60
  • 60 59:51
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:7
branky: 3. Jiří Halama, 6. Antonín Šmerák, 9. Jonáš Kůra, 24. Matyáš Kůra, 48. Adam Hemerka, 49. Vojtěch Kužela, 57. Jiří Halama, 59. Adam Hemerka - 6. Dominik Kaloč, 9. Lukáš Homola, 10. Matyáš Šindler, 15. Dominik Kaloč, 27. Jakub Čermák, 54. Jakub Nota, 59. Matyáš Šindler; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 27 - Ondřej Kolajta 9; po třetinách: 3:4, 1:1, 4:2
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Oba týmy dnes chtěly vyhrát, moc se nebránilo, hrálo se nahoru dolu, vyhrál šťastnější tým, gratuluji soupeři k výhře a děkuji divákům za povzbuzování.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Velmi vyrovnané utkání, kvalitní soupeř. Měli jsme větší vůli po vítěství. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
59:59 Střely na branku ve 3. třetině 14:4.
59:51 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #37 Matyáš Kůra (8:7)
58:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #69 Lukáš Homola (7:7)
58:35 Po několika velkých šancí Hattricku vyrovnává Šindler.
57:36 Hemerka šel sám na Kolajtu, ten ale vytáhl další neuvěřitelný zákrok.
56:22 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama, asistoval #94 Adam Hemerka (7:6)
56:22 Hemerka sice svůj samostatný únik nevyužil, Halama, ale jeho střelu dorazil do odkryté branky.
54:43 FBC teď zklidnilo hru a pomalu rozehrává.
53:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #53 Jakub Nota, asistoval #46 Jakub Přikryl (6:6)
53:17 Po chybě Čermáka vyrovnává Nota
50:23 Vyloučen hráč #10 David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
48:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #10 David Čermák (6:5)
48:44 Kužela dobrou střelou k levé tyči otáčí zápas.
47:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
47:34 Hemerka po pěkné individuální akci vyrovnává.
45:49 Hattrick má teď obrovský tlak Kolajta drží Bystroň.
44:45 Sasyn trefuje tyč
43:28 Kolajta přidává další úžasný zákrok po střele Malicha.
41:32 Hattrick má problémy s rozehrávkou.
39:59 Střely po 2. třetině 9:6 pro domácí.
38:40 Kolajta těsně před brankovou čárou zastavil míček.
37:32 Hattrick má ponechanou výhodu a v šesti drží FBC v zámku.
37:24 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
34:57 Halama se dobře uvolnil jeho střela však letěla nad.
32:24 Šindlerova dobrá střela končí těsně mimo branku.
30:48 Ostrava neměla v přesilovce žádnou výraznější šanci, a tak pořád vede jen o jednu branku.
28:59 Vyloučen hráč #70 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
27:20 Kůra J. měl teď šanci Kolajta drží náskok Ostravy.
26:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #80 Jakub Čermák, asistoval #76 Dominik Kaloč (4:5)
26:50 Čermák využívá rychlý protiútok a vrací FBC vedení.
26:23 Hraje se velmi atraktivní utkání pro diváky s hodně osobními souboji.
23:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #37 Matyáš Kůra, asistoval #70 Jiří Halama (4:4)
23:12 Halama dobrým krosem překvapil obranu FBC a Kůra M. dobrou střelou skóruje.
20:42 Kolajta teď vytáhl skvělý zákrok proti Hemerkovi.
19:59 Střely po 1. třetině 11:7 pro Hattrick.
17:45 Vyloučen hráč #69 Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
17:45 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení
14:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #69 Lukáš Homola (3:4)
14:06 Homola krásně našel Kaloče a ten obrací zápas ve prospěch FBC.
12:12 Hattrick teď hraje víc na míčku, Kolajta ale drží Ostravu.
09:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #76 Dominik Kaloč (3:3)
09:32 Šindler z voleje doráží do branky Hattricku.
08:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra, asistoval #94 Adam Hemerka (3:2)
08:27 Kůra rychle odpovídá přesnou střelou k pravé tyči.
08:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #69 Lukáš Homola bez asistence (2:2)
06:48 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zvedání florbalky
05:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:1)
05:50 Kaloč zůstal osamocený před domácí brankou a svoji šanci s přehledem využil.
05:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Antonín Šmerák, asistoval #94 Adam Hemerka (2:0)
05:07 Šmerák překvapil Kolajtu střelou od půlky hřiště, a tak Brno vede už o dva.
02:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
02:45 Ostrava měla první vážnější šanci, gól však dává Hattrick z protiútoku.
00:38 Začalo se velmi aktivně na obou stranách.