59
  • 59 58:16
    Boleslav

Technology Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:5
branky: 3. Marek Korych, 30. Marek Korych, 50. Marek Korych - 19. Lukáš Vrtěl, 25. Tomáš Dvořák, 33. Milan Ducar, 34. Jakub Kárník, 58. Jakub Dvořák; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 18 - Michal Bartoň 29; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: ,,Bohužel byl dnes soupeř v klíčových okamžicích zápasu chytřejší a především efektivnější. My se musíme poučit z našich chyb. Do příštího utkání budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Romana Jandy: ,, Vyrovnané utkání, kde si soupeř dokázal častěji vytvořit trvalejší tlak do brány, avšak nám tentokrát vyšla hra na trpělivost a jen jsme čekali až nám soupeř otevře okénko. Naštěstí se florbal hraje na góly a ne na první dojem, za ten by si domácí zasloužili dnes vyhrát více než my. Děkuji soupeři a všem jeho slušně fandícím divákům co nemají potřebu pokřikovat po hráčích soupeř.'
60:00 Střely po 3. třetině: Mladá Boleslav - 10, Brno - 10.
58:16 Timeout Technology Florbal MB
57:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Jakub Dvořák bez asistence (3:5)
56:17 Hejduk v obrovské šanci netrefuje branku.
54:51 Vyloučen hráč #7 Jakub Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
54:51 Další trest si připisují hosté po tvrdém zákroku na Korycha.
54:38 Momentálně je hra jako na houpačce.
52:13 Boleslav po třetím gólu jakoby ožila a drží se víceméně před brankou hostí.
49:43 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #7 Jakub Kárník (3:4)
49:43 Korych kompletuje hattrick a Boleslav díky němu přeci jenom přesilovku využívá.
48:45 Polovina trestu hostí je pryč a Boleslav stále neúspěšná.
47:44 Vyloučen hráč #92 Filip Konstant družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
46:56 Domácí teď v početní výhodě.
45:55 Brno se stále drží v útočném pásmu.
44:55 Účinný blok Zoufalého zachraňuje tým před ohrožením branky.
44:00 Hosté rozehrávají z půlky bez ohrožení branky.
41:34 Domácí teď promarnili další šanci a tak i nadále hosté vedou o dvě branky.
40:00 Střely po 2. třetině: Mladá Boleslav - 8, Brno - 7.
39:55 Kolize před bránou, kdy brankář hostí držel Hejduka za nohu.
38:12 Boleslavi se nedaří prolomit obranu hostujících.
36:46 Martínek rozjíždí útočnou akci, bohužel Zoufalý míček ztrácí a tak jsou hosté opět na míčku.
33:59 Brno i nadále ohrožuje branku domácích.
33:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #7 Jakub Kárník (2:4)
32:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (2:3)
32:18 Hosté využívají přesilovku a jdou opět do vedení.
30:55 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
30:55 A máme tu první vyloučení zápasu, na 2 minuty si půjde sednout domácí hráč Zdeněk Vyhnánek.
29:11 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #12 Daniel Goll (2:2)
29:11 Konečně se Boleslav dočkala a srovnává zápas.
27:13 Další šance domácích, která opět končí neúspěchem.
26:00 Kučera obehrál soupeře a dostává se před bránu. Zakončuje však neúspěšně.
25:15 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
24:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #25 Kryštof Indruch (1:2)
24:02 Hosté jdou do vedení.
22:45 Domácí jsou sice stále v útočném pásmu ale ne a ne se prosadit.
20:45 Druhá třetina začala zostra a domácí promarnili šanci dostat se znovu do vedení.
20:00 Střely po první třetině: Mladá Boleslav - 14, Brno - 6
18:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl bez asistence (1:1)
18:51 Rychlý protiútok hostů zajistil srovnání zápasu.
17:52 Kárník krásně vystřelil na branku, míček však míří mimo.
16:34 Po rychlé gólové akci domácích se nedaří ani jednomu týmu prosadit a proto je skóre nadále 1:0.
13:28 Tomšík teď výborně zakročil a boleslavské konto zůstává stále čisté.
11:59 Domácí se teď drží v útočném pásmu.
11:20 Díky nepřesné nahrávce mezi hostujícími hráči, může Boleslav rozjet protiútok.
10:13 Domácí zatím dobře brání ale Brno se dostává do šance častěji a častěji.
07:47 Boleslav měla další golovou šanci. Branku Vyhnánek ale jen přestřelil.
05:30 Boleslavi se daří držet na míčku a zatím soupeři nedovolují žádné větší akce.
03:56 Hosté první větší šanci naštěstí trefují jen boční síťku.
02:18 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu KB ligy juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal Mladá Boleslav a Bullivers Brno.