3:5
    Matouš ZITA
    (Koch)

PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 5. Michael Kořének, 6. Michal Kundrata, 29. Petr Pšenčík - 7. Lukáš Herblich, 12. Daniel Sekula, 12. Tomáš Hanzlík, 22. Lukáš Herblich, 53. Matouš Zita; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Martin Vičánek 29 - Štěpán Zerzoň 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Josefa Divokého 'Dnešní zápas rozhodl nedůraz v soubojích a lenost. Děkujeme brankáři Vičánkovi, že jsme neprohráli o 10. Přejeme Vítkovicím šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Václava Gurkovského 'Dneska ubojované vítězství, domácí držel golman a děkujeme soupeři za zápas.'
60:00 Střely ve třetí 10:10. Celkově 19:34.
59:41 Kundrata to neměl komu dát, tak to klasicky zkusil sám, následně získaly míček Vítky a už si zbytek pohlídaly.
58:36 Panterům se čas pomalu krátí.
57:13 Vičánek se znovu zaskvěl proti dvěma střelám ostravských hned po sobě.
56:36 Samohýl dostal vítkovickou nahrávku, ale jeho pokus byl nakonec ztečován nad.
55:09 Ani volný Hrtús na středu, ani Jančík před bránou, ke kterému se míček dostal, nedokázali zakončit. Nutno říct, že koncovka dnes trápí oba týmy.
52:39 Domácí hned kontrovali, Kundrata nekompromisně vymetl šibenici. Gól ovšem neplatí z důvodu vysoké hole...
52:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Matouš Zita, asistoval #42 Jakub Koch (3:5)
52:27 Tentokrát to hosté místo kombinací zkusili střelou a dorážkou, čímž uspěli.
51:59 Kundrata navštívil díky práci vítkovických i prostor mimo hřiště.
50:15 Hra je teď dost rychlá a vidíme atraktivní florbal.
49:48 Klasicky agilní Kundráta nespokojen se svou střelou, jež byla sražena.
47:58 Kopčil to dostal hned na střed, ale v rychlosti přes posledního vítkovického beka nepřešel.
47:24 Kundráta i tísněn střílel z otočky, ale vedle.
46:37 Kořének se prokličkoval hezky, ale až do rohu.
45:11 Kundráta se nakonec přece jen dostal do úniku, ale beci Vítek u něj byli včas a nenechali ho zakončit.
43:56 Několik nepřesností na vítkovické půlce.
41:47 Úspěšnost střelby dnes máme u Panterů vysokou, což málem táhlou střelou potvrdil Jančík.
40:00 Střely ve druhé 3:11 pro VIT.
39:58 Na závěr třetiny to zkusil hostující hráč trefit ze vzduchu, napálil to do hráče před sebou a dorážkou Vičánka neohrozil.
39:10 Projít nahrávka na Vojáčka, střílel by asi do prázdné, leč, nestalo se.
37:12 Teď se Kundráta dostal ke své pověstné střelbě, ale příliš přesný v tomto případě nebyl.
36:11 Kochovi teď míček po těle tancoval jak při basketbalu.
35:21 Během chvíle střely z dálky nad na obou stranách.
34:47 Jeden z hostí šel k sekeře Kundratovi tak aktivně, že mu samotnému hůl z ruky vypadla.
31:29 Nechybělo moc a míček Vičánka přeskočil, to by čisté svědomí taky moc neměl.
30:21 Hanzlík si pěkně v oslabení obhodil jednoho ze soupeřů, v šanci mu ale míček sjel.
28:52 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Petr Pšenčík, asistoval #42 Michal Kundrata (3:4)
28:52 Po pěkném kříži je sníženo.
28:04 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
28:03 Tentokrát si početní výhodu vyzkouší domácí.
27:15 Domácí v plném počtu.
26:26 Hrtús pěkně podržel míček v oslabení v rohu.
25:15 Vyloučen hráč #26 Matěj Matyáš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:48 Teď si domácí zavařili nepřesnostmi v obraně a museli hasit vyhozením do rohu. Následně Vítkovice v další šanci.
23:38 Golman Otrokovic si teď znovu zachytal, nakonec se Panteři dostávají od své brány díky faulu hostů.
21:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich bez asistence (2:4)
21:28 Vítkovice v dobíhající přesilovce párkrát zahrozili, ale neskórovali. Gól si tedy schovali až na chvíli, kdy vběhl Kundráta na hřiště.
20:00 Střely v první třetině 6:13.
19:59 Malina v poslední vteřině třetiny orazítkoval břevno.
19:27 Vyloučen hráč #42 Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:26 Kundráta se s vítkovickým hráčem nepáral a posedí si na trestné.
18:20 Hrtús nejdřív dobře udržel míček před dvěma hráči Vítek, aby si ho následně dal moc před sebe a akce skončila.
17:16 Pšenčík nebojácně prošel sekanou na středu a pěknou střelou minul.
15:56 Vičánek opět v permanenci, nakonec ukončil akci soupeře zalehnutím míčku.
13:18 Vítkovice v dalším brejku, proti Sekulovi, jež obdržel krásnou zadovku, zasáhl výborně Vičánek.
11:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Tomáš Hanzlík bez asistence (2:3)
11:32 Sotva jsem vkládal vyrovnání, už jsou ve vedení hosté v zeleném.
11:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Daniel Sekula bez asistence (2:2)
11:02 Sidunov si stoupl přímo mezi obranu Otrokovic tak, aby na něj příhra prošla a prověřil Vičánka.
08:57 Zatímco jsem se snažil zprovoznit internet, dokázaly šelmy udělat před vítkovickou brankou závar a vytvořily si několik šancí.
06:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #43 Matěj Kapec (2:1)
06:42 Neviděl jsem, ale Vítky snižují.
05:27 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Michal Kundrata, asistoval #83 Jáchym Lisý (2:0)
05:27 Teď možná Zerzoň nemá úplně čisté svědomí, Kundrata se protáhl na střed a svižným backhandem z dálky skóruje.
04:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Michael Kořének, asistoval #42 Michal Kundrata (1:0)
04:32 Nedáš, dostaneš. Herblich nedal sám před Vičánkem, na druhé straně krásnou tečí skóruje Kořének.
03:29 Beci hostí si teď vůbec nerozuměli a Kopčil se dostal zadarmo do velké šance, Zerzoň byl pozorný.
02:03 Vítky vystřídaly a zvládly se udržet na míčku.
00:42 Při propagační střele si měl Vičánek poprvé v zápase možnost sáhnout na míček.
00:00 Vítám Vás jako téměř každý víkend u onlinu z Otrokovic, dnes při juniorském souboji Panterů a hostujících Vítkovic.