• 59 58:31
    10:7
    (Štěpánek)

Bulldogs Brno - PANTHERS OTROKOVICE 10:7
branky: 5. Tibor Taibl, 5. Tibor Taibl, 17. Matyáš Němec, 19. Jan Černovický, 28. Oliver Gold, 28. Jakub Ondrák, 31. Jakub Skalník, 39. Oliver Gold, 53. Martin Fajt, 59. Antonín Lavička - 5. Jakub Haša, 27. Jakub Haša, 38. Michal Kundrata, 45. Martin Janeček, 45. Jan Hrtús, 50. Michael Kořének, 59. Martin Janeček; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Flek 15 - Matěj Kubíček 19; po třetinách: 4:1, 4:2, 2:4
60:00 Komentář vedoucího hostí Josefa Divokého: Vyhrávat můžeme až v momentě, kdy proměníme více než 1 z 10 vyložených šancí. Nepomohlo nám ani zranění dvou klíčových hráčů z 1. lajny. Děkuji hráčům za bojovnost ve 3. třetině.
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Kadlece: V první půli kvalitní kombinační výkon, ve druhé části povolit - přitáhnout. Musíme dále pracovat na obraně i útoku.
60:00 Střely celkem: BB: 29, OTR: 22.
60:00 Střely ve 3.třetině: BB: 11, OTR: 9.
58:32 Janeček dává branku na největší hraně vysoké a dává ještě naději otrokovickým.
58:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 10:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Martin Janeček, asistoval #32 Jiří Štěpánek (10:7)
58:08 Lavička střílí ze středu a uklidňuje domácí.
58:07 GÓL Bulldogs Brno! 10:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #55 Martin Fajt (10:6)
57:55 Janeček byl dvakrát nebezpečný. Flek drží.
57:14 Taibl je na hřišti.
56:40 Ondrák namazal, ale hosté nevyužili.
56:00 Hosté zatím v přesilovce velmi nepřesvědčiví.
55:14 Otrokovice mohou snížit po nedisciplinovasti Taibla.
55:13 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
55:13 Vyloučen hráč #60 Tibor Taibl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
54:33 Tyč zachránila otrokovické po střele Kramáře.
53:22 Malošík vyslal nebezpečnou střelu k Flekovi a jen těsně minula branku.
52:37 Fajt si udělal dobrý den z obrany hostů a pak i z Kubíčka střelou po zemi na vzdálenější tyčku.
52:36 GÓL Bulldogs Brno! 9:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #33 Matyáš Němec (9:6)
51:36 Černovický našel na středu Golda, ale jeho zakončení nebylo důrazné.
51:05 Lavička se pokusil ohrozit Kubíčka.
49:40 Buldoci velmi laxně brání své obranné pásmo a koledují si o problémy, Kořének snižuje do prázdné branky po přesné přihrávce Janečka.
49:39 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Michael Kořének, asistoval #91 Martin Janeček (8:6)
49:10 Buldoci v tlaku, ale není z toho pořádné zakončení.
47:49 Kundrata orazítkoval břevno Flekovi branky.
47:23 Gold střílí ze středu nepřesně.
46:23 Skalník hezky zakombinoval s Brucháčkem, ale střela prvně jmenovaného byla nakonec zablokovaná.
45:20 Otrokovice velmi aktivní a chtějí další snížení.
44:34 Hrtús získal míček po nepodařené rozehrávce domácích a střelou k tyči snížil na 5:8.
44:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús bez asistence (8:5)
44:05 Janeček snižuje do prázdné branky.
44:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Martin Janeček, asistoval #2 Michael Kořének (8:4)
43:23 Kopčil na hřišti.
42:24 V šanci hosté. Flek chytá.
41:45 Němec už se zastřeluje.
41:22 Vyloučen hráč #10 Petr Kopčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
41:00 Hosté začali velice aktivně, chtějí s výsledkem ještě něco udělat.
40:15 Otrokovice v prvním výpadu na Fleka.
40:00 Střely ve 2.třetině: BB: 8, OTR: 6.
38:47 Fajt pronikl po levém křídle do pásma a předložil míček Goldovi před prázdnou branku.
38:46 GÓL Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold, asistoval #55 Martin Fajt (8:3)
37:55 Otrokovice byly aktivnější a Kundrata protlačil míček za Fleka.
37:54 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Michal Kundrata bez asistence (7:3)
37:07 Hrtús stál příliš blízko při rozehrání volného úderu.
37:06 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
37:02 Pála faulovaný v dobré pozici, následný volný úder vedle.
36:03 Štěpánek střílí do Flekova hrudníku z levého mantinelu.
34:30 Hra z obou stran výrazně přišla o kvalitu, u hostů zraněním Haši, u domácích to je stažením hráčů, kteří odpoledne nastoupí v Superlize.
33:39 Janeček nebezpečně vystřelil, Flek vyrazil nohou.
32:07 Brucháček se Skalníkem napadají otrokovickou rozehrávku, nejsou ale úspěšní, to až poslední Kramář.
31:05 Lavička i Ondrák střílejí do postavených bloků.
