• 56 55:22
    2
    Denis KUKLA

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 11:2
branky: 5. Jakub Mikulok, 8. Matyáš Šindler, 9. Jakub Sasyn, 15. Dominik Kaloč, 17. Daniel Flašar, 25. Dominik Kaloč, 28. Jakub Mikulok, 34. Jakub Mikulok, 35. Radim Heiser, 36. Dominik Kaloč, 46. Daniel Flašar - 31. Martin Janeček, 41. Martin Janeček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jakub Kutěj 26 - Matěj Kubíček 29; po třetinách: 5:0, 5:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Dnes to byl jeden z lehčích zápasů, rozhodla již 1. třetina. I po vystřídání hráčů se povedla 2. třetina, ale nejsem spokojen s 3. třetinou. Hráči již byli myšlenkami na derby zápase proti Vítkovicím. Tímto zvu všechny fanoušky na tento důležitý zápas, který hrajeme ve středu 26.9, budeme Vás potřebovat. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Josefa Divokého: Škoda, že jsme začali hrát až ve 3. třetině... Proti kvalitnímu soupeři se opět ukázalo, že tréninkové tempo nestačí. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 9
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:22 Domácí hrají v plném počtu.
56:48 Domácí obrana zatím obstojná.
55:47 Mikulok odpaluje míček na druhou stranu hřiště,
55:22 Vyloučen hráč #75 Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
53:55 Hrdinský blok předvedl Janeček proti střele Flašara.
53:09 Domácí jsou v plném počtu.
51:41 Krhovják vystihl přihrávku soupeře a získává míček pro svůj tým.
51:09 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
50:30 Jeřábek místo aby trefoval míček, trefuje vzduch, a asi proto se mu nedaří dát gól.
49:43 Domácí teď měli velké problémy před vlastní bránou, nakonec se z nich dostali.
48:17 Mikulok ve 100% šanci nepřemohl Kubíčka.
47:29 Otrokovice drží míček ve svém obranném pásmu.
45:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 11:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #50 Kamil Soják (11:2)
45:21 Flašar zkušeně zavěsil.
44:41 Zdražil to vzal na sebe, udělal kličku, dostal se až před bránu, ale vystřelil do bloku.
43:41 Kolajtovi se podařilo shodit i vlastního hráče, jmenovitě Jeřábka, kterému dlouho trvalo než se zvedl. Asi to byl těžký náraz.
43:00 Skákavý míček přeskočil Kubíčka, ale zastavil se na brankové čáře, kdy se ho obránci podařilo odpálit.
41:58 Hostující tým hraje v plném počtu.
40:32 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 10:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Martin Janeček bez asistence (10:2)
40:32 Janeček obehrál Homolu a 1na0 si s Kutějem už poradil.
40:00 Střely ve 2. třetině: 18 - 7
39:58 Vyloučen hráč #26 Matěj Matyáš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:20 Jeřábek dostal skvělou přihrávku, kterou se mu nepodařilo zužitkovat,
35:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 10:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #25 Matyáš Šindler (10:1)
35:31 Mikulok netrefuje prázdnou bránu.
35:04 Vyloučen hráč #10 Petr Kopčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
34:54 Soják se šikovně dostal přes celou obranu Otrokovic, avšak zakončení se mu moc nepovedlo.
34:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #67 Radim Heiser, asistoval #68 Daniel Flašar (9:1)
34:15 Heiser vymetá pavučinky z brány Kubíčka.
33:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #25 Matyáš Šindler (8:1)
33:35 Šindler si počkal na správnou chvíli pro přihrávku na Mikuloka, který se ani nenadřel a zvyšuje na 8:1.
32:13 Homola zkusil nához před bránu, Kubíček byl ve střehu a míček chytil.
30:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:1
30:38 Po Homolově chybě se na scénu dostává Janeček, který svou šanci využívá.
30:11 Nebezpečná střela Mikuloka opět rozezněla tyčku Kubíčkovy brány.
29:11 Ostrava byla teď docela dlouho dobu v tlaku na své polovině, ale nakonec to k obdržené brance nevedlo.
27:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:0
27:03 Po nepovedené domácí standardce se Ostrava opět dostává k míči.
26:11 Halou se rozezněla tyčka po střele Jeřábka.
25:32 Jeřábek pěkně viděl spoluhráče Sasyna a poslal mu hezký pass. Následnou střelu však zblokoval Malošík.
24:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:0
24:28 Další krásná akce dvojice Šindler - Kaloč, která končí gólem.
23:10 Homola se šikovně dostal přes tři protihráče, čtvrtý už ho však zastavil, a tak ztrácí míček.
21:34 Heiser ztratil míček za svou bránou a dostal svůj tým do těžké situace.
20:31 Mikulokova krásná zadovka dovolila Homolovi střílet z první. Střela bohužel letěla mim bránu.
20:00 Střely v 1. třetině: 10 - 12
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:54 Šindler netrefuje prázdnou bránu.
17:16 Ostrava je teď uzamknutá na své polovině.
16:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #53 Jakub Nota (5:0)
16:01 Flašar s jeho dorážkou zvyšují skóre pro svůj tým.
15:14 Přikryl eliminoval střelu Janečka a Ostrava běží do útoku.
14:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #69 Lukáš Homola (4:0)
14:36 Minutu první ostravská lajna krásně kombinovala, ale ke střele se bohužel nedostala.
12:51 Skákavé přihrávky znemožňují Ostravě vytvořit pořádnou kombinaci.
11:37 Matoška to vzal na sebe, dostal se až ke střele, ta letěla nad.
10:20 Závar před Kutějem nakonec neskončil špatně pro domácí díky Notovi, který odpálil balón do bezpečné vzdálenosti.
09:34 Kaloč ve slibné pozici střílí do rohu hřiště.
08:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #15 Šimon Soukup (3:0)
08:20 Pšenčík se pokusil bekhendem, ale netrefil bránu.
07:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (2:0)
07:03 Další krásná střela, tentokrát z čepele Šindlera, se kterou si Kubíček neporadil.
06:10 Jeřábkova nadějná střela bohužel neskončila za zády Kubíčka.
05:21 Přikryl vystihl přihrávku protihráče, ale následně sám chybně nahrál.
04:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #63 Vojtěch Krhovják (1:0)
04:09 Mikulok vypustil nádhernou střelu a nedal tak Kubíčkovi žádnou šanci.
03:04 Po chybné nahrávce Hřivny se Ostrava dostává pod tlak na vlastní polovině.
02:16 Kutěj se rychle přesunl a vyrazil nebezpečnou střelu nohou.
01:30 Míček zatím převážně drží domácí, ale bez šance.
00:14 Šindler vyslal jedovku od mantinelu, Kubíček tak tak chytá.