• 60 59:21
    2
    Milan DUCAR

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PSN Tatran Střešovice 6:5
branky: 7. David Novák, 16. David Novák, 27. Tomáš Dvořák, 31. Kryštof Indruch, 44. Tomáš Dvořák, 46. Tomáš Dvořák - 2. Jan Kšír, 13. David Kolář, 21. Jan Kšír, 41. Matěj Havlas, 52. Vít Janda; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Bartoň 33 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:'Děkuji soupeři za utkání, které má pro nás hořkou příchuť. Myslím, že ještě chvíli bude trvat než si uvědomíme celý tým, jak moc nás stálo včerejší nepodařené utkání v Milevsku. Jsme schopni hrát proti těm lepším týmům v KB lize, ale nejsme schopni porazit poslední tým tabulky, proto nás čeká skupina B.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Menharta Jakuba:' Bohužel podobné utkání jako náš předchozí domácí zápas s Brnem. Dlouho se do utkání dostáváme a nedokážeme tvořit hru proti soupeři, který urputně brání. Děkuji soupeři za zápas.'
60:00 Střely celkem: 26-38
60:00 t Střely ve 3. třetině: 7-13
59:45 Vypjatý konec, kdy Vrtěl přes celé hřiště netrefil odkrytou branku hostí a poté Bartoň ještě dvakrát podržel domácí.
59:21 Vyloučen hráč #77 Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
59:02 Hosté stále v šesti.
58:45 Indruch sice pomotal hlavu dvěma hostům, ale do prázdné brány gól nedal.
58:36 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:03 Vrtěl doporučil párek s hořčicí i dalším dvěma protihráčům.
57:00 Na druhé straně slušná střela Indrucha, stejně tak ale slušný zákrok hostujícího brankáře.
56:13 Velká šance hostí, avšak ve výsledku nic z toho.
54:56 Dlouhá pasáž bez přerušení.
53:23 Brejk hostů si vzal na starost Vejmělka a postaral se o něj, ani střela z toho nebyla.
52:44 Dobrým zákrokem se blýskl Bartoň.
51:28 Nebezpečné zakončení z hokejky hostujícího strikera, bohužel pro hosty vysoko nad.
51:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Vít Janda bez asistence (6:5)
49:15 Střela Ducara, ale pouze do bloku.
48:24 Dva hráči Tatranu už znají cestu do bufetu, protože je Vrtěl poslal ukázkově na párek.
47:21 Domácí nezačali přesilovku zrovna přesvědčivě, ale postupně se do toho dostávají.
46:55 Vyloučen hráč #18 Bohumil Piskáček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
45:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #77 Milan Ducar (6:4)
45:03 Sice kuriózním způsobem, ale Dvořák T. kompletuje hattrick. Obhodil si brankáře, který ho složill, ale míček doskákal za jeho záda.
43:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
43:29 Z mantinelu na střed a pak do prázdné.
42:53 Zelený vystřelil velmi jedovatě mezi nohama bránícího hráče, brankář připraven.
41:44 Dalekonosná střela jednoho z hostí vysoko nad.
41:15 Zbořil zachránil míček z brankové čáry - to je hasič.
40:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas bez asistence (4:4)
40:00 Střely ve 2. třetině: 9-10
38:23 Gulls hrají nyní s velkou jistotou na míčku.
36:42 Plejer hostí si po nepovedeném odkopu míčkem trefil vlastní ruku - úsměvná situace.
35:29 Dvořák se po ukázkové rozehře domácích dostal do zakončení,v osudovou chvíli mu však míček sjel.
33:40 Brejk Tatranu kočí na konečcích prstů Bartoně.
32:35 Jak dlouhej, tak širokej - Zbořil vybojoval zdánlivě ztracený balónek v soupeřově rohu.
31:52 Nyní kolotoč v režii domácích.
30:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #68 Tomáš Dvořák (4:3)
30:16 Tak tentokrát to vyšlo, nádherná standartka sehraná do prázdné brány.
28:50 Indruch na půlce umyl obránce Tatranu a ten se musel cítit jako v koupelně.
27:36 Domácí jako kdyby se nadechli čerstvého vzduchu a je jich plné hřiště.
26:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
26:50 Z protiútoku domácí vyrovnávají, velmi pěkná akce.
26:31 Jedovatá střela z voleje, ale Bartoň ji měl.
25:28 Krtek šikovně ukradl míček hostím a ušetřil cenné vteřinky.
23:50 Vyloučen hráč #23 Jakub Hofštetr družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
23:34 Krtek zapomněl florbalku pod sebou a s obtížemi málem nepřelezl mantinel - úsměvná situace.
21:32 Sehraná standartka z rohu na Zeleného, bohužel mu míček sjel.
20:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (2:3)
20:20 Menší technické problémy z kraje třetiny, vyřešeny.
20:00 Střely v 1. třetině: 10-15
18:03 Rychle přehrané celé hřiště a zakončení do rohu nad (Gulliverský standart).
17:01 Domácí opět v hlubokém bloku na své půlce a bez míčku.
15:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #23 Jakub Hofštetr (2:2)
15:12 Hofštetr ustál důležitý souboj v rohu a poté našel na středu Krtka aka Nováka a ten se nemýlil.
13:09 Hosté opět nastěhovaní v obraném pásmu domácích.
12:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #60 David Kolář, asistoval #12 Sebastian Rod (1:2)
12:03 Hosté využili chybu v rozehrávce domácí obrany.
07:48 Hosté více na míčku, točí domácí v pásmu.
06:33 Ducar ze středu trefuje pouze brankáře hostí.
06:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
06:31 Ovšem teď trefuje Krtek z výběhu na bližší.
05:51 Krtek vyrobil krpu na středu a hostující útočník trefuje spojnici domácích.
04:24 Hezká zadovka na střed od Indrucha, bohužel nenašla adresáta.
03:42 Velká šance domácích, kdy Ducar přestřeluje branku.
02:10 Hraje se zatím nahoru-dolů.
01:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #7 Vít Janda (0:1)
01:32 Z dorážky se hosté dostávají do vedení.
00:01 Úvodní buly pro domácí.