60
  • 60 59:33
    Havířov

Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov 5:4
branky: 40. Martin Kutáček, 48. Tibor Taibl, 48. Dominik Sláma, 51. Oliver Gold, 59. Lukáš Punčochář - 12. Adam Feber, 25. Daniel Matloch, 40. , 55. Radim Pecháček, 56. Jan Fiedor; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Flek 20 - Vojtěch Marszalek 13; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí Ondruš Michal: Fyzicky velice náročné utkání jsme kontrolovali pouze v první části. Poté jsme vypadli z tempa a bylo velice těžké se do něj vrátit. Děkuji svým svěřencům za předvedený výkon a gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Honzy Kadlece: Vybojované tři body. Pro vývoj utkání byl důležitý nižší počet inkasovaných branek v první polovině zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: BB: 18, Florbal Exelsior Havířov 25.
60:00 Střely ve 3. třetině: BB: 9, Florbal Exelsior Havířov: 10.
59:44 Hostující tým zkouší vyrovnat v šesti bez brankáře.
59:33 Timeout Florbal Exelsior Havířov
59:28 Buldoci se snaží držet míček a šetřit čas v rohu za bránou soupeře.
58:05 Po kombinaci za bránou přihrávkou na střed hřiště našel Antel Punčocháře, který z první vypálil projektil, který skončil až v síti hostujícího gólmana.
58:02 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #71 Lukáš Punčochář, asistoval #80 Filip Antel (5:4)
55:49 Fiedor překvapil gólmana Fleka střelou od půlky hřiště, která zapadla do brány.
55:46 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Jan Fiedor, asistoval #4 Tom Pavlis (4:4)
55:25 Pecháček po odražené střele netrefil prázdnou bránu.
54:10 Havířov si vybojoval standardní situaci na velkém brankovišti, kterou po rozehrávce dokázal úspěšně proměnit.
54:07 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #49 Radim Pecháček, asistoval #32 Ondřej Drong (4:3)
53:20 Hra se přerušila kvůli ošetřování hostujícího gólmana.
53:13 Hra začíná připomínat tenis. Balónek lítá ze strany na stranu.
50:35 Buldoci využili rychlého průniku. Kdy po kombinaci dva na jednoho se prosadil Oliver Gold umístěnou střelou pod ruku gólmana.
50:32 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold, asistoval #22 Jan Černovický (4:2)
47:54 Buldoci využili svého důrazu a prosadil se rychlou střelou Sláma Dominik.
47:52 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #80 Filip Antel (3:2)
47:36 Po krásné kombinaci přihrávek z první se prosadil Taibl Tibor, krásně umístěnou střelou do rohu branky.
47:33 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tibor Taibl, asistoval #71 Lukáš Punčochář (2:2)
47:13 Havířov využívá otevřených vrátek k možnosti brejků. Zatím však vždy mířil vedle.
44:57 Buldoci od prvních minut třetí třetiny otevřeli hru a hrají ve vysokém tempu na útočné půli soupeře.
42:19 Po chybě hostující rozehrávky, Skalník neproměnil tutovku.
41:14 Poslední třetina začala aktivně. Hned na úvod bylo několik šancí na obou stranách.
40:00 Střely ve 2. třetině: BB: 7, Florbal Exelsior Havířov: 8.
39:28 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #26 Martin Kutáček (1:2)
38:12 Po chybě v útočné části, Havířov v situaci dva na jednoho neproměnil.
36:30 Po výhozu gólmana Fleka, Oliver Gold samostatný průnik neproměnil.
34:17 Havířov se po krásné kombinaci vzduchem dostal před domácího gólmana Jakuba Fleka, avšak Mach neproměnil.
31:32 Oliverovi Goldovi vyhovuje hra ve čtyřech, bohužel však svůj průnik neproměnil.
30:57 Vyloučen hráč #14 Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
30:57 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
30:27 Po krásné kombinaci z rohu na úroveň hokejového mezikruží, kde stal Oliver Gold bohužel nastřeluje gólmana.
27:03 Během přesilovky domácích více střel vypálil Havířov.
26:04 Domácí po krásné akci střílí těsně vedle brány.
25:35 Vyloučen hráč #12 Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
25:21 Buldoci si došli pro faul, po kterém bude následovat vyloučení.
24:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #46 Daniel Matloch bez asistence (0:2)
22:47 Buldoci prověřují pozornost gólmana hostí.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny získávají domácí.
20:00 Střely v první třetině: BB: 2, Florbal Exelsior Havířov: 7.
19:10 Bořecký střílí z rohu do boční sítě gólmana hostí.
15:54 Chybu brněnské rozehrávky mohl potrestat hráč Feber Adam, avšak proti byl skvělým zákrokem gólman Jakub Flek.
13:47 Po vpadnutí první branky, oba týmy zařadily vyšší rychlost.
11:46 Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil #6 Martin Šulc.
11:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #14 Dominik Křístek (0:1)
11:05 První zákrok gólmana hostí, Černovický střílí doprostřed brány.
10:46 Nejvíce se naběhají rozhodčí, neboť hra se přelévá z jedné strany na stranu.
09:26 Domácí zatím nastřelují, avšak bez zákroku gólmana hostí.
07:40 Hra se zrychluje, zatím však bez větších šancí na obou stranách.
02:21 Hostí prověřují Flekovu pozornost.
00:01 Úvodní bule zápasu ve prospěch domácích.
00:00 Vítejte u pátého kola KB ligy juniorů mezi domácími Bulldogs Brno a Florbal Exelsior Havířov.