9:10
    Martina SVOBODOVÁ
    (Lubenská)

FTC Vysoké Mýto - SK Jihlava 9:10
branky: 7. Barbora Zahradníková, 16. Tereza Češková, 24. Tereza Češková, 33. Klára Minářová, 46. Klára Minářová, 51. Kristýna Minářová, 55. Kristýna Minářová, 55. Tereza Češková, 56. Klára Minářová - 4. Denisa Bártová, 11. Kateřina Bednářová, 22. Aneta Rozehnalová, 24. Tereza Sedláčková, 25. Kateřina Bednářová, 31. Tereza Sedláčková, 34. Kateřina Bednářová, 46. Aneta Rozehnalová, 58. Tereza Sedláčková, 60. Martina Svobodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Anna Bartošová 36 - Martina Miksová 29; po třetinách: 2:2, 2:5, 5:3
59:59 Komentář domacích: nešťastné utkání ve všech směrech. Tři vlastní goly, přesto jsme se zvedli a otočili zápas, bohužel jsme nezvládli koncovku a proto vyhrál šťastnější tým.
59:59 Komentář hostí: Byl to vyrovnaný zápas. opět jsme hrály svojí hru, dostávaly se do zakončení. A pak jsme ve třetí třetině inkasovaly zbytečný vyrovnávací gol, který jsme po té v přesilové hře potrestaly a zápas jsme dotáhly do vítězného konce. Děkujeme soupeřkám za skvělý a dynamický zápas plných velkých zvratů a pěkných zákroků.
59:41 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:41 GÓL SK Jihlava! 9:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #17 Eliška Lubenská (9:10)
58:33 Vyloučen hráč #15 Aneta Suchomelová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
57:14 GÓL SK Jihlava! 9:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #92 Denisa Bártová (9:9)
55:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 9:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #3 Lucie Buvalová (9:8)
55:37 Domácí otačí hru!!!!!!
54:53 Timeout SK Jihlava
54:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Tereza Češková, asistoval #3 Lucie Buvalová (8:8)
54:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #12 Andrea Šedová (7:8)
51:40 Velké šance domacích, ale jistli chtějí srovnat skore mají ještě co dělat.
50:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #20 Barbora Zahradníková (6:8)
50:10 Krásná akce od týmu domácích.
45:42 GÓL SK Jihlava! 5:8
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #35 Aneta Rozehnalová, asistoval #29 Aneta Federselová (5:8)
45:42 Už to vypadalo, že domací sniží náskok hostí, ale tým hostí jim to hnedka vrací.
45:25 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #4 Tereza Češková (5:7)
42:14 Třetí třetina začala hned z hurta a oba týmy si vytvařejí dost šancí ale nikdo nedokaže proměnit.
39:33 Hra je pozastavena, kvůli zranění hráčky na straně hostů.
37:15 Domácí měli hodně šancí proměnit gol ale neuspěšně
35:28 Tým domacích dokazali ubránit druhou přesilovku hostí.
33:36 Vyloučen hráč #12 Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:00 GÓL SK Jihlava! 4:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #6 Věra Soukupová (4:7)
32:25 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:6
32:25 Hračka s čislem 18 proběhla sama půlku hřistě a snižuje tak náskok hostí.
30:39 GÓL SK Jihlava! 3:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková bez asistence (3:6)
30:39 Při střele hostí na domací bránu si dáva hráčka s číslem 68 vlastní gol.
26:00 Tým hostí zatím aktivnější.
24:13 GÓL SK Jihlava! 3:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #3 Martina Svobodová (3:5)
24:13 Nahřisti se odehravá přestřelka mezi týmem domacích a hostí.
23:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Tereza Češková, asistoval #18 Klára Minářová (3:4)
23:05 GÓL SK Jihlava! 2:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #11 Kristýna Syslová (2:4)
22:03 Vyloučen hráč #20 Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
21:37 GÓL SK Jihlava! 2:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #35 Aneta Rozehnalová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (2:3)
19:30 Krásná akce týmu hostí ale zakončující hráčka nedokázala trefit prázdnou branu.
16:00 Hra se odehráva na obou půlkách hřistě a oba týmy mají velké šance.
15:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
10:56 GÓL SK Jihlava! 1:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #11 Kristýna Syslová (1:2)
10:56 Chybou obrany domací tým dostává gol.
09:51 Domácí zatím aktivnější.
06:45 Hra je zatím velmi vyrovnaná, míček létá z jedné strany na druhou.
06:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #4 Tereza Češková (1:1)
04:02 Vyloučen hráč #11 Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
03:18 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #92 Denisa Bártová bez asistence (0:1)