30:12 Domácí Skalník navyšuje skóre pro domácí.
30:11 GÓL Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #53 Jakub Skalník, asistoval #72 Rudolf Brucháček (7:2)
29:45 Timeout Bulldogs Brno
28:45 Malošík z křídla na Fleka.
28:00 Ondrák zpoza půlky nahazoval míček na teč, ale netečoval nikdo a míček skončil za Kubíčkem.
27:59 GÓL Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #72 Rudolf Brucháček (6:2)
27:35 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold bez asistence (5:2)
27:35 Otrokovice rozehrály volný úder jen ke Goldovi, který prchl obránci a z křídla nedal Kubíčkovi šanci střelou do víka.
26:33 Ani přesilovka netrvala dlouho, Haša na hraně vysoké posílá míček za Fleka.
26:32 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #34 Jakub Haša, asistoval #2 Michael Kořének (4:2)
26:17 Výhoda netrvala dlouho a Lorenc spočne za svůj delikt.
26:16 Vyloučen hráč #9 Ondřej Lorenc družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
26:13 Otrokovice hrají ve výhodě.
24:54 Začínají trochu nervičky, Zdražil zbytečně dojel Tomíka v rohu hřiště.
24:36 Sláma získal dlouhý míček a vystřelil, střelu vyrazil Kubíček.
23:55 Kubíček sbírá míček a klidní neuspořádanou hru.
22:27 Bořecký přerušil kombinaci hostů.
22:08 Haša je hodně aktivní, z otrokovických asi jediný.
20:13 Do úniku se okamžitě dostal Haša, ale Flek mu ukopl míček z čepele.
20:01 Buly pro otrokovické.
20:00 Střely v 1.třetině: BB: 10, OTR: 7.
19:25 Nyní úspěšný Ondrák proti Hašově střele.
19:00 Haša na pětníku obešel Ondráka, ale Flek rukou vyrazil jeho následnou střelu.
18:42 Černovický se dostal k opakované střele a ta už končí za Kubíčkem.
18:41 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #51 Oliver Gold (4:1)
18:36 Černovický z pravého křídla střílí.
18:02 Gold našel volného Němce na středu a střílí jen do bloku.
17:27 Kramář poslal nepřesnou nahrávku na Tomíka, ten byl u míčku, ale dřív a Jančík jej nakonec fauloval.
16:35 Míček ze skrumáře před Kubíčkem vypadl až k volnému Němci a ten jen v pohodě poslal do odkryté branky.
16:34 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Matyáš Němec, asistoval #22 Jan Černovický (3:1)
15:35 Lorenc střílí po zemi těsně vedle.
14:39 Kramář uklidňuje hru za svojí brankou.
13:47 Flek dlouhým výhozem našel Slámu, ale zpracování míčku bylo do rohu.
13:02 Haša našel na středu volného Kundratu, jenže ten nevystřelil ideálně.
12:16 Teď letělo několik střel směrem na Fleka, ale ani jednou nemusel zasahovat a ta poslední končí v síti za mantinelem.
11:59 Na hřišti se objevuje třetí brněnská lajna a drží míček.
10:15 Fajt krásnou nahrávkou poslal do úniku Lorence, na jeho kličku si Kubíček počíhal.
08:34 Fajt se sám rozběhl a vystřelil, ale jen po zemi k pozornému Kubíčkovi.
07:51 Gold dvakrát faulovaný v rohu hřiště, ale píská se až druhý faul.
07:14 Z letargie se nás pokusil vytrhnout Haša, ale jen do plastronu Fleka.
06:56 Po třech brankách tempo hry dost upadlo a sledujeme spíše osekávačku.
04:45 Srovnání stavu se moc nelíbilo Taiblovi a tak hned po buly posílá Buldoky zase do vedení.
04:44 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tibor Taibl, asistoval #84 Dominik Sláma (2:1)
04:32 Otrokovice rychle odpovídají, Haša střílí do horní části Flekovi branky.
04:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #34 Jakub Haša, asistoval #7 Jakub Zdražil (1:1)
04:07 Sláma získal míček u mantinelu, potáhl jej do středu a naznačil střelu, pak poslal chytrou nahrávku na Taibla a ten se kličkou nemýlil.
04:06 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
03:33 Hráč domácích č. 33 Mates Němec trefuje střelou z otočky tyčku Kubíčkovy brány.
02:45 Haša nyní v obrovské šanci, míček z brankové čáry vytáhl Ondrák.
02:15 Otrokovický Samohýl se pokusil ohrozil Fleka, ale jeho beckhend byl velmi nepřesný.
01:34 Domácí Pála s Lavičkou drží míček v útočném pásmu.
00:54 První střelu na Kubíčka poslal Gold.
00:13 První rozehrávka domácích končí za mantinelem.
00:01 Buly pro Buldoky.
00:00 Přejeme Vám pěkné nedělní dopoledne ze sportovní haly SportPoint. Na programu je 2.kolo skupiny F KB ligy juniorů mezi domácími Bulldogs Brno a hosty z Otrokovic.