59
  • 59 58:09
    Vítkovice

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
branky: 2. Dominik Kaloč, 5. Dominik Kaloč, 12. Matěj Matoška, 41. Dominik Kaloč, 48. Dominik Kaloč, 48. Daniel Flašar, 53. Jakub Přikryl - 14. Rostislav Gattnar, 34. Rostislav Gattnar, 37. Jakub Koch, 39. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Maláč 52 - Štěpán Zerzoň 19; po třetinách: 3:1, 0:3, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí pana Tomáše Sladkého: Otřesné, vystresované utkání, lituji všechny diváky, kteří přišli na florbal a viděli házenou. Jsme impotentní, ztratili jsme 3 body. Děkuji.
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích pana Heisera: Musím pochválit všechny hráče za bojovnost a diváky za povzbuzování v celém zápase. Cením si hlavně vyhrané 3. třetiny, která byla v celém zápase nejdůležitější. Jsou to pro nás cenné 3 body, které musíme potvrdit i v dalších zápasech venku. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 16
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:09 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:46 Herblich netrefuje prázdnou bránu.
56:35 Maláč parádní zákrok proti dorážce Sidunova.
55:51 Hra je nahoru dolů.
54:41 Mikulok v dobré šanci přestřeluje.
53:28 Pícha se hravě dostal až před bránu hostí, s Zerzoněm už si však neporadil.
52:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #46 Jakub Přikryl, asistoval #43 Matěj Matoška (7:4)
52:01 Domácí mají občas více štěstí než rozumu, když Vítkovice netrefují bránu nebo pouze tyčky.
51:08 Souboje se začínají přiostřovat.
49:43 Strkanice před domácí bránou skončila pádem Hanzlíka na Maláče.
48:31 Kapec zastavuje protiútok FBC.
48:20 Mikulok opět trefuje tyčku.
47:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #46 Jakub Přikryl (6:4)
47:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #69 Lukáš Homola (5:4)
47:18 Domácí se snaží kombinovat na útočné polovině.
45:43 Homola se snažil prokličkovat hřiště, ale ztrácí míček.
44:21 Hostující tým hraje v plném počtu.
43:50 Ostrava zatím bez větší šance.
42:56 Homola vypustil svůj smrťák, Kapec blokuje.
42:21 Vyloučen hráč #35 Jan Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra bez florbalky
42:15 Sasyn se dostal před Zerzoně, ale špatně zakončil.
41:27 Kapec měl teď značné problémy s Matoškovým napadáním.
40:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #51 Jakub Mikulok (4:4)
40:00 Střely ve 2. třetině: 5 - 24
38:50 Vyloučen hráč #15 Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
38:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #35 Jan Besta (3:4)
38:01 Ostrava pod tlakem.
36:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #11 Ondřej Sidunov (3:3)
35:24 Mikulok rozeznívá tyčku.
34:14 Matoška s Přikrylem se chytře dostali až před Zerzoně, kde akci zbytečně překombinovali a míček ztratili.
33:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #76 Kryštof Malina (3:2)
32:53 Vyloučen hráč #76 Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
31:24 Maláč tak tak vyráží střelu Sekuly.
30:53 Flašarův pokus skončil hodně mimo bránu.
29:17 Matoška vybojoval míček a následně střílel bekhendem, Zerzoň ve střehu.
27:54 Vítkovice jsou většinu času na míčku, ale domácí je nepouští do větších šancí.
26:31 Homola vyslal zajímavou střelu, Zerzoň vyráží.
25:31 Mikulok se pokusil zaútočit na Zerzoňovu bránu, nakonec byl zastaven Kapcem.
24:17 Vítkovice se teď ocitly ve velkém tlaku.
22:35 Domácí tým hraje v plném počtu.
21:42 Gattnarovi sjel míček při střele.
21:15 Herblich vystřelil, ale míček skončil za mantinelem.
20:35 Vyloučen hráč #69 Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. třetině: 9 - 16
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:29 Malina teď netrefil tutovou šanci po nahrávce Gattnara.
17:15 FBC kombinuje v obraně.
15:40 Ostrava je pod tlakem na vlastní polovině.
14:11 Pícha trefuje nešťastně pouze břevno.
13:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #79 Jan Vojáček (3:1)
12:20 Maláč je obstřelován ze všech stran, ale svůj tým drží.
11:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška, asistoval #66 Patrik Pícha (3:0)
11:01 Homola krásně na Kaloče, kterému se tuto přihrávku nepodařilo zužitkovat.
09:20 Chumel před bránou Maláče, jen se štěstím pro domácí, neskončil obdrženým gólem.
08:53 Hezký výhoz Maláče dostal do šance Mikuloka.
07:15 Zajímavou střelu po zemi vyslal Koch, Maláč ve střehu.
05:34 Kapec zastavil řítící se protihráče v jejich přečíslení 2na1.
04:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
04:44 Po šikovném zpracování přichází další střela Kaloče a opět gól.
04:10 Pícha krásně zblokoval střelu Gattnara, který se pokoušel střílet z poloviny.
03:01 Vítkovice uzamkli domácí hráče na jejich polovině.
01:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč bez asistence (1:0)
01:56 První akce FBC a hned góól!
00:34 Zita se po chybě Krhovjáka dostal až před Maláče, kde však ani na 3. pokus nedostal míček za jeho záda.