56
  • 56 55:10
    Jakub HAŠA

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:4
branky: 3. Jakub Haša, 7. Radim Jančík, 19. Jakub Haša, 25. Radim Jančík, 27. Radim Jančík, 29. Michael Kořének, 50. Radim Jančík, 53. Radim Jančík, 54. Jakub Haša - 12. Dominik Kaloč, 34. Patrik Pícha, 44. Jakub Mikulok, 55. Šimon Jeřábek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Vičánek 15 - Jakub Kutěj 12; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Josefa Divokého: Konečně odmakaný zápas od první do poslední minuty. Skvěle nám zachytal gólman Vičánek a dodal tak týmu jistotu. Na soupeři bylo znát, že to nebyl jejich 100% výkon, ale i tak jsme si dokázali, že můžeme hrát vyrovnaně s každým. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář asistenta trenéra Ostravy, pana Jaroslav Heisera: 'Jsem naštvaný, omlouvám se našim divákům za odfláknutý zápas. Hráči v hlavách měli splněno již včera a dnes vše špatně. Důsledky poznají na tréninku a hra s míčkem pro ně bude za odměnu.'
60:00 Střely celkem 21:19 pro Otrokovice.
60:00 Střely ve třetí 6:7 pro Ostravu.
59:50 Poslední střelu zápasu obstaral Kolajta po zemi vedle.
59:09 Haša jak kdyby nic obešel hráče na středu a střílel opět nad bránu.
57:23 Haša si právem věří a pálí z každé dobré pozice.
57:06 Kořének podržel míček před dvěma dotírajícími soupeři.
55:35 Vynikající Vičánek proti střele Krhovjáka.
55:10 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #71 Jakub Haša.
55:10 Nájezd domácích, jede Haša.
54:55 Flašar byl na vteřinu volný na středu a být přesnější, Vičánek by nejspíš šanci neměl.
54:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #64 Šimon Jeřábek, asistoval #51 Jakub Mikulok (9:4)
53:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #95 Michal Kundrata (9:3)
53:45 Dvojice Haša - Kundrata si teď z ostravských udělala dobrý den a je to už 9:3.
52:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #20 Martin Janeček (8:3)
52:49 Opět Janeček - Jančík. Ti dva by dnes radši bez sebe nic dělat neměli.
51:34 Výborná práce Kořénka, přes něj šla kombinace na Hašu, tomu krásné zakončení mezi nohama nevyšlo.
50:33 Janeček to na hraně vysoké dostal na Jančíka, což nebyla zdaleka první jejich dnešní kooperace.
49:40 Krásná akce na jeden dotek, Haša od mantinelu jen nad.
49:06 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:3
49:06 Jančík si připisuje čtvrtý dnešní zářez.
48:24 Prosím ovace pro pana Martina Vičánka. Fantasticky vychytal Flašara, který byl před ním úplně sám.
48:02 Štěpánkův další přesný pas, Kundrata z voleje mimo.
47:18 Jančík osamocen před bránou to dostal od Janečka, ale backhand po zemi nebyl pro Kutěje nebezpečný.
46:30 Zdražil čistě odzbrojil Sasyna.
45:47 Vičánek lapl střelu z boku.
44:45 Hrtús se tvrdě, ale čistě udržel na míčku.
43:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #64 Šimon Jeřábek (6:3)
43:26 6:3..
42:59 Po sérii nepřesností se ke střele dostal Pícha, nic z toho nebylo.
40:50 Kundrata backhandem vedle.
40:00 Střely ve druhé 7:7.
38:57 Kutěj maskou proti Hašově střele.
38:20 Ostrava se teď delší dobu drží v útoku, ale nic z toho zatím není.
37:04 Opět Vičánek, v tomto případě zasahoval nohou.
36:11 Jistý Vičánek znovu čapl míček a nedopustil tak žádné dorážky.
35:33 Zdražil mohl v oslabení pomoct k hattricku Hašovi, ten však nezakončil dobře.
34:42 Janeček vybojoval a zkušeně získal několik cenných vteřin v oslabení.
34:18 Vyloučen hráč #31 Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
34:18 Druhé dnešní vyloučení.
33:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #51 Jakub Mikulok (6:2)
33:35 Výborně rozehraná standardka a je sníženo.
30:52 Vičánek výborně podržel, ostravský útočník by dorážel nejspíš do prázdné.
28:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #20 Martin Janeček (6:1)
28:57 Power-play goal.
28:13 Ostrava ušetřila na půlce soupeře pár cenných vteřin.
27:53 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:29 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:1
26:29 Teď však hattrick dokonává Jančík.
25:41 Haša odmítl hatrrick, když trestuhodně netrefil odkrytou klec.
24:11 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #44 Petr Kopčil (4:1)
24:11 Jančík se prosazuje podruhé v zápase.
23:07 Krhovják protáhl střelou ze středu Vičánka.
22:36 Agilní Haša vybojoval míček a šel ze strany sám, ale měl to těžké na backhand.
20:00 Střely v první 8:5 pro Pantery.
19:32 Pícha krásnou táhlou střelou klec netrefil.
18:27 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Jiří Štěpánek (3:1)
18:27 Rána od mantinelu a je to zas o dva góly.
17:58 Po Kundratově střele od mantinelu chtěl dorážet Janeček, hrál ale vysokou.
17:25 Štěpánek poslal výborný pas Hašovi, který už měl Kutěje oběhnuté a zakončoval by do prázdné, v ten moment si ale místo toho zašlápl míček.
15:59 K Malošíkovi se dostal míček, a tak zkusil hned střílet, nepřesně.
13:46 Vičánek pěkně vytáhl nad bránu.
12:48 Mikulok nebezpečně pálil zpoza hráče, Vičánek měl štěstí, že to bylo vedle.
11:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #69 Lukáš Homola (2:1)
11:15 Od zmatené ostravské obrany získal míček Haša, ale minul. Následně se prosazuje Ostrava.
10:20 Kundrata to vzal přes střed a v rychlosti těsně minul.
09:18 Mikulok dostal cross, naštěstí pro Vičánka trefil jen boční síť.
08:05 Kořének měl prostor dorážet, hostí můžou být rádi, že to není už o tři.
06:02 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
06:02 Janeček zpoza brány na Jančíka, Kutěj kapituluje podruhé.
04:04 Zdražil včas vložil hůl do nahrávky a Ostrava se tak k útoku nedostala.
02:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
02:34 Štěpánek krásně na Hašu a je to 1:0.
02:19 Vičánek v permanenci.
01:48 Flašar to vzal neohroženě přes střed a vybojoval faul.
00:00 Dobré dopoledne z Otrokovic, kde se v rámci 10.kola KB Ligy juniorů utkají Panteři s hostující Ostravou. Ve skupině F najdeme Ostravu v čele, šelmy jsou čtvrté.