9:5
    Václav STROUHAL
    (Černý)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Došwich Milevsko 9:5
branky: 5. Daniel Drobiš, 12. Daniel Drobiš, 14. Dominik Konopa, 22. Daniel Drobiš, 27. Filip Trkovský, 34. Martin Vinkler, 36. Lukáš Fořt, 48. Martin Vinkler, 51. Daniel Drobiš - 3. Petr Henzl, 7. Petr Henzl, 36. Petr Henzl, 56. Adam Černý, 56. Václav Strouhal; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Vojtěch Graman 14 - Vlastimil Dvořák 39; po třetinách: 3:2, 4:1, 2:2
59:59 Hodnocení trenéra hostů Jaromíra Hrůzy: Přílišná vyloučení nás v okleštěné stálo mnoho sil, díky čemuž soupeř dominoval. Děkuji soupeři za utkání
59:59 Hodnocení trenéra domácích Lukáše Malého: Výkon obou týmů neodpovídal tomu, že hrají nejvyšší juniorskou soutěž. Naštěstí jsme od 10. minuty začali soupeře přehrávat. Neproměnili jsme díky dobrému brankáři soupeře spoustu šancí a na konci duelu polevili v koncentraci, což soupeř využil ke zkorigování stavu.
59:59 Střely na branku: 13:7
55:53 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (9:5)
55:43 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #33 David Staněk (9:4)
55:02 Štíři si v pohodě drží svůj šestibrankový náskok a hrají spíše pasivně
52:41 Po dlouhém výhozu dopředu se milevští útočníci snažili překonat Gramana. Ten je ovšem s přehledem vychytal
50:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #68 Tomáš Hanák (9:3)
50:17 Černý v oslabení uniknul sám na štírského golmana, avšak neproměnil
49:37 Vyloučen hráč #8 Jan Volf družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
49:00 Timeout FBC Došwich Milevsko
47:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #76 Martin Vinkler, asistoval #68 Tomáš Hanák (8:3)
46:10 Patrik Holý dostal přihrávku přímo před Dvořákovu bránu, ovšem skákající míček trefit nedokázal
44:36 Henzl se sám dostal až před štírského gólmana, kterého ovšem nepřekonal
43:27 Sledujeme celkem nezáživnou pasáž zápasu
39:59 Střely na branku: 15:4
37:20 Po skvělé přihrávce Fořta trefil Trkovský pouze břevno a míček končí za mantinely
35:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #95 Lukáš Fořt, asistoval #90 Filip Trkovský (7:3)
35:14 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #18 Petr Henzl, asistoval #8 Jan Volf (6:3)
34:00 Staněk se přes půlku hřiště dostal skoro až před Gramana, avšak bránu o 3 metry minul
33:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #76 Martin Vinkler, asistoval #40 Daniel Drobiš (6:2)
31:55 Při této přesilové hře mají na svých hokejkách míček více Štíři než Milevsko
30:21 Vyloučen hráč #76 Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
26:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #90 Filip Trkovský bez asistence (5:2)
25:56 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:17 Hanák si z rohu vyjel až před bránu, ale pro Dvořáka to nebyla těžká střela a v klidu ji vychytal
24:20 Hra se přelévá z jedné půlky na druhou
22:50 Vinklerova zblokovaná střela jen proskákala kolem branky
21:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
19:59 Střely na bránu: 20:8
19:38 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:05 Brožkova tvrdá střela byla jen tak tak zblokována, aby neskončila za zády Dvořáka
13:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Dominik Konopa, asistoval #75 Tomáš Brožek (3:2)
11:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
11:58 Drobiš využil standartní situaci a opět vyrovnává stav zápasu
08:55 Hra se drží na milevské polovině a štíři vyvíjejí na hosty tlak
06:43 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #18 Petr Henzl, asistoval #17 Matěj Stráňka (1:2)
04:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #76 Martin Vinkler (1:1)
04:05 Drobiš se už druhým pokusem trefil ze střední vzdálenosti do milevské brány a srovnává stav
03:46 Daniel Drobiš trefil pouze tyčku milevské brány
02:37 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #18 Petr Henzl bez asistence (0:1)
00:30 Tibitanclova střela zblokována prvním protihráčem