• 60 59:40
    2
    hákování

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:6
branky: 18. Adam Klimeš, 30. Petr Olšák, 32. Adam Hemerka, 35. Petr Olšák, 45. Zdeněk Malich, 46. Petr Olšák, 49. Petr Olšák, 53. Jonáš Kůra - 19. Lukáš Herblich, 22. Ondřej Čech, 36. Ondřej Sidunov, 39. Jan Vojáček, 48. Štěpán Kaleta, 55. Tomáš Hanzlík; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 14 - Patrik Plevák 13; po třetinách: 1:1, 3:3, 4:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Z naší strany ubojované utkání s velkým množstvím, individuálních chyb a nepřesností v součinnosti. Ovšem s takto nevyzrále nedisciplinovaným soupeřem bereme i s těmito, dnes předvedenými nedostatky všechny body.
59:59 Komentář trenéra hostů: Ostuda, ze zápasu zcela poprávu nemáme ani bod. neproměněné gólovky, chyby v rozehrávce a 5 vyloučení je moc. Proti týmu, jaký proti nám dnes nastoupil by se ale vyhrávat mělo.
59:59 Střely ve třetí třetině 7:5 z pohledu domácích
59:40 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hákování
59:30 Rozhodčí už evidentně bolí zdvižená pravice
58:53 Avizované další vyloučení hostí
57:17 Vyloučen hráč #15 Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
57:17 Zita přehnal důraz před vlastní brankou při bránění Šmeráka, dostává menší trest
54:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Tomáš Hanzlík, asistoval #9 Ondřej Čech (8:6)
52:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra, asistoval #98 Zdeněk Malich (8:5)
52:57 Další využitá přesilovka dodává domácí lavičce infuzi klidu a pohody
52:19 Vyloučen hráč #79 Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
51:38 V souboji Olšák - Plevák si hostující brankář připisuje dílčí úspěch
50:00 Pospec zdraví dorostence do Brodu. Dovezte šest bodů :)
48:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Petr Olšák, asistoval #38 Antonín Šmerák (7:5)
48:16 Olšák by to dnes trefil i ze střídačky
47:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #64 Štěpán Kaleta, asistoval #26 Lukáš Herblich (6:5)
47:11 A už je to zase jen o jeden, čeká nás drama až do konce
45:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Petr Olšák, asistoval #95 Jonáš Kůra (6:4)
45:45 Po výstavním voleji Olšáka odskakují domácí ve skóre o dva přesné zásahy
44:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #94 Adam Hemerka (5:4)
44:51 Krásná akce domácích na jeden dotek, srdce diváka zaplesalo
42:34 Hosté v plném počtu
41:07 Další výborný zákrok Pleváka
40:34 Vyloučen hráč #3 Daniel Lademberger družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:59 Střely ve druhé třetině 9:10 z pohledu domácích
38:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jan Vojáček, asistoval #11 Ondřej Sidunov (4:4)
38:34 Snaha hostí o vyrovnání slaví úspěch
37:50 Po zmatcích v domácím brankovišti skvělý zákrok Kračmára
35:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Ondřej Sidunov, asistoval #15 Matouš Zita (4:3)
35:07 Opět rychlá odpověď hostů na využitou přesilovku domácích
34:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Petr Olšák, asistoval #37 Matyáš Kůra (4:2)
33:20 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
33:20 A nyní mají možnost si přesilovku zahrát domácí hráči
31:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #70 Jiří Halama (3:2)
31:57 Skóre opět lepší pro domácí
29:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
29:31 Ukázkově řešený brejk přináší domácím vyrovnaný stav
27:28 Domácí bez větších problémů přestáli oslabení a ženou se za vyrovnáním
25:28 Vyloučen hráč #43 Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
21:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Čech, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (1:2)
21:10 Vstup do druhé třetiny se více vydařil hostům a ujímají se vedení
19:59 Poměr střel v první třetině 5:5
18:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #15 Matouš Zita (1:1)
18:31 Hosté se nenechali zahanbit a připravili rychlé vyrovnání
17:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Adam Klimeš, asistoval #22 Petr Olšák (1:0)
17:16 Tak to přišlo! Domácí otevírají skóre zápasu
16:58 Krásná kombinační akce po ose Hemerka - Malich, bohužel bez gólového efektu
14:15 Hra má stále vysoké tempo, ale střelcům chybí přesná muška
11:36 Matyáš Kůra uklidňuje nebezpečně vyhlížející situaci
10:15 Nebezpečná střela hostů
08:45 Skvělý zákrok strážce domácí svatyně!
08:10 Vítkovický beton zatím neprolomen :)
07:09 Hemerka orazítkoval břevno
06:59 Zatím se hraje ve vysokém tempu
04:09 Opět střela Halamy
03:08 Zatím se hra přelévá ze strany na stranu.