6:7
    Jan KRAMÁŘ
    (Lavička)

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:7
branky: 9. Miroslav Cvek, 24. Jan Černovický, 29. Antonín Lavička, 31. Kamil Soják, 31. Jan Kramář, 59. Jan Kramář - 1. Dominik Kaloč, 1. Jakub Přikryl, 1. Dominik Kaloč, 10. Dominik Kaloč, 30. Lukáš Homola, 40. Patrik Pícha, 46. Dominik Kaloč; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6:6 + Patrik Pícha 5; využití: 3:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jakub Flek 0, Jaroslav Šlagor 23 - Jakub Kutěj 9, Petr Maláč 23; po třetinách: 1:4, 4:2, 1:1
60:00 Vyjádření asistenta trenéra hostí Heisera: Přijeli jsme si pro tři body, které si odvážíme. Zápas byl ovlivněn častým vyloučením.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Jana Kadlece: Jsem rád, že jsme to za stavu 0:3 nezabalili. Na druhou stranu vstup do utkání byl naprosto katastrofální. Na straně soupeře byla florbalovost, na naší bojovnost. Příště musíme více potrénovat přesilovky.
60:00 Střely celkem: BB: 38, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: 30.
60:00 Střely ve třetí třetině: BB: 13, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: 10.
59:55 Gold do bloku.
59:48 Punčochář opět vedle.
59:20 Buldoci v šesti.
58:48 Punčochář míjí bránu.
58:14 Domácí snižují v power play, Lavička vystřelil od půlky a Kramář dorazil.
58:13 GÓL Bulldogs Brno! 6:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #16 Antonín Lavička (6:7)
58:05 Šlagor opouští bránu, začíná hra se šesti hráči v poli.
56:14 Všechny střely Ostravy během přesilovky šly mimo nebo je pochytal domácí blok hráčů Bulldogs Brno.
55:37 Domácí tým nevyužil pětiminutovou početní převahu. Bez práce nejsou koláče a bez střel nepadají branky.
54:20 Ostrava střílí doprostřed brány, kde stál připravený Šlagor.
53:35 Vyloučen hráč #71 Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
52:56 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
52:42 Buldoci hledají skulinku na protlačení míčku za brankovou čáru Malače. Zatím bez úspěchu.
52:05 Další střela do bloku.
51:59 Černovický versus Malač 0:2.
51:20 Skalník tečuje, míček končí na horní siťce brány.
50:30 Pokusy domácích jdou do bloků ostravských beků nebo do golmana.
48:43 Pícha nevybíravě poslal Golda za mantinell a Buldoci mají velkou šanci vyrovnat utkání.
48:42 Vyloučen hráč #66 Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minuty za hrubost
46:37 Sotva se Gold dostal na hřiště poslal do úniku Cveka, ten mu nahrávku ještě vrátil, ale Gold byl při zakončení dobře hlídaný.
45:09 Kaloč dostal křižnou nahrávku a měl snadnou práci.
45:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #69 Lukáš Homola (5:7)
44:37 Ležící Gold se snažil dostat ke své hokejce, kterou blokoval hráč Ostravy. Další zajímavá situace.
44:36 Vyloučen hráč #51 Oliver Gold družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
44:03 Zajímavé vzájemné vyloučení,domácí kapitán za špatné střídání a hostující hráč za hru rukou.
44:02 Vyloučen hráč #66 Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou
44:02 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
41:23 Další přesilovka týmu Bulldogs nepřináší ovoce. Bez střely na bránu góly nepadají.
40:02 Úvodní bule třetí třetiny ve prospěch domácích.
40:00 Střely ve druhé třetině: BB: 17, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 11.
39:33 Vyloučen hráč #76 Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
39:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #67 Radim Heiser (5:6)
37:55 Ostrava nevyuřila přesilovku, všechny střely šly mimo bránu nebo je pochytali obránci domácího celku Bulldogs Brno.
36:06 Vyloučen hráč #64 Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
34:22 Napětí v hledišti i na hřišti by se dalo krájet. Hrací týmy si nedarují ani balón.
33:52 Sláma prověřil střídajícího gólmana, ten však je v pozoru.
30:49 Kramář zachytil míček a střelou k tyči vyrovnává.
30:48 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #64 Miroslav Cvek (5:5)
30:48 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:32 Vyloučen hráč #69 Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
30:26 Nyní Soják na opačné straně hřiště nešťastně tečuje nahozený míček za vlastního golmana.
30:25 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #50 Kamil Soják (4:5)
29:24 Soják šel sám výběh od mantinelu a trefil víko Šlagorovi branky.
29:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #69 Lukáš Homola, asistoval #63 Vojtěch Krhovják (3:5)
28:56 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #8 Michal Valachovič.
28:55 Cvek šel sám na golmana hostí a byl při tom faulovaný, nájezd pojede Valachovič.
28:23 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
28:15 Po nahrávce Golda na pravé polivině, vstřílí Lavička gól.
28:11 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #51 Oliver Gold (3:4)
27:18 Lavička střílí z rohu do boční sítě.
26:29 Vyloučen hráč #75 Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry
26:22 Hostí nevyužili svoji první přesilovku zápasu.
23:50 Z křižné nahrávky Černovický střílí druhou branku domácího celku.
23:48 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #71 Lukáš Punčochář (2:4)
23:45 Sláma z bezprostřední blízkosti trefuje horní tyčku.
22:59 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
22:59 Právě byla písknuta vysoká hole hostí.
20:03 Úvodní buly druhé třetiny získávají hostí.
20:00 Střely v první třetině: BB: 8, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 9.
16:47 Ostrava se jednoduchými přihrávkami dostává k velkému brankovišti, kde však Jeřábkovi nesedla střela, která tak šla metr od brány.
14:24 Domácí nevyužili svoji první přesilovku, nepodařilo se jim vystřelit více než jednu střelu, která by mířila na bránu.
13:22 Domácí se praktickými přihrávkami posouvají blíže a blíže k brankovišti.
12:12 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání
11:40 Tomík Ondřej z prostoru před velkým brankovištěm soupeře střílí těsně vedle.
09:42 Kaloč po krásné přihrávce Homoly, přes celé šíři hřiště umístil balónek do odkryté branky, a to krásnou střelou z první.
09:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:4
08:30 Ze standardní situace a následného zmatku na brankovišti se nejlépe zorientoval Cvek Miroslav a protlačil balón za záda hostujícího gólmana.
08:28 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Miroslav Cvek bez asistence (1:3)
08:17 Buldoci uklidňují hru jednoduchými nahrávkami a častým držením balónku. Kdy si následně Oliver Gold došel pro faul.
07:06 Ostrava hraje jednoduchý přímočarý florbal směrem na bránu.
00:50 Hostí vystřelili třetí střelu na bránu a opět končí v síti domácího brankáře.
00:48 Kaloč navyšuje skóre, snad už skončí první minuta.
00:47 Timeout Bulldogs Brno
00:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #51 Jakub Mikulok (0:3)
00:42 Domácími gólmanovi nevyšel začátek utkání, první dvě střely skončily v síti a rozhodl se pro střídání.
00:31 Heiser z půlky nahodil míček do velkého brankoviště a Přikryl se nejlépe zorientoval.
00:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #46 Jakub Přikryl, asistoval #67 Radim Heiser (0:2)
00:30 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jaroslav Šlagor družstva Bulldogs Brno
00:09 Kaloč se prosazuje střelou do středu branky.
00:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #53 Jakub Nota (0:1)
00:02 Úvodní bule zápasu ve prospěch hostí.
00:00 Vítejte u šestého kola KB ligy juniorů mezi domácí Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA.