• 59 58:39
    23:3
    (Navrátil)

PSN Tatran Střešovice - FBC Došwich Milevsko 23:3
branky: 2. Dominik Horák, 3. David Kolář, 4. Jan Faitenhanzl, 4. Pavel Šimeček, 7. Zbyšek Piták, 11. Petr Husťák, 12. Matěj Havlas, 16. David Chochlovský, 17. Vít Janda, 19. Vít Janda, 19. Petr Husťák, 25. Matěj Havlas, 28. Petr Husťák, 34. Matěj Havlas, 34. David Kolář, 37. Vít Janda, 38. Tomáš Navrátil, 39. David Chochlovský, 42. Tomáš Navrátil, 44. Zbyšek Piták, 45. Tomáš Navrátil, 55. Jan Faitenhanzl, 59. Zbyšek Piták - 18. Václav Strouhal, 27. Petr Henzl, 37. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 19 - Miloš Kahoun 22, Vlastimil Dvořák 12; po třetinách: 11:1, 7:2, 5:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Menharta: Zápas ve kterém jsme dominovali a soupeři toho moc nedovolili. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Hrůzy: Víme, že soupeř je individuálně i herně někde úplně jinde a dnes to pro něj byl trénink s pěknou střelnicí. Díky soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely na branku - Tatran 16, Milevsko 6.
58:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 23:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (23:3)
57:41 Fišer minul branku.
56:33 Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil #3 Václav Strouhal.
54:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 22:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Jan Faitenhanzl, asistoval #10 Zbyšek Piták (22:3)
54:25 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
54:25 Vyloučení za vyloučením..
54:22 Rod hasí Havlasovi áčko.
53:50 Havlas má přehled o celé hře.
53:24 Timeout PSN Tatran Střešovice
53:00 Že by si šel Chochlovský pro hattrick?
52:49 Stráňka sám před brankou, ale trefuje úplně mimo.
52:26 Piták hodil dost dobrou držkovou, ale stává a bude dobrej.
51:56 Husťákovi střela nesedla.
51:34 Chvilkami to tady vypadá, jako kdyby Tatran nebyl vůbec v oslabení.
50:41 Vyloučen hráč #50 Matěj Moravec družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
50:41 Ajajaj, Moravec..
50:30 Kříž byl pod tlakem jako 1 na 0, ale s přehledem chytá.
49:46 Střela Tatarnu těsně vedle.
49:38 Havlas tentokrát trochu nepřesněji nahrál, ale hlavu vzhůru!
49:00 Hra neustále na straně hostí.
48:30 Dvořák docela čape.
48:22 Horák si řval o kros, ale měl by procvičovat hlasivky.
47:59 Plocha neustál souboj.
47:13 Dvořák zasahuje a připisuje si zákrok.
46:00 Na Havlase je faul za faulem. Už asi chlapcům z Milevska došlo, že je to kluk s kouzelnýma rukama.
44:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 21:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #66 Pavel Šimeček (21:3)
44:24 Navrátil prověřuje Dvořáka a končí to gólem.
43:56 Milevsko zkouší náhozy, ale zatím bez gólu.
43:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 20:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták z trestného střílení (20:3)
43:35 Zbyšek Piták nás nezklamal.
43:35 Máme tu nájezd.
42:14 Tůma se snažil nasadit gajdy, ale marně.
41:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 19:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (19:3)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Vlastimil Dvořák družstva FBC Došwich Milevsko
40:00 Střely na branku - Tatran 19, Milevsko 6.
39:46 Husťákovi sjel míček a tak hasí gólovku.
39:30 Kříž dneska ukazuje, co je v jeho silách.
39:00 Střela Jandy z týmu hostí končí jen v boční síťce.
38:46 Standartka z rohu hostí.
38:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 18:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #52 David Chochlovský bez asistence (18:3)
38:26 Chochlovksý se nemýlí a zapisuje si branku.
37:55 Hra na straně domácích.
37:20 Kahoun má další zákrok k dobru.
37:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 17:3
37:00 Tak na tohle jsme čekali celou dobu. Navrátil se konečně trefuje a přesně.
36:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 16:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Vít Janda, asistoval #12 Sebastian Rod (16:3)
36:41 Neskutečná kombinace, která končí fíkem.
36:05 GÓL FBC Došwich Milevsko! 15:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #33 David Staněk (15:3)
36:05 Gól padl z volného úderu z půlky půlky.
35:22 Staněk střílí, ale Kříž chytá.
34:53 Volf padá a popravdě ani nevím proč..
33:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 15:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #60 David Kolář, asistoval #50 Matěj Moravec (15:2)
33:08 Kolář docvrnáká gól do prázdné jako na kuličkiádě.
33:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 14:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #7 Vít Janda (14:2)
33:03 Havlas a jeho nadpřirozené schopnosti!
32:57 Havlas dává nejpřesnější nahrávku, co umí, ale Janda spaluje.
32:38 Kros od Pitáka, ale nikdo tam nebyl.
32:14 Vyloučen hráč #18 Petr Henzl družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
31:35 Havlas zachycuje nahrávku ze standartky z rohu.
31:03 Náhra na střed, ale Moravec spaluje.
30:39 Husťák si snad před zápasem něco vzal. Lítá po hřišti jako střelený.
30:04 Pitákova střela letěla až k tabuli s časomírou.
29:52 Hra je teď více v klidu.
29:00 Kříž neskutečně vyčapal a tak si připisuje další zákrok na své konto.
28:53 Kahoun se plazil po míčku jak had a tentokrát byl úspěšný.
28:10 Hra se tuhle třetinu přelévá ze strany na stranu.
27:44 Volný úder ze středu hřiště pro tým hostí končí pouze vedle branky týmu domácích.
27:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 13:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #10 Zbyšek Piták (13:2)
27:05 Husťák, Piták. Piták, Husťák.. tahle dvojice dneska válí.
26:41 GÓL FBC Došwich Milevsko! 12:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #18 Petr Henzl, asistoval #3 Václav Strouhal (12:2)
26:41 Janda pokoupal Jandu, ale Janda z Milevska byl úspěšnější.
26:09 Menší faul na Jandu z týmu hostí.
25:40 Volný úder pro Tatran, který končí v bloku hostí.
24:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #12 Sebastian Rod (12:1)
24:39 Havlas dnes opět předvádí, na co má talent.
24:21 Jandova střela končí pouze v břiše Kahouna.
23:50 Rod zachycuje nahrávku po mantinelu a tak je Tatran opět na balónku.
23:20 Staněk střílí, jenže v bráně je Kříž.
22:50 Stráňka vyhazuje míček, jak horkou bramboru.
22:10 Tatran neustále na balónku. Změní se to?
21:40 Navrátilova střela po zemi nedělá Kahounovi žádný problém.
21:00 Plocha zakročuje do náhry a získává tak míček pro svůj tým.
20:30 Staněk sbírá míček ze středu jak jablka ze stromu.
20:00 Střely na branku - Tatran 22, Milevsko 10.
18:44 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:1
18:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Vít Janda, asistoval #37 Matěj Havlas (10:1)
17:58 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal bez asistence (9:1)
16:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:0
15:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #52 David Chochlovský, asistoval #60 David Kolář (8:0)
11:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:0
10:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:0
06:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #6 Petr Husťák (5:0)
06:58 Piták a jeho bomba končí v síťce za zády Kahouna.
04:46 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
04:46 Jsme na kolotoči zadarmo nejspíš.
03:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Pavel Šimeček, asistoval #6 Petr Husťák (4:0)
03:24 Šimeček dostává krásnou náhru a nemýlí se.
03:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Jan Faitenhanzl, asistoval #40 Jan Kšír (3:0)
03:15 Faitenhanzl zakončuje přesněji, než čekal.
03:00 Staněk zachraňuje hru 3 na 1.
02:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
02:43 Kolář se nemýlí a trefuje se velmi přesně.
01:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #80 Dominik Horák, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:0)
00:01 Buly pro tým domácích.
00:00 Dobré odpoledne. Vítám Vás u dnešního zápasu z KB ligy juniorů, kde se setkají týmy PSN Tatran Střešovice a FBC Došwich Milevsko.