• 55 54:23
    12:6
    (Kohút)

VŠO FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 12:6
branky: 4. Petr Majer, 9. Martin Fenik, 10. Martin Fenik, 15. Petr Majer, 15. Kryštof Valenta, 19. Radim Slunečko, 23. Martin Fenik, 34. Radim Slunečko, 36. Patrik Chládek, 45. Michal Strnad, 50. Petr Majer, 53. Petr Majer - 1. Sebastián Šlechta, 4. Filip Kučera, 6. Zdeněk Vyhnánek, 29. Filip Kučera, 48. Marek Korych, 55. Filip Kučera; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Karel Pergler 24 - Ondřej Tomšík 5, Marek Macík 30; po třetinách: 6:3, 3:1, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích (Neuman Ondřej): Včera jsme se probouzeli 20 minut. Dnes jsme se 'poučili' a trvalo nám to 'už jen' 13 minut! Pak jsme převzali kontrolu i aktivitu a utkání ovládli. Přesto je to varování, proti silnějšímu soupeři nás laxní starty utkání mohou bolet mnohem víc.
59:59 Komentář trenéra hostí (Šácha Martin): Po vydařeném vstupu do zápasu jsme se uspokojili a mysleli jsme si, že se zápas vyhraje sám. Nedůrazným přístupem k hráčům a naivním bráněním jsme si zápas prohráli. Dokud se nám nepodaří změnit přístup jednotlivých hráčů, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky s tak kvalitními soupeři. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 střely ve 3. třetině 14:9
59:10 první chodvoská pětice přesouvá hru před Macíka
57:27 s blížícím se koncem zápasu Boleslav střílí z každé pozice, Pergler vše zatím zvládá
54:24 Boleslav přesilovku využila rychle
54:23 GÓL Technology Florbal MB! 12:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #44 Radovan Kohút (12:6)
54:05 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády
52:17 v souboji Vyhnánek-Pergler vítězí chodovský brankář a z následného protiútoku dává již svůj dnešní 4. gól Majer
52:16 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 12:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #26 Radim Slunečko (12:5)
49:27 povzbuzování boleslavských fans utíná dalším gólem Maják
49:26 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 11:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #18 Jiří Koklar (11:5)
47:03 za vysokou hůl bylo nařízeno trestné střílení, které Korych s jistotou proměňuje
47:02 GÓL Technology Florbal MB! 10:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych z trestného střílení (10:5)
44:36 přesilovkovou kombinaci zakončuje do prázdné Michal Strnad a uvidíme co se bude péct
44:35 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 10:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #7 Martin Fenik (10:4)
43:51 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky
43:05 odložené vyloučeni Boleslavi, Chodov v šesti
40:30 boleslavští hráči začali třetí třetinu náporem
40:00 střely ve druhé třetině 19:9
39:45 na konci třetiny vidíme krásné kombinace na obou stranách, gólmani si připisují další dobré zákroky
35:23 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 9:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #93 Sebastian Maxa (9:4)
33:06 kombinaci po ose Prochy-Maják -Slunce propustil Macík do své brány
33:05 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 8:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #84 Petr Majer (8:4)
31:40 Maxova stahovačka a následná střela, Macík má další zákrok
28:50 další výpad do chodovské obrany již končí v síti gólem Kučery
28:49 GÓL Technology Florbal MB! 7:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #39 Jan Zoufalý (7:4)
27:30 střelu boleslavského Golla likviduje Pergler a vzápětí další dobrý zákrok Macíka na druhé straně
24:32 po dobrém napadání dvě nebezpečné střely Slunečka a Procházky v bráně nekončí
22:49 dělovkou ze středu propálil vše Martin Fenik
22:48 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #13 Jiří Lebeda (7:3)
21:30 hra ve druhé třetině se přelévá z jedné strany na druhou
20:01 úvodní buly 2.třetiny pro Chodov a následnou střelu likviduje brankář Boleslavi
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Marek Macík družstva Technology Florbal MB
20:00 střely v 1.třetině 14:12
19:58 těsně před koncem třetiny důležitý zákrok Perglera drží tříbrankový náskok
18:14 šestou branku Chodova vidíme vzápětí
18:13 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:3
17:50 dvě krásné střely Chodova končí nad bránou
17:07 dorostenec Kolář si v rohu zjednal pořádek
14:47 a další rychlý výpad znovu končí v boleslavské bráně
14:46 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Kryštof Valenta, asistoval #84 Petr Majer (5:3)
14:26 krásnou kombinací překlápí skore na stranu Chodova Maják!
14:25 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:3
11:00 po divokém začátku a malých problémů se zápisem se hra zklidnila a za stavu 3:3 začínáme zase odznovu
09:57 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #10 Jakub Seger (3:3)
08:48 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #26 Radim Slunečko (2:3)
07:50 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
05:07 GÓL Technology Florbal MB! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #92 Jakub Vajsejtl (1:3)
03:51 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #98 Jan Procházka (1:2)
03:04 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #24 Marek Korych (0:2)
00:16 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #24 Marek Korych (0:1)
00:00 omlouváme se za problémy s online zápisem
00:00 zahájení utkání