(Süsmilich)
  • 60 59:28
    2

FBC Došwich Milevsko - VŠO FLORBAL CHODOV 4:10
branky: 15. David Staněk, 42. Václav Strouhal, 58. Lukáš Trojáček, 60. Petr Henzl - 25. Jan Procházka, 25. Jakub Dufek, 28. Petr Majer, 28. Jiří Lebeda, 29. Ondřej Novotný, 29. Jiří Koklar, 30. Jakub Adam, 42. Matěj Duda, 53. Jakub Adam, 54. Jan Procházka; rozhodčí: Patrik Trejbal - Ondřej Jícha; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 22, Vlastimil Dvořák 28 - Martin Petr 16; po třetinách: 1:0, 0:7, 3:3
59:52 Komentář domácího trenéra: Nevyšel nám začátek druhé třetiny kdy jsme během 10 minut obdrželi 7 branek. Poté si soupeř výhru již pohlídal. Děkujeme soupeři za zápas přejeme šťastnou cestu.
59:50 Komentář trenéra hostů: 'Dnes opět utrápený výkon. Na výhru nám stačilo hrát 10 minut což je málo. Děkujeme divákům za atmosféru a soupeřům za zápas.'
59:47 Střely v poslední třetině končí poměrem 7:20.
59:46 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #18 Petr Henzl, asistoval #10 Kryštof Süsmilich (4:10)
59:46 Po vyloučení Novotného snižuje milevský Henzl na 4:10.
59:28 Vyloučen hráč #66 Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:59 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #11 Jakub Štván (3:10)
57:56 Po samostatném úniku snižuje Trojáček na 3:10.
53:18 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #30 Kryštof Valenta (2:10)
53:18 Po Valentově přihrávce zvyšuje chodovský Procházka již na 2:10
52:42 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Jakub Adam, asistoval #10 Jakub Seger (2:9)
52:42 Střelu chodovského Adama si do vlastní branky srazil domácí obránce.Stav utkání je 2:9.
50:32 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
50:32 Za sekání odchází na trestnou lavici domácí Stráňka.
48:26 Po pádu hostujícího hráče měl odsedět 2 minuty Domácí Strouhal. Soupeř ukázal že má sportovního ducha a přiznal rozhodčím že zakopl o svou nohu.
44:52 Chodovští zasypávájí domací branku jednou střelou za druhou .Domácí Dvořák úspěšně odolává.
41:42 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (2:8)
41:42 Vzápětí posílá opět do 6ti brankového náskoku chodovský Duda. Stav utkání 2:8.
41:16 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (2:7)
41:16 Domácí Strouhal snižuje v oslabení na 2:7.
39:59 Vyloučen hráč #18 Petr Henzl družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování florbalky
39:59 Počet střel ve druhé části je v poměru 9:26.
39:58 Vyloučen domácí Henzl za blokování hole.
39:00 Začala poslední minuta 2. třetiny.
35:05 Po uvolnění a střele domací Susmelich pouze orazítkoval tyč.
32:45 Timeout FBC Došwich Milevsko
30:26 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
30:26 Vyloučen hráč Chodova Radim Slunečko za sekání
29:04 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Jakub Adam, asistoval #48 Ivan Pergler (1:7)
29:04 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Vlastimil Dvořák družstva FBC Došwich Milevsko
29:02 Následuje střídání brankařů. Do domácí brakny si stoupne Vlastimil Dvořák.
29:01 Domácí tým následně střídá brankáře a do brakny se postaví Vlastimil Dvořák.
29:01 Následují opět dva slepené góly a chodov odskakuje již na 1:7
28:45 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #87 Vojtěch Bečka (1:6)
28:09 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Ondřej Novotný, asistoval #30 Kryštof Valenta (1:5)
28:01 Následují 2 slepené góly v rozmezí několika vteřin stav utkání je 1:5.
27:51 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #48 Ivan Pergler (1:4)
27:31 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #10 Jakub Seger (1:3)
27:31 Po rychlém protiútoku zvyšuje Majer na 1:3.
24:50 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:50 Po zákroku v rohu hřiště je vyloučen domácí Stráňka za nedovolené bránění.
24:34 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #66 Ondřej Novotný (1:2)
24:34 Po půl minutě od vyrovnávajícho gólu zvyšuje Jakub Dufek.
24:00 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Jan Procházka bez asistence (1:1)
24:00 Po chybě domácích a po samostatném úniku vyrovnává Procházka Jan.
21:02 Chodov začal od začátku velmi aktivně.
19:59 Střely na branku je v poměru 4:23
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
17:54 Chodov ve snaze vyrovnat končí na milevském brankáři Kahounovi.
14:18 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:0
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #33 David Staněk, asistoval #8 Jan Volf (1:0)
14:18 Po přihrávce Volfa na střed hřiště otevírá skóre utkání milevský David Staňek.
12:11 Milevsko důsledně brání a z chyb soupeře si vytváří řadu šancí.
08:38 Hra nabírá na rychlosti a vidíme pohledné akce na obou stranách. Gólmani jsou zatím 100%.
04:37 Po chybě ve středu hřiště se do gólové šance dostalo i mužstvo Milevska. Bohužel hostující brankář byl připraven.
03:49 Střelu do odkryté brány domácích zastavil pohodovým zákrokem brankář Kahoun.
02:03 Vyloučen hráč #18 Petr Henzl družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
02:03 Následuje přesilovka hostujícího týmu z Chodova.
01:36 Střela chodova z čepele Hájka orazítkovala pouze horní tyč domácí branky.
01:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, bez vyložených šancí.
00:01 Utkání bylo právě zahájeno.
00:00 Dobré odpoledne z Milevska. Vítáme vás u dalšího utkání KB Ligy juniorů.