• 56 55:22
    13:4
    (Valenta)

VŠO FLORBAL CHODOV - FBC Štíři Č. Budějovice 13:4
branky: 2. Ondřej Novotný, 10. Jakub Adam, 33. Sebastian Maxa, 35. Radim Slunečko, 37. Jiří Lebeda, 42. Jakub Dufek, 43. Jiří Koklar, 47. Martin Brhlík, 48. Radim Slunečko, 50. Petr Majer, 51. Radim Slunečko, 55. Jiří Lebeda, 56. Ondřej Novotný - 17. Daniel Drobiš, 28. Martin Novák, 35. Patrik Holý, 38. Tomáš Biskup; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Karel Pergler 22 - Vojtěch Graman 38; po třetinách: 2:1, 3:3, 8:0
59:59 Komentář trenéra hostí - Zelinka Tomáš: 'Škoda poslední třetiny. Došli nám i fyzické síly, troufám si tvrdit, že 2 třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Pak se projevila soupeřova kvalita. Gratulace soupeři.'
59:59 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: 'První dvě třetiny se mi nechci snad ani komentovat. To co jsme tu předváděli se ani moc komentovat nedá. Přeji si aby naši hráči uměli sami sobě dát impuls a neřídili se vnějšími okolnostmi a hráli sami pro sebe! Pak budeme ještě lepší, než-li v dnešní třetí třetině! Soupeři děkuji a přeji bezproblémovou cestu domů.'
59:59 střely ve 3. třetině 23:14, celkem 51:26
55:22 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 13:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Ondřej Novotný, asistoval #30 Kryštof Valenta (13:4)
54:42 Slunečkův průnik přes celé hřiště a citovka před prázdnou bránu na Lebediče
54:41 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 12:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #26 Radim Slunečko (12:4)
52:30 Štíři ale nadále sympaticky bojují, výpad Budějovických však končí v rukách Perglera
50:53 svůj dnešní třetí gól po třetí přihrávce Koláře dává Slunečko
50:52 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 11:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #65 Matěj Kolář (11:4)
49:15 jubilejní desátý (pečící) gól dává po přihrávce Brhlíka Maják
49:14 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 10:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #38 Martin Brhlík (10:4)
47:43 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 9:4
46:39 střelu Brhlíka od levého mantinelu Graman neměl šanci vidět
46:38 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 8:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #84 Petr Majer (8:4)
42:26 'hlasitá' přestávka v kabině domácích přináší ovoce
42:25 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #42 Patrik Chládek (7:4)
41:20 úvodní nápor domácích přináší gól Dufka po přihrávce Procházky
41:19 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #98 Jan Procházka (6:4)
40:00 střely ve 2. třetině 14:5
37:42 ke konci 2. třetiny se s góly roztrhl pytel - po odskočení Chodova střelou Lebedy, vrací hosty na kontakt Biskup
37:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #85 Tomáš Biskup, asistoval #18 Lukáš Vácha (5:4)
36:51 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #7 Martin Fenik (5:3)
34:35 po využité chodovské přesilovce, ojedinělý výpad Štírů končí za Perglerem, vzápětí odpověď domácích
34:34 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:3
34:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Patrik Holý, asistoval #44 Michal Tibitancl (3:3)
32:38 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #26 Radim Slunečko (3:2)
31:16 Procházkova dělovka pouze do břevna, vzápětí ho napodobuje Maxa
30:47 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
29:00 nevyužité šance nyní Chodov musí mrzet, stav je i přes značnou převahu domácích vyrovnaný
27:29 i svou druhou přesilovku hosté využívají, tentokrát si skórující hráči role prohodili
27:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Martin Novák, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:2)
26:30 Vyloučen hráč #65 Matěj Kolář družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
16:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #58 Martin Novák (2:1)
15:55 Vyloučen hráč #13 Jiří Lebeda družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
14:40 ojedinělý výpad Štírů s přehledem likviduje Kulík
12:58 budějovičtí se nemohou dostat za polovinu, zatím se však stačí stavět proti střelám domácích
11:00 Chodov i nadále při chuti, střely však zatím míří vedle branky Štírů
09:02 po přihrávce Lebedy z otočky vymetl pavučinky kapitán Adam
09:01 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Jakub Adam, asistoval #13 Jiří Lebeda (2:0)
07:00 budějovický výpad s pomocí Novotného likviduje Pergler
04:45 Chodov zatím kontroluje hru, Graman sbírá zákroky
01:15 střela z poloviny hřiště končí v budějovické brance
01:14 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Ondřej Novotný, asistoval #84 Petr Majer (1:0)
00:01 úvodní buly pro domácí
00:00 Dobrý den, vítám vás u zápasu 4.kola KB ligy juniorů, přeji příjemný zážitek u vašich mobilních zařízení