• 60 59:59
    5
    Filip TRKOVSKÝ

FBC Došwich Milevsko - FBC Štíři Č. Budějovice 6:4
branky: 6. Václav Strouhal, 18. David Staněk, 25. Adam Černý, 25. Petr Dolejš, 30. Václav Strouhal, 39. Lukáš Trojáček - 1. Martin Novák, 3. Tomáš Biskup, 29. Daniel Drobiš, 35. Tomáš Biskup; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3 + Jan Morávek 5 + Filip Trkovský 5; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 33 - Vojtěch Graman 29; po třetinách: 2:2, 4:2, 0:0
59:59 Vyloučen hráč #90 Filip Trkovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minuty za hrubost
59:59 Komentář trenéra doomácích Jaromíra Hrůzy:Ospalý začátek zápasu, kdy jsme rychle prohrávaly. Po probuzení jsme korigovaly skóre. A od té doby byli aktivnějším týmem. Převládá radost nad prvním bodovým ziskem. Děkuji soupeřům za utkání přeji hezkou podívanou při utkání superligy.
59:59 Komentář trenéra hostů Jana Králíka:Dnes jsme nepřijeli na utkání. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
59:59 Střely jsou v poměry 11:13
59:16 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:00 Začala poslední minuta 3. třetiny.
56:29 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
54:48 Vyloučen hráč #48 Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Hosté přesilovku nevyužili a následně jdou sami do oslabení.
53:35 Hosté zatím nemají recept na obranu domácích a v neposlední řadě na golmana Dvořáka.
51:58 Domácí pálí z každé pozice.
51:22 Hra na straně domácích.
48:35 Hosté orazítkovali pouze tyč Dvořákovi branky
47:28 z 5ti minutového trestu milevští nic nevytěžili.
44:17 Domácí kombinují bez nebezpečného zakončení.
43:00 Vyloučen hráč #35 Jan Morávek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minuty za sekání
41:57 Střela hostů končí na tyči.
39:59 Střely na branku v poměru 11:10
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:02 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (6:4)
38:02 Hosté dostávají gól do šatny. Stav 6:4.
37:46 Kapitán hostů dostal ránu na solar.
34:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #85 Tomáš Biskup bez asistence (5:4)
33:36 Po chybě domácích snižuje na rozdíl jedné branky Biskup.
30:39 Po snížení v přesilovce vrací dvou brankový náskok domácím Stouhal.
29:05 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (5:3)
28:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:3)
27:22 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
24:57 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš bez asistence (4:2)
24:55 Na gól z přesilovky navázal po chybě hostí Petr Dolejš krásnou střelou o tyč zvyšuje na 4:2.
24:29 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (3:2)
23:53 Domácí v přesilovce drží míček na hokejkách.
23:19 Vyloučen hráč #58 Martin Novák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
21:56 Utkání se přelévá ze strany na stranu. Střely zatím končí na obou brankařích.
19:59 Střely jsou po první třetině v poměru 13:14.
17:23 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #33 David Staněk, asistoval #8 Jan Volf (2:2)
16:13 Hra se začíná vyrovnávat a vidíme pohledné akce na obou stranách.
12:00 Hosté svoji přesilovku také nezužitkovali.
10:01 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
08:16 Domácí bohužel přesilovou hru nevyužili.
05:54 Vyloučen hráč #44 Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
05:37 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #12 Martin Sedlák (1:2)
05:37 Po Sedlákově střele doráží odražení míček Strouhal.
04:08 Dvořák docela čape.
02:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #85 Tomáš Biskup, asistoval #88 Lukáš Tinavský (0:2)
02:44 Po špatné zadovce ve středu hřiště trestá chybu domácích hostující Biskup.
01:12 Domácí obránce poslal útočníka hostů na mantinel. Po úpravě bariér se pokračuje ve svižné hře.
00:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Martin Novák, asistoval #18 Lukáš Vácha (0:1)
00:30 Hosté se po střele ze středu hřiště dostávají do rychlého vedení0:1.
00:00 Zdravíme ze sportovní haly v Milevsku. Kde se uskuteční 8. kolo KB ligy Juniorů. Mezi domácím FBC Došwich a budějickými Šťíry Utkání začíná ve 12:30.