55
  • 55 54:43
    2

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 7:2
branky: 6. Matyáš Šindler, 10. Matyáš Šindler, 23. Dominik Kaloč, 28. Dominik Kaloč, 29. Jakub Sasyn, 40. Patrik Pícha, 41. Vojtěch Krhovják - 36. Radim Pecháček, 50. Adam Feber; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Václav Killar; vyloučení: 5:3 + Dominik Křístek 5; využití: 3:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Petr Maláč 21 - Vojtěch Marszalek 17, David Lipowski 7; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí pana Michala Ondruše: Utkání rozhodla naše nekoncentrovanost a neplnění stanovených cílů. Další z překážek byla až příliš častá vyloučení na naší straně.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: První dvě třetiny kluci plnili mé pokyny, ve třetí třetině se začalo hrát zbytečně nahoru dolů a ze spěchu dělali chyby. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 9
59:00 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:06 Šulc si poradil s Čermákem a drží balónek za Malačovou bránou.
56:43 Hosté hrají v plném počtu.
55:49 Homola střílí vysoko nad.
54:43 Vyloučen hráč #14 Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
54:15 Kaloč trefuje tyč!
53:35 Chumel před domácí bránou jen se štěstím nekončí gólem.
51:49 Pěkná kombinace Jeřábka a Gábora končí střelou do gólmana.
50:31 Havířov teď zatlačil a drží míček na svých hokejkách.
49:02 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (7:2)
48:05 Překvapivou střelu vyslal Pecháček, Maláč však připraven.
45:49 Spíš to vypadá, jakoby domácí hráli přesilovku. Obemkli soupeře ze všech stran a točí je jako na kolotoči.
44:46 Maláč opět krásný zákrok.
43:24 Domácí jsou i v této třetině na koni.
42:06 Hosté hrají v plném počtu.
41:30 Flašar vyslal jedovatou střelu, která však byla vyražena Lipowskim.
40:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #63 Vojtěch Krhovják, asistoval #25 Matyáš Šindler (7:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Lipowski družstva Florbal Exelsior Havířov
40:00 Střely ve 2. třetině: 13 - 7
39:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #68 Daniel Flašar (6:1)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:33 Šindler v krásné pozici netrefuje bránu.
37:51 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
37:06 Vyloučen hráč #14 Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minuty za hrubost
35:33 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #49 Radim Pecháček, asistoval #6 Martin Šulc (5:1)
35:21 Vyloučen hráč #46 Jakub Přikryl družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 I Havířov začal napadat, ale Flašar si s tím dokázal poradit a dostat míček dopředu.
34:00 Domácí nikam nespěchají a drží si míček v obraně.
32:36 Hra se začíná přiostřovat, i souboje jsou tvrdší.
31:11 Mikulok trefuje pouze připraveného brankáře.
29:51 Křístek si zkušeně projel hřiště, ale finální střela se mu vůbec nepovedla.
28:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #64 Šimon Jeřábek (5:0)
28:12 Duo Jeřábek-Sasyn se dostalo až ke střele a navyšují skóre.
27:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:0)
27:08 Vyloučen hráč #46 Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
26:41 Hra se dostala do vysokého tempa.
25:34 Kaloč rozeznívá břevno.
25:12 Mikulok zkušeně vybojoval míček, který následně Homola opět ztratil.
23:59 Teď si míček chvíli 'pochoval' i Havířov, ne však dostatečně dlouho na to, aby se dostal za Maláčova záda.
22:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #51 Jakub Mikulok (3:0)
22:00 Domácí hrají v plném počtu.
21:00 Šindler opět v akci, bohužel trefuje blok.
20:12 Výhoz Šindlera na Homolu se nepovedl a Havířov získává míč.
20:00 Střely v 1. třetině: 10 - 7
19:59 Vyloučen hráč #66 Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:19 Křístek se snažil vystřelit, byl však zblokován Gáborem.
16:30 Ostrava drží své protihráče pod kontrolou a utváří celu hru.
15:11 Domácí hrají v plném počtu.
14:37 Homola si chytře prokličkoval hřiště a nakonec získal faul pro své družstvo.
14:12 A další!
13:55 Maláč ukázal úžasný zákrok.
13:11 Vyloučen hráč #64 Šimon Jeřábek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
12:48 Jeřábek v OBROVSKÉ šanci trefuje pouze gólmana.
12:18 Šindler to zkouší znova, teď bohužel marně.
11:32 Domácí jsou většinu času na míčku a točí Havířov na jejich polovině.
10:11 Napadání domácích dělá hostům viditelné problémy v rozehrávce.
09:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #76 Dominik Kaloč (2:0)
09:19 Šindler opět krásně mířená střela!
08:34 Homolovi se nepovedla střela z první.
07:49 Vyloučen hráč #12 Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
07:04 Nához Nivnického sbírá Homola a žene svůj tým do protiútoku.
06:12 Kolajta v hezké pozici trefuje pouze blok.
05:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #69 Lukáš Homola (1:0)
05:47 Šindler předvedl neskutečné zakončení ze středu a otevírá skóre zápasu.
05:11 Jeřábkova přihrávka končí za mantinelem a FBC přichází o míček.
04:21 Šindler v nebezpečné šanci nepřemohl hostujícího gólmana.
03:45 Domácí hrají v plném počtu.
03:01 Flašar hrdinsky blokuje střelu protihráče.
02:10 Domácí se i v oslabení drží na míčku a dokonce si vytvořili zajímavou šanci.
01:45 Vyloučen hráč #73 Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou
01:09 Domácí kombinují v obraně.
00:02 Na míčku začíná domácí tým.