(Krýslová)
  • 59 58:51
    Rtyně v/P

SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:6
branky: 2. Kateřina Bednářová, 7. Kateřina Bednářová, 15. Anna Korešová, 19. Anna Korešová, 27. Aneta Federselová, 28. Iva Váňová, 33. Tereza Sedláčková, 35. Kateřina Bednářová, 39. Iva Váňová - 26. Lucie Sokolová, 45. Lucie Krýslová, 47. Lucie Krýslová, 53. Lucie Sokolová, 54. Lucie Sokolová, 59. Lenka Ondráčková; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Miksová 5, Anna Kratochvílová 0 - Kateřina Vyklická 0, Veronika Šmídová 2; po třetinách: 4:0, 5:1, 0:5
59:59 Komentář trenéra hostů: Začátek utkání byl pro nás opět bez nasazení a vše co jsme soupeři darovali, tak potrestal. Až ve třetí třetině jsme dokázali konečně šance prosazovat a dokázali dostat Jihlavu pod tlak. Jen škoda, že jsme s tímto nasazením nedokázali přijít dříve. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme úspěchy do dalších bojů.
59:59 Komentář trenérky domácích: První dvě třetiny se nám povedly na výbornou. Vypracovaly jsme si spoustu šancí a i se střelecky prosadily. Ve třetí třetině jsme neuhrály takřka nic a soupeř trestal. Naštěstí jsme zápas dovedly do šťastného konce. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:59 Střely po 3. třetině Domácí: 4 Hosté: 5
58:51 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lenka Ondráčková, asistoval #17 Lucie Krýslová (9:6)
58:30 Domácí opět přitvrdili a je to znát.
57:47 Hostující golmanka leží na zemi a je v péči zdravtníka.
57:20 Kastnerová tvrdou střelou prověřila gólmanku hostujícího týmu ta v pozoru.
56:12 Federselová teď po ostrém souboji v rohu vybojovala pro svůj tým rozehrávku z rohu.
54:29 Domácí hráčky trochu zaspaly ve třetí třetině a hosté je začínají dotahovat.
53:51 Timeout SK Jihlava
53:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Lucie Sokolová, asistoval #17 Lucie Krýslová (9:5)
52:38 Obě gólmanky teď musí být v pozoru jelikož hra se začíná přelévat ze strany na stranu.
52:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:4
51:32 Vyloučen hráč #11 Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
51:15 Domácím se zatím daří bránit střelecké pokusy hostujících hráček.
49:01 Hostující hráčka střílí a zavlnila se síť pro hostující hráčky bohužel jen boční síť
49:00 Kratochvílová teď měla svůj první zákrok v tomto zápase.
47:47 Střídání brankáře. Nový brankář #57 Veronika Šmídová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
47:25 Bártová si teď hezky pohrála se soupeřkami a nahrála na Rozehnalovou ta netrefuje bránu.
46:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #23 Angelika Marie Sedláčková (9:3)
44:57 Domácí ani po obdrženém gólu neztrácí chuť do hry
44:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová z trestného střílení (9:2)
43:30 Bednářová teď kvalitní střelou prověřila hostující gólmanku.
41:02 Domácí i do třetí třetiny vstoupili velmi aktivně a nic nedávají zadarmo.
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Anna Kratochvílová družstva SK Jihlava
39:59 Střely po 2. třetině Domácí: 8 Hosté: 3
39:30 Miksová teď zachránila svůj tým od inkasované branky.
38:15 GÓL SK Jihlava! 9:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (9:1)
38:15 Váňová střílí už druhý gól z půlky hřiště.
35:01 Syslová našla Bernátovou před bránou ta však minula.
34:49 GÓL SK Jihlava! 8:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #29 Aneta Federselová (8:1)
34:15 Domácí tým hodně přitvrdil na pilu a tak přidávají další góly.
32:43 GÓL SK Jihlava! 7:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #35 Aneta Rozehnalová (7:1)
31:40 Bednářová kličkuje na hostující polovině a získává tím čas pro svůj tým.
31:15 Hosté se snaží vytvořit si střelecké pokusy ale všechny končí mimo.
28:20 Hostům se podařilo dostat do úniku ale střílí pouze mimo.
27:51 Vyloučen hráč #97 Lucie Sokolová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
27:32 GÓL SK Jihlava! 6:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová, asistoval #3 Martina Svobodová (6:1)
27:15 Domácí nezahálejí a vytvářejí si další šance.
27:00 Hostující hráčky se začínají probírat a přidávají n tempu.
26:27 GÓL SK Jihlava! 5:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #29 Aneta Federselová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (5:1)
25:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Lucie Sokolová, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (4:1)
25:04 Hostující hráčka nahazuje před gólmanku balonek a tam doráží Čubová a snižuje tak náskok domácího týmu.
23:00 Miksová si připsala první zákrok v druhé třetině.
22:27 Boháčková te´d prověřila pozornost hotující golmanky.
21:56 Hráčky domácího týmu se převážně zdržují na útočné polovině.
20:57 Hostující gólmanka hned ze začátku třetiny v problémech.
20:01 V druhé třetině úvodní buly opět pro druhý tým.
19:59 Střely po 1. třetině Domácí: 9 Hosté: 3
19:15 Domácí tým ani ke konci třetiny nepřestává ubírat a tempu.
19:10 Miksová teď v problémech ale obránkyně ji zachraňují.
18:44 GÓL SK Jihlava! 4:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Anna Korešová, asistoval #11 Kristýna Syslová (4:0)
16:45 Ostrý souboj u mantinelu ze kterého budou těžit hostující hráčky.
14:50 GÓL SK Jihlava! 3:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Anna Korešová, asistoval #92 Denisa Bártová (3:0)
14:50 Bártová z rozehrávky z rohu nachází Korešovou a ta přesně míří do horní části branky.
12:50 Federseloví se snažila najít před bránou Korešovou tuto myšlenku ale obránkyě přečetla.
11:20 Hosté teď dobře zablokovali několik nebezpečných střel.
09:30 Kastnerová v dobré šance gólmanka hostí stihla zasáhnout.
09:28 Hostující hráčky se poprvé v zápase dostaly k výraznější šanci tu jim však Miksová likviduje.
06:32 GÓL SK Jihlava! 2:0
06:32 Federselová našla úplně osamocenou Bednářovou a ta střílí do prázdné brány.
05:27 Miksová poprvé v kontaktu s balónkem.
04:15 Hostující hráčky se po rozehrávce z rohu dostaly ke střele ta však neohrozila domácí golmanku.
04:00 Syslová teď vyslala nebezpečnou střelu se kterou si však golmanka poradila.
03:15 Hostující hráčky se poprvé podívaly na útočnou polovinu, ale žádná výraznější šance z toho nebyla.
02:30 Před hostující golmankou byl opět velký zmatek ta si tentokrát situaci pohlídala.
01:07 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #23 Aneta Kastnerová (1:0)
01:07 Před hostující gólmankou byl velký chumel a míček doskákal přímo Bednářové na hokejku a ta skóruje.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.