59
  • 59 58:11
    Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5
branky: 9. Patrik Pícha, 28. Lukáš Homola, 30. Matěj Matoška, 39. Matěj Matoška, 50. Matyáš Šindler, 58. Matěj Matoška - 3. Jiří Halama, 9. Jiří Halama, 19. Adam Hudeček, 20. Zdeněk Malich, 40. Zdeněk Malich; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Petr Maláč 20 - Michal Kráčmar 17; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Velmi bojovné a až dokonce dramatické utkání rozhodla naše větší vůle pro vítězství. Po špatně odehrané první třetině nastaly změny v sestavě, které vedly k obratu utkání. Děkujeme divákům, kteří nás povzbuzovali po celé utkán. Je mi líto soupeře, dnes si bod zasloužil.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Jana Niznera: Sami jsme nastavili velmi vysoké tempo utkání, které jsme bohužel 3x20min. nevydrželi fyzicky. Soupeř postupně převzal iniciativu a slibně rozehrané utkání jsme ztratili. Gratulujeme soupeři a děkujeme za kvalitní zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 7
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:17 Hostující tým to zkouší v 6.
58:11 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška, asistoval #46 Jakub Přikryl (6:5)
56:45 Hosté hrají v plném počtu.
56:30 Homola vysoko nad.
55:43 Domácí jsou v plném počtu.
55:13 Homola ze středu trefil pouze břicho Kráčmara.
54:45 Vyloučen hráč #94 Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
54:04 Mikulokovi se podařilo dostat až před bránu hostí, kde narazil do protihráče a byl mu písknut faul.
53:43 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
53:43 Vyloučen hráč #46 Jakub Přikryl družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
52:59 Utkání je velmi vyhrocené.
52:09 Kůra přečetl Matoškovu myšlenku a sbírá míček pro svůj tým.
51:11 Píchovi ve finální částí střely sjel míček a šance Ostravy se 'rozpustila'.
49:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #81 Matyáš Šindler bez asistence (5:5)
49:07 Útočný faul nedovolil domácím dostat se víc než za půlící čáru.
47:54 Ostrava na Kráčmara vysílá mnoho střel, ale žádná zatím nespadla za gólmanova záda.
46:01 Hra se přelévá ze strany na stranu, míček nezůstane ani u jednoho z týmu dlouho.
44:58 Kůra drsně faulován u mantinelu, rozhodčí nechává pouze volný úder pro Brno.
44:01 Maláč vyráží těžký míček po střele Malicha.
43:08 Homola si nedokázal poradit v souboji s dvěma protihráči a tak přichází FBC o míček.
41:39 Ve hře 4na4 dominuje Ostrava.
40:45 Šindler vymyslel nádhernou akci, bohužel střela mířila o pár centimetrů vedle.
40:00 Střely ve 2. třetině: 10 - 6
39:59 Vyloučen hráč #94 Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
39:59 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
39:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #94 Adam Hemerka (4:5)
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:4
38:00 Hemerka unikl všem protihráčům, střela letěla mimo.
37:14 Domácí tým nikam nespěchá a čeká na dobrou příležitost 'zaútočit'.
35:33 Šindlerovu raketu Kráčmar chytá.
34:21 Zmatek před bránou vyřešili hosté dobře a odpalují míček do bezpečné vzdálenosti.
33:55 Vyloučen hráč #41 Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:07 Hattrick tak dlouho kombinoval, až dokombinoval. Míčku se zmocňuje Ostrava.
31:31 Cela hra se přiostřuje, každou chvíli můžeme vidět tvrdé souboje tělo na tělo.
30:22 Píchova zajímavá střela končí mimo bránu.
29:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška bez asistence (3:4)
29:11 Celé FBC po Homolově gólu ožilo a dostává se do vedoucí pozice zápasu.
27:55 Homola zastavil rozběhnutého Hemerku a bere si míček 'do svých rukou'.
27:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #69 Lukáš Homola bez asistence (2:4)
26:21 Matoška ladně získal míček, avšak jeho následné řešení situace se moc nepovedlo.
25:44 Homola střílel ze standardky skoro z půlky, jeho střela skončila v bloku.
24:07 Ostravě se zatím moc nedaří dostat na útočnou polovinu.
22:40 Kůra se prokombinoval až před bránu, kde ho zastavil Flašar.
21:39 Přikryl napadá rozehrávku hostí a vzápětí získává míček. Následná střela Heisera končí v bloku.
20:33 Hudeček v nebezpečné situaci před domácí bránou! Maláč zkušeně vyráží míček.
20:00 Střely v 1. třetině: 5 - 12
19:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Adam Hudeček, asistoval #94 Adam Hemerka (1:3)
18:20 Domácí hrdinsky brání a nedávají hostům moc šancí.
17:04 Mikulok se chytře uvolnil po lajně, dostal míček, který mu bohužel utekl do rohu hřiště, kde byl následně zdvojen.
16:37 Vyloučen hráč #53 Jakub Nota družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
15:55 Rozhodčí opět zvedá ruku a opět vyloučí hráče z Ostravy, Hattrick v 6.
14:44 Halama ve velmi výhodné pozici netrefuje domácí bránu.
13:41 Maláč opět vytáhl krásný zákrok proti střele Hudečka.
12:54 Hemerka vyslal krásnou křižnou přihrávku, kterou Čermák nedokázal zužitkovat,
12:14 Hosté uklidňují hru ve svém obraném pásmě.
10:54 Běžecký souboj za míčkem mezi Homolou a Malichem vyhrává druhý jmenovaný a dostává se do dobré pozice na střelu.
09:23 Jeřábek se objevil sám v krásné pozici před bránou, bohužel minul.
08:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #66 Patrik Pícha, asistoval #69 Lukáš Homola (1:2)
08:22 Po nepěkném začátku přesilové hry se domácí vzchopili a Pícha snižuje náskok Hattricku.
08:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama, asistoval #94 Adam Hemerka (0:2)
07:34 Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
07:01 Nához Válka před domácí bránu zpracovává Homola a posílá svůj tým do protiútoku.
05:51 Šindlerovi se podařilo vymanit ze sevření dvou protihráčů a nahrál Píchovi do prázdné, ten tuto příležitost bohužel nevyužil.
05:03 Hosté velmi tlačí, Maláč však svůj tým drží.
04:20 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
03:42 Rozhodčí zvedá ruku po Flašarově 'stromu' u mantinelu, Hattrick jde do 6.
02:54 Šindler kombinoval za bránou hostí, bohužel byl faulován a tak bude rozehrávat Ostrava.
02:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama, asistoval #37 Matyáš Kůra (0:1)
02:07 Standardní situace z rohu se domácím nepovedla podle představ, ale po chvíli opět získávají míček.
01:31 Hurta vybojoval pro svůj tým míček a Heiser uklidňuje hru v obraně.
00:20 Šindler s Krhovjákem vymysleli zajímavou kombinaci, kterou však nedotáhli do konce.