třinec! 15:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #19 Radka Dembská z trestného střílení (15:1)
42:22 GÓL FBC Ossiko Třinec! 14:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #71 Martina Szwanczarová (14:1)
40:00 Střely: Třinec- 17 Světlá-3
39:38 GÓL FBC Ossiko Třinec! 13:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (13:1)
38:00 Góly sice padají ale zápas moc florbalové krásy nenabízí.
35:08 GÓL FBC Ossiko Třinec! 12:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová bez asistence (12:1)
33:40 Szwanczarová se teď vyznamenala po střele Poláková, která se pak nešťastně zranila.
31:53 GÓL FBC Ossiko Třinec! 11:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #7 Zuzana Mieszek (11:1)
31:53 Velký moment pro Sabinu Zoubkovou! Po premiérové brance si bere míček do sbírky. Gratulace.
29:20 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #17 Michaela Turoň (10:1)
29:08 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #40 Adéla Šibrová (9:1)
28:54 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #44 Eliška Zetková (8:1)
28:12 Vyloučen hráč #13 Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
28:12 Vyloučen hráč #3 Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká florbalka
26:21 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #17 Michaela Turoň (7:1)
22:00 Hra je teď poměrně nepřesná.
20:30 Bieleszová před samá samotinká před brankářkou svou šanci neproměnuje.
20:00 Střely: Třinec: 19 Světlá: 4
18:45 Bieleszová našla na pravém křídle volnou Wojnarovou ale ta nedokázala zamířit přesně.
17:22 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Aneta Tichá, asistoval #18 Zuzana Chládová (6:1)
16:58 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (6:0)
15:30 Beru zpět! Poláková v dobré střelecké pozici trefuje pouze hruď brankářky Szwanczarové.
15:00 Na hřišti dominují jen třinecké hráčky. Světla si zatím nevytvořila pořádnou šanci.
13:30 Střela Katky Havlové podle stolku časoměřičů letí k vysokým pecím TŽ.
11:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Michaela Turoň, asistoval #8 Karolína Franková (5:0)
10:00 Beckhendový pokus Gibiecové schytala pouze palubovka. Ta je ale díkybohu pořádně položena a bez problému vydržela.
07:38 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #13 Vendula Copanidisová (4:0)
07:15 Skalíková si pěkně vyměnila míček se Šibrovou. Střelu na první tyč si brankářka Sádlíková pohlídala.
05:00 Jasná dominance domácích hráček .Po 5-ti minutách vedou nad Světlou, 3:0.
03:35 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
02:30 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
02:06 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
02:00 Domácí hráčky nenechávají nic náhodě a od začátku se tlačí do koncovky.