6:10
    Milan DUCAR
    (Dvořák)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Technology Florbal MB 6:10
branky: 15. Jan Zbořil, 19. Jiří Suchomel, 21. Kryštof Indruch, 23. Lukáš Vrtěl, 58. Jiří Suchomel, 59. Milan Ducar - 3. Filip Kučera, 11. Zdeněk Vyhnánek, 27. Jakub Vajsejtl, 29. Sebastián Šlechta, 30. Jan Zoufalý, 32. Jan Zoufalý, 47. Daniel Martínek, 49. Daniel Goll, 55. Jakub Vajsejtl, 58. Vojtěch Hejduk; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Bartoň 26 - Marek Macík 24; po třetinách: 2:2, 2:4, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy: 'Utkání se zlomilo ve druhé třetině, kdy jsme nejprve nezvládli hru 4 na 4 a následně jsme měli smůlu i v oslabení. Po zbytek utkání kluci dřeli, snažili se plnit naše pokyny, ale kvalita v koncovce dnes a větší klid v rozehrávce byly na straně soupeře a ten již drama nepřipustil. Děkuji soupeři za férové utkání.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Martina Šáchy: 'Do 1. třetiny jsme vstoupili celkem koncentrovaně. Po dvou vstřelených gólech naše koncentrace upadla a nechali jsme soupeře dostat do vedení. Naštěstí jsme opět zapli a vývoj utkání otočili v náš prospěch. Děkuji soupeři za zápas.'
60:00 Střely ve 3. třetině: 17-18
59:19 Ještě dvě šance domácích, ale všechny pochytány.
58:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #68 Tomáš Dvořák (6:10)
58:20 Výborně přečtená rozehrávka hostů a následující situace 2 na 0 dopadla, jak by měla..
57:59 GÓL Technology Florbal MB! 5:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #23 Jakub Vajsejtl (5:10)
57:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #4 Jiří Suchomel, asistoval #71 David Novák (5:9)
57:11 Ze středu do kraje a střela 20 nad led na bližší a jak je to najednou jednoduchý.
56:06 Zbořil nádherně vybruslil z nelehké situace za vlastní brankou a poslal dooouhou dopředu.
54:52 GÓL Technology Florbal MB! 4:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vajsejtl, asistoval #57 Martin Sobotka (4:9)
53:30 Procházka nasadil ukázkové jesličky.
52:35 Gulls se snaží, ale mají vcelku smůlu, zato Boleslav je na koni a lepí jim to.
51:44 Hra opět v módu - nahoru, dolů.
50:29 Bartoň teď dvakrát neskutečně zachránil domácí.
48:21 GÓL Technology Florbal MB! 4:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #39 Jan Zoufalý (4:8)
48:11 'Kopec' za obranu na osamoceného Ducara ten pouze trefuje tzv. do pupku.
47:40 Gulls zavřeli hosty na jejich polovině. Ale pořád jen točí a točí, šance nic moc, zatím.
46:34 GÓL Technology Florbal MB! 4:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Daniel Martínek, asistoval #95 Filip Kučera (4:7)
46:34 Zato hosté trefují šťastně ze vzduchu.
45:42 Nebezpečná střela domácích a poté i dorážka ze vzduchu, ale zase nic z toho.
45:02 Bartoň vystihl trajektorii přihrávky před branku a otáčí hru.
43:19 Nádherně prokombinované od Gulls až do brány, ale to zakončení chybí.
42:07 Dvořák V. teď zaskočil za brankáře domácích a poslal míček do bezpečí.
40:47 Poznámka z publika od fanouška Gulls: 'rozehrávací den to dneska úplně není'.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7-8
38:35 Brejk Boleslavi hasí, jako ošlehaný hasič Vrtěl.
37:16 Dalekonosná střela z čepele Zbořila končí někde před bránou na cizích kotníčcích.
36:13 Vejmělka vyběhl z obrany a vystřeli, bohužel pro domácí pouze do bloku.
34:05 Pak opět Dvořák T. trefuje od mantinelu dobře, ale zase nic.
34:02 Dvořák T. teď sám před odkrytou brankou, ale nějakým zázračným způsobem vyráží gólman do tyče a ven.
33:21 Boleslavští mají nyní více ze hry.
31:54 GÓL Technology Florbal MB! 4:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #95 Filip Kučera (4:6)
31:16 Bartoň zbytečně vyhazoval ven a hosté z toho měli brejk, ale útočník Boleslavi přestřelil.
29:52 Dvořák V. si dobře vyjel z obrany a hledal spoluhráče na zadní tyčce, ale na poslední chvíli zblokoval jeho nahrávku obránce Boleslavi.
29:37 GÓL Technology Florbal MB! 4:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #75 Sebastián Šlechta (4:5)
28:45 Domácí teď podržel brankář a uhasil velešanci hostí.
28:23 GÓL Technology Florbal MB! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:4)
27:47 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
27:47 Závora, jako na hranicích za komára.
27:23 Hra 4 na 4 trošku rozhodila tempo hry a to se pomalu vrací do normálu.
26:05 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vajsejtl, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (4:3)
24:24 Vyloučen hráč #7 Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
24:24 Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
24:24 Kluci se nám tu nepohodli, co se dá dělat no.
22:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl, asistoval #77 Milan Ducar (4:2)
22:31 Vrtěl posílá žíni od půlky na bližší - hezká.
20:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #68 Tomáš Dvořák (3:2)
20:20 Dvořák narýsoval přihrávku přesnou, jako Kevin De Bruyne v analogii k Manchesteru City na Indrucha a ten s přehledem do prázdné.
20:01 Úvodní buly pro kluky z klubu, který je česká florbalová verze Manchester City FC.
20:00 Střely v 1. třetině: 6-10
18:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
18:28 Dobré střídání 'Krtkovi lajny' už několikáté v pořadí vyústilo v gól, kdy Krtek vystřeli a odražený balónek zpoza branky uklidil Suchomel a aktuálně vyčaroval remízový ruměnec i na tvářích domácích.
17:42 Velmi nebezpečná střela boleslavských končí v rohu nad.
16:48 Krtek dostal nahrávku skoro do prázdné, ale moc před sebe a trefuje jen nohu brankáře Boleslavi.
15:28 Aktuálně pasáž známého hrylu sty: 'nahoru dolů'.
14:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #4 Jiří Suchomel (1:2)
14:13 Vamos, je to tady domácí dlouhán a milovník žen Zbořil si udělal výlet z obrany a ze středu nekompromisně zakončil.
13:39 Suchomel měl velmi jedovatou střelu od mantinelu, za záda brankáře hostů však nepropadla.
11:41 Novák aka Krtek sám na středu, míček mu ale sjel z čepele.
10:52 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #7 Jakub Kárník (0:2)
10:52 Z výběhu na bližší tyč.
10:02 Překládačka na modré by Lukin Vrtěl, ale pak bohužel nepřesná náhra brejk a vynikající zákrok Bartoně.
09:09 Teď se střílí, jako u Verdunu na branku domácích, nejdříve břevno, poté dvakrát těsně vedle..
08:13 Pohledná kombinace domácích skončila na betonech hostujícího gólmana.
06:19 Z mezikruží střílel Ducar avšak do bloku.
05:21 Standartka Gulliverů z rohu tropila před okamžikem neplechu hostujícímu brankáři.
04:41 Nyní jsou na míčku Gulls a kombinují na polovině soupeře.
03:53 Bartoň vytáhl další zákrok z kategorie 'výborných'.
03:31 Hosté zatím tlačí domácí.
02:10 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:1)
02:10 Díky doražené střele se dostávají hosté do vedení.
01:02 Bartoň 1v1 nádherně vyčapal útočníka Boleslavi.
00:34 Začalo se ve vysokém tempu.
00:00 S přáním hezkého nedělního odpoledne vás vítáme u 8. kola juniorské KB ligy ve kterém změří své síly domácí Sokol Brno I EMKOCase Gullivers s vyzyvateli z Technology Florbal MB